Vip TV - Novi kanali

  • 10 January 2017
  • 159 odgovora
  • 20899 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 159

Razina korisnika 6
Bedž +6
@Dona
M1 je hrvatski kanal, M1 Film d.o.o. je vlasnik.
Zanimljivo da na stranicama Vijeća za elektroničke medije oba kanala već imaju dopuštenje i za VIP/Bnet, no ništa od toga očito..

M1 Film
https://pmu.e-mediji.hr/Public/PregledDetalji.aspx?id=420&pmu=1073

M1 Film Gold
https://pmu.e-mediji.hr/Public/PregledDetalji.aspx?id=492&pmu=1073
Razina korisnika 6
Bedž +6
Čudno je sa tim NickJR kanalom da već godinama ima hrvatsku sinkronizaciju na svim platformama u HR a u Vip (iptv i kabel) i Bnetu nema.
Promaklo mi je da niste dobili odgovor od prije mjesec dana :(
Vidim da titlova nema ni dalje.
Provjerit ćemo pa se javimo. Ovaj put za stvarno 😃
Razina korisnika 4
Uz Esports TV, u Osnovnom paketu odsada su dostupni, kako mi je poznato, i dodatni talijanski kanali RAI Due, Tre, Scuola i Rai News.Talijani dolaze!
Razina korisnika 4
Evo neki kanal na 700kanalu nije još otvoren ali idu tiltovi
Razina korisnika 4
Pomak sa mrtve točke i to je nešto
Razina korisnika 4
Ko voli nek plati što nije tiltovano ili sinh na HR slobodno nek zatvore
Razina korisnika 4
Drago mi je što neko iz vipa čita naše komentare mislim da bi trebalo naći mista i za taj dječiji kanal
Razina korisnika 4
Čini mi se da im je nick.junior trn u oku njega nikako da stave u ponudu u VIP sat
Razina korisnika 4
Da skroz čudno kad im spomeneš taj kanal oni po običaju nešto izmuljaju kao da svi operateri imaju magisterij iz laganja
Razina korisnika 4
Vi vjerojatno prišete o kabelskoj na VIP sat toga kanala nema
Razina korisnika 4
Bok @Ivr 🙂 Za sad ga nemamo u programskoj shemi, no prenijet ću tvoj interes da ga imamo u vidu prilikom programskih preinaka. Sve će nam informacije biti objavljene na stranici.
Razina korisnika 4
U osnovnom paketu pojavio mi se eSports TV...
Razina korisnika 4
Kad malo razmislim, tolike sam godine na Vip-u ajd valja pregristi jezik i produžiti još te dvije godine, ali koliko bi onda paketi koštali, jer imam sad samo osnovni i prošireni, ostali paketi me i ne zanimaju...

Vip ima sve moguće uvijete forum, Fb, da nazovu kući i da obrazlože starim korisnicima nove programe, oni se ponašaju kao amaterska neka firma iz Crne Gore.
Razina korisnika 4
Osnovni i prošireni onda 135kn (125kn) dali je to s pdv-eom??
Razina korisnika 4
Dugo ga već imam pa sam i navikao na to sve, ali od prvog dana koliko ga imam do sada što se značajno promijenilo u korist nas skoro pa i ništa? Dok je većina imala promo HBO na par dana, mi nismo, naravno šamaranje u SZK jer nisu znali šta da nam odgovore i prebacivanje krivice na nekog tamo manje bitnoga!

Sva sreća pa Vip sat nije jedini na našem tržištu a ugovorom nisam vezan!
Razina korisnika 4
@Gorlock

T-com ne hvala, imao sam ih do prošle godine što se tiče interneta i nikada više, velika udaljenost od centrale naslušao sam se takvih bajki iz pozivnog centra da to nije moguće, al nemožeš njima objasniti neke stvari, sad imam Vip homebox, nemam problema osim jednog a to je da nema interneta ali to nije za ovu temu!

@Dona

Znam da mogu ručno, ali kad povuče i ostale kodirane kanale a muka mi je onda obrisati te kodirane kanale, mogli su i jednostavnije napraviti da označim kanale za brisanje i problem riješen, a ne cijelu listu označavati pa spremanje, (muka mi je zbog toga)
Razina korisnika 4
Dva dječja programa SRB sinkronizacija, nisu trenutno kodirani!

Ultra tv i mini ultra

11283.00 V 30000
Razina korisnika 4
Naravno da ima korisnih i super stvari, ali ne bi baš trebao očekivati da će tu informacije iscuriti prije nego se službeno objave :D

Ali opet, živimo u Rvackoj, sve je moguće 🆒
Razina korisnika 4
Držim ti fige 😉
Razina korisnika 1
Nema se tu kome obratiti. Rade što hoće. Privuku me Eurosportom pa ga onda isključe. Ponude laptop pa ga ne isporuče a od trenutka sklapanja ugovora prošla su već tri mjeseca (i desetak obraćanja SZK i u poslovnici). Do gazda se ne može. To sam pokušao prije dvije i pol godine. Može se doći samo do portira.
Proći će mi prije tri mjeseca započeti ugovor a onda, bye-bye, kupleraj...
Što će mi više i VIP, i Bnet, i HT i bilo tko drugi kad su od interesantnog preostali samo zemaljski programi. Zbog Lige prvaka kojom se drsko hvale po medijima? Uz 4 teniska Grand-Slama i snooker (za mene) Liga prvaka je još donekle interesantna ali mislim da će i ona otići k vragu za godinu, dvije. Više nema sporta. Možda bi najbolje bilo baciti TV kroz prozor, skupa s radiom i gledati mačke i pse lutalice kroz isti prozor kako se prešetavaju; najbolji dokumentarac. Nema se tu više što pogledati, sve je umrlo. I HRT-u otkazati pretplatu.
Dvadeset i jedan mjesec prije isteka ugovora već su izgubili mene kao pretplatnika. 21 mjesec prije a to bi ozbiljnog managera trebalo zaintrigirati! Naravno, ozbiljan komentar OVDJE neću naći, pa ga ni ne očekujem.
Naravno, Eurosport se može pratiti ali se za to treba posebno platiti.
VIP će ga nadomjestiti nečim što je za njih besplatno a za nas bezvrijedno jer je to i za nas besplatno. Ali, to besplatno VIP će nam kroz ugovore masno naplaćivati! Koje drumsko razbojništvo! Više je reda i pravičnosti bilo u vrijeme kad su nam uskoci i raznorazne bande postavljali zasjede uz ceste.
Lijep početak 2018. godine! U skladu s tim VIP-u ne mogu poželjeti ništa dobro nego spas za nas, nek' propadne. Jer, puno više smo važni mi, njihovi korisnici, nego njihovi managerčići, bar meni.

Na kraju, svako dobro u ovoj godini želim svim članovima ovog Foruma!
Razina korisnika 1
Više programa je ukinuto danas, 1. siječnja a zamjenski dolaze od 2. siječnja. Zašto zamjenski ne dolaze od 1. siječnja? Pa zato što VIP managerčići imaju pravo slaviti Novu godinu. A križaljku od programa se ne može rasplesti dok se privatno slavi. Korisnici su im na redu po važnosti tek iza toga. Da sam im ja šef, svi bi letjeli.
Ne očekujte da vam novi programi budu uključeni od 00:00 sati 2. siječnja. Morat će proći nešto vremena da oni to uz pomoć svojih moćnih servera iskalkuliraju što povoljnije za VIP a što, neizostavno, uključuje: otmi što više od pretplatnika i prebaci nama gladnima u VIP-u.
Razina korisnika 5
@Kova_sb

Predlažem ti max tv IPTV, vrlo ugodno iznenađenje, sa novim receiverom bolja slika i zvuk nego na satelitu + hrpa drugih mogućnosti.

Ako ćeš ipak iz nekog razloga ostati na satelitskoj tada opet predlažem Max TV sat - razlike u kvaliteti slike i zvuka u odnosu na VIP Sat tv nema + FTA liste su ažurirane i možeš snimati programe itd....

Čini mi se da VIP sat tv nema budućnosti.
Razina korisnika 7
Bedž +3
To i govorim, nije im cilj prodavati i ažurirati nešto što nije njihovo. Hayat Folk i Hayat Music koje si gore naveo su dio bosanskog Team:Media paketa i pitanje je koliko dugo će i da li će biti clear (ubačeni 21.9.2017). VIP ne mari za bosanski paket ili neke druge, on FTA navodi kao mogućnost. Po meni uopće glupo što ih navode kao programe.

A iz iskustva znam kako je imati listu od 2000 kanala za 4 satelita pa ako nije neki jači rec, blokanje, smrz, resetiranje liste... Mislim da bi tu bilo više problema sa receom nego što sad imaju. 7000-8000 programa na multifeedu sa 16 glava da ne pričam... svaka čast onome tko to sve stigne pogledat, taman i prešaltat programe... 😉
Razina korisnika 7
Bedž +3
I stigneš popratiti 52 satelita? svaka čast... ;)

Pa sad... ne znam tko to redovito ažurira (nećemo o enigmama i CS-u)... svratih malo na max pa kaže:

Odgovori