Riješeno

Dostava playstation 5 uredjaja

  • 28 November 2023
  • 301 odgovor
  • 13954 pregleda

Razina korisnika 4

Postovani, zanima me koliko trebamo cekati dostavu playstation 5 uredjaja nakon produzenja ugovorne obveze za internet usluge ? 
Usluga je aktivirana 25.11.2023. 
Pokusavam saznati tocne informacije o dostavi ps5 uredjaja jer se javljaju korisnici koji i duze od 14 dana od aktivacije usluge/a nisu dobili nikakve obavjesti o dostavi navedenog uredjaja. Neki i mnogo duze. 

Dosad stvarno imamo ugodna iskustva sa a1 djelatnicima i uslugama te Vas ljubazno molim za informaciju. 
Ne zelimo cekati mjesec i vise dana za uredjaj koji moze biti dostavljen za dva radna dana ako je na raspolaganju. 
 

LP

icon

Najbolji odgovor od A1_Darka 28 November 2023, 21:13

Pogledaj original

Odgovora 301

Razina korisnika 2

Mene su neki dan zvali iz sluzbe za korisnike i reko je frajer da ce poslat broj za pracenje, jos cekam bilo kakvu obavijest, vec sam dosadna sama sebi😅 aktivirano 20.11. a cekam plejku ko ozeblo sunce

Da li vam dolaze Slim verzije PS sa diskom ili digitalne ? 

Razina korisnika 1

Da li vam dolaze Slim verzije PS sa diskom ili digitalne ? 

Nije mi jos stigla ali receno je disk verzija prilikom potpisivanja ugovora

Razina korisnika 1

Da li vam dolaze Slim verzije PS sa diskom ili digitalne ? 

Nije mi jos stigla ali receno je disk verzija prilikom potpisivanja ugovora

Disk verzija dolazi. 😉

Razina korisnika 1

Disk 2 kontrolera slim

Razina korisnika 1

Disk 2 kontrolera slim

Kad si ugovarao dali ti je pisalo sa dva kontrolera ili

Razina korisnika 1

Pisalo je PS5 slim bundle NEW da budem precizan pojma nisam imao

Razina korisnika 1

Pisalo je PS5 slim bundle NEW da budem precizan pojma nisam imao

Tako je i meni pisalo 

Razina korisnika 1

Disk 2 kontrolera slim

Kad si ugovarao dali ti je pisalo sa dva kontrolera ili

Kao i ostalima PS5 bundle slim new... Drugi kontroler nije bio spomenut. Niti su u korisničkoj znali da dolazi u paketu.

Razina korisnika 1

Dali je jos nekome prošli tjedan stigao ps5 pošto moj po broju za praćenje stoji vec 5 dana u HP sortirnici Pise da su ga preuzeli ali se ne miče iz sortirnici 😉

Razina korisnika 4
Bedž +3

A što kaže HP podrška na to, zašto se tako dugo čeka na isporuku?

Dali je jos nekome prošli tjedan stigao ps5 pošto moj po broju za praćenje stoji vec 5 dana u HP sortirnici Pise da su ga preuzeli ali se ne miče iz sortirnici 😉

Meni od 06.12 stoji na skladištu kod njih, zvao sam podršku kažu pa trebalo je to već biti isporučeno jer A1 paketi kao imaju prednost ali gužva je, rekli mi da ispunim obrazac za upit na njihovoj stranici, to možda ubrza dostavu. Ja se nadam dostavi početkom ovog tjedna 🤷‍♂️

I ne može se preuzeti paket kod njih, moraš čekati da ti ga oni dostave, makar je recimo njihovo skladište od mene udaljeno 1 km 😐

Razina korisnika 1

Dali je jos nekome prošli tjedan stigao ps5 pošto moj po broju za praćenje stoji vec 5 dana u HP sortirnici Pise da su ga preuzeli ali se ne miče iz sortirnici 😉

Meni od 06.12 stoji na skladištu kod njih, zvao sam podršku kažu pa trebalo je to već biti isporučeno jer A1 paketi kao imaju prednost ali gužva je, rekli mi da ispunim obrazac za upit na njihovoj stranici, to možda ubrza dostavu. Ja se nadam dostavi početkom ovog tjedna 🤷‍♂️

Koji si broj zvao ja sam Našo neki broj na njihovoj stranici ali nikako nekoga dobit 

072 303 304

Ali to ćeš se načekati da se netko javi

Razina korisnika 1

072 303 304

Ali to ćeš se načekati da se netko javi

Nači koma od petka pokušavam i nikoga se ne može dobit 

Ja sam uspio nekim čudom ali iz treće 😂

Razina korisnika 1

Ja sam uspio nekim čudom ali iz treće 😂

Ako ti kojim čudom stigne PS5 javi 😉

Moj mozda do božica stigne😂

Može, čim dođe javim, ti isto 😂

Razina korisnika 1

Može, čim dođe javim, ti isto 😂

Evo moj se čak pomaknuo iz sortirnici vidim preko onog broja za praćenje 😂

Razina korisnika 1

Može, čim dođe javim, ti isto 😂

Moj je stigo upravo

Blago tebi 🎉🎉

Meni se još nije maknuo s mjesta 😒

A ove s pošte nema šanse da čovjek dobije 

Razina korisnika 2

O mojem jos ni traga ni glasa😅

Razina korisnika 1
Bedž +1

@dorotea.ostroski0 molim te da nam pošalješ OVDJE svoje podatke za provjeru. 

Saga se nastavlja dalje.. 16.11. Je produljen ugovor, prva provjera statusa naruđbe je zatražena 5.12, jutros sam opet zvao korisničku službu i dalje ni traga ni glasa mom PS5. Žalosno i sramotno, bitno da je prva rata već naplačena.

Odgovori