Riješeno

Provjera dostupnosti optike i kabela

  • 12 April 2021
  • 275 odgovora
  • 12768 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 275

Ako si se strpio 2 godine, strpi se još godinu:joy: .

Ove godine ništa od spajanja, neda im se i mora proći još koja godina hahahah pročitaš 1. post i sve ti je jasno….sprdnja.

Kad vidiš infrastrukturu onda treba do spajanja 3-5 godina.

Pozdrav, 

Zanima me kakav je plan provođenja optike za Novoselec u Gornjoj Dubravi, tocnije ulica Branovečina? Nacuo sam da ce se provoditi u buducnosti ali me zanima kada bi opticki Internet mogao postati dostupan?

Hvala puno. 

pozdravljam, ne znam gdje bi upitala...uglavnom kao što sam naziv teme govori,zanima me kad planirate početak ugradnje optike u tu ulicu,vjerujte mi da bi Vam se višestruko isplatilo jer je jedna od najdužih ulica u HR. Prva osobno koristim vaše mobilne usluge,ali sam i dalje na t-com-ovom TV,internet i telefon.S guštom ću preći kod Vas ako ćete već jednom pokrenuti taj projekt :)

Pozdrav, već sam se javljao prije.

Cijeli kvart je pokriven prije 4 tjedna osim 7-8 ulica koji su prema kartama trebale bit pokrivene.

Vidim po kućama već se spajaju svi, a već 4 tjedna se ne provlače kablovi po stupovima prema nama.

Koji bi mogući razlog bio za to?

 

Razina korisnika 1
Bedž +3

Pozdrav Ruud10 :)

Velika Gorica je malo širi pojam. Mogu provjeriti točno za tvoju adresu, ali mi ju onda pošalji u inbox privatno OVDJE

Pozdrav, imate li ikako u planu pokrit označeni dio Dubrave optikom (Vardarska ulica i okolne ulice) u skorije vrijeme. Stup s opitokom je doslovno 50m zračne linije od moje kuće.  Trenutno imamo vaš internet koji je kriminalno loš a plaćamo 320 kn pretplatu. Di su više te investicije zbog kojih ste digli cijenu fiksnih linija?

 

Pozdrav.

Zanima me dali ce u skorijoj buducnosti biti razrjesena zamrzlama sa dostupnosti optike na adresi cenkovečka 8 .Sa obzirom da je amis prije nekoliko godina proveo svoju infrastrukturu.U vise navrata sam po vašoj stanici je optika povremeno dostupna povremeno nije.

Molim bi samo konkretan odgovor da znam dali je u planu u skorije vrijeme ili nije na hakomu nije navedeno specificirano.

 

Ujedno imam pitanje oko uredaja koji su uzet uz intenteski packet fixine usluge.koliko je vremenskom period cekanja uređaja I dali su trebali nam dati nekakve papire u prodavaonici u pointu o potvrđujem o narucenju uredaja.Uredaj koji je uzeti je philips TV 50".

 

Unaprijed puno hvala na ikakvoj informaciji.

Postovani prije mjesec dana vasi su djelatnici provlacili opticki kabel u ulici Lepušići 46(gornja dubrava).Mene zanima hoce li i kada usluga preko optickog kabela biti dostupna na tom podrucju.Unaprijed hvala i lp.

@neeos@Zlatko i @cExtra, molim vas da nam se javite OVDJE s vašim podacima kako bismo mogli izvršiti detaljniju provjeru. 

Da li se što dešava oko priključivanja na optičku mrežu na lokaciji Širinečka ulica, Zagreb?  Optički kabel je u ulici cca 2 god. !!!! Zašto ne nudite bakar u istoj ulici a koji imaju u ponudi ostali ponuđaći ?

Je li dostupna optika u Ciglenečkoj ulici? Ako nije, kada ce biti? Zainteresiran sam privatno i poslovno.

Pozdrav, zanima me dostupnost optike u ulici Cara Hadrijana, došao sam do informacije da je optika instalirana u ulici ali nije i u samoj zgradi pa me zanima koliko je ta informacija točna. Hvala!

Pozdrav,

da li je u planu postavljanje optike u Orlečku ulicu, Gornja Dubrava? Ako da, kada bi to moglo biti realizirano. 

 

Hvala

Razina korisnika 3
Bedž +3

@Stjepan0302 Pošalji nam privatnu poruku sa točnom adresom  OVDJE pa provjerimo s nadležnima :)

Poštovani 

Imam pitanje u vezi optičke mreže u ulici Lelijska 10040, Zagreb

Radi se o čestici DČ8 gdje je 15.12.2019. naveden kao krajnji rok završetka izgradnje mreže. Međutim, iako je u planu crveno ofarban i moj kućni broj, Lelijska 27a  nije se moguće povezati jer je zadnji broj na koji se može priključiti 23 u istoj ulici, 3 kuće dalje. Radovi su stali na tom broju. 

Konkretno pitanje je da li ćete se vi držati mape koja je nacrtana, DČ8, ili vi niste dužni sprovesti planirano širenje? 

Eto, pitanje je u naslovu.

Optika u Av.Dubrava 254, 10040 postoji li i kada bi mogla biti?

Razina korisnika 1
Bedž +3
Pozdrav robertinjo :)

provjerit ću s kolegama s nadležnog odjela pa ti javim informaciju 🙂
Razina korisnika 1
Bedž +3

@pasara isprike što malo kasnimo s odgovorom.

Je li granje u međuvremenu počišćeno? Ako nije, pokušat ćemo naći neko rješenje.

Pozdrav!

Vezano uz …

https://ssc.a1.hr/documents/10307706/46339285/Objava+namjere+postavljanja+SDM+-+Zagreb+Kraljeve%C4%8Dki+Novaki+1.pdf/77694746-c327-2670-dd6b-053f0d399b0a

… da li ima planova širenja optike u Kr.Novacima ?

Tri godine ništa od optike kod tebe i to najmanje. Zaboravi drugim riječima. Molim A1 da ne vuče ljude za nos nego neka ovako konkretno odgovara...što ćete to provjeriti?

 

Razina korisnika 1
Bedž +3
robertinjo, evo, saznala :)
Za područje Lelijske ulice je za sada u planu postavljanje optike od brojeva 1 do 29.

Granje jos uvijek nije pocisceno.Lp

Dali imate planove ikada dovest bolji internet u brezovicu tocnije goli breg Trenutno imamo 800kb internet i jako je spor.

Odgovori