Riješeno

Dostava playstation 5 uredjaja

  • 28 November 2023
  • 301 odgovor
  • 13980 pregleda

Razina korisnika 4

Postovani, zanima me koliko trebamo cekati dostavu playstation 5 uredjaja nakon produzenja ugovorne obveze za internet usluge ? 
Usluga je aktivirana 25.11.2023. 
Pokusavam saznati tocne informacije o dostavi ps5 uredjaja jer se javljaju korisnici koji i duze od 14 dana od aktivacije usluge/a nisu dobili nikakve obavjesti o dostavi navedenog uredjaja. Neki i mnogo duze. 

Dosad stvarno imamo ugodna iskustva sa a1 djelatnicima i uslugama te Vas ljubazno molim za informaciju. 
Ne zelimo cekati mjesec i vise dana za uredjaj koji moze biti dostavljen za dva radna dana ako je na raspolaganju. 
 

LP

icon

Najbolji odgovor od A1_Darka 28 November 2023, 21:13

Pogledaj original

Odgovora 301

Razina korisnika 2

I meni su poslali racun s ratom. Kazu da imaju vidljiv broj otpremnice ali nisu dobili broj za pracenje od poste i vjeruju da ce danas dobit. Zivi bili pa vidjeli😃

Evo meni je napokon došla, 25.11, aktivacija usluge, s time da je tjedan dana stajala u skladištu pošte, sretno svima ostalima nadam se da ćete do Božića dobiti svoje konzole 🙂

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Kiki19898 napokon lijepe vijesti! Drago mi je ovo vidjeti 😊

@dorotea.ostroski0 imamo novosti za tebe, čekaju te u inboxu 😀

@gdjejemojps5 inbox provjeri i ti, gdje nastavljamo naš razgovor. 

Takodjer, dva tjedna od aktivacije usluge, a jos i vise od ugovorene usluge - nakon nekoliko upita u inbox i dalje ni traga playstationu. Bitno da je racun za 11.mj uredno stigao🙃

Ma još je gore što im 8 dana treba da "provjere" gdje je zapelo, i još uvijek nisu provjerili.

Ma još je gore što im 8 dana treba da "provjere" gdje je zapelo, i još uvijek nisu provjerili.

Da, tako i kod mene. 😂

Ista stvar i kod mene. Odgovor je kao da su predali uređaj pošti, ali nemaju tracking. 

Naravno račun je stigao s ratom za playstation 5 bez obzira što uređaja još nema ni na vidiku....

Evo stiglo iznenada popodne , bez prethodne obavijesti i trackinga. Ugovor 25.11, aktivacija 1.12.

Dobio odgovor na forumu da nemaju ništa prijavljeno 11.11., poslano ujutro 12.11. iz ZG za Solin.

Iznenadilo me pošteno, ali pozitivno. 😍

Razina korisnika 2

Ja sam dobila broj za pracenje pa se nadam da mozda stigne cak i ovaj tjedan😊

Produljenje ugovora 24.11. Jos uvijek naravno ni traga ni glasa o Playstationu. Navodno predan pošti ali nemaju broj za praćenje. 

Ocito nema ni nekog reda ni pravila..🥲

Razina korisnika 2

Jel cekate obicnu ili slim verziju?

Mislim da je moja obicna

Razina korisnika 2

I moja isto, izgleda da one kasne s dostavom onda. Ja sam dobila obavijest da je dostava u tijeku, tak da ce valjda doc danas-sutra😁

Ajde bar imas neki update, drzim fige. 🥲

ja uzela plejku kao poklon, na kraju ce biti poklon za dogodine🥲

Razina korisnika 2

Mozda bude i tvoja kroz par dana, meni je usluga aktivirana 20.11. pa ako ide po redu, bude i tvoja uskoro

Jel vam dostavlja Hrvatska posta ? Mene su danas obavjestili iz A1 da mi se uredaj salje preko Orbica 

Razina korisnika 2

Moj je upravo dosao, posta mi je dostavila😊

Mozda bude i tvoja kroz par dana, meni je usluga aktivirana 20.11. pa ako ide po redu, bude i tvoja uskoro

Blago tebi, moja usluga je aktivirana 16.11., a od plejke niti P... Glavno da je dosao racun sa prvom ratom ps5ice. Zvao sam krajem 11.mj i rekli su kako ce 7.12. biti poslano, guess what, ekipa jos nije poslala :)

Aktivacija 23.11., jos uvijek ni traga ni glasa 🤣

A vidim da ni nekog reda nema jer stize ljudima koji su aktivirali dosta kasnije 

Ma uzas, meni prosao zakonski rok od kad su trebali dostaviti uredjaj, tako da ozbiljno razmisljam da kontaktiram dalje nekog u svezi toga. To mi je trebao biti poklon, bas su me zeznuli vrhunski

Razina korisnika 2

Po zakonu im je rok 30 dana kolko ja znam, al budite dosadni dok se nesto ne pokrene. Meni na papirima pise da je otpremljeno 9.12 i evo danas su dostavili

Ajde bar netko da se usrecio🤗

Postovani, zanima me koliko trebamo cekati dostavu playstation 5 uredjaja nakon produzenja ugovorne obveze za internet usluge ? 
Usluga je aktivirana 25.11.2023. 
Pokusavam saznati tocne informacije o dostavi ps5 uredjaja jer se javljaju korisnici koji i duze od 14 dana od aktivacije usluge/a nisu dobili nikakve obavjesti o dostavi navedenog uredjaja. Neki i mnogo duze. 

Dosad stvarno imamo ugodna iskustva sa a1 djelatnicima i uslugama te Vas ljubazno molim za informaciju. 
Ne zelimo cekati mjesec i vise dana za uredjaj koji moze biti dostavljen za dva radna dana ako je na raspolaganju. 
 

LP

Isti scenarij.

Uopće još nemaju ni broj pošiljke mog uređaja, di je to od dostave još onda? I klasični odgovor zbog velikog broja zahtjeva, pošta blabla.

A lijepo već naplatili prvi mjesec.

Napišite prigovor na račun i nemojte platiti sporan dio - PS5 (drugi dio normalno platite), zahtijevajte da Vam prebace za mjesec kada vam stigne plejka. Morate biti malo žešći jer će vas inače vrtiti oko malog prsta.

Odgovori