Vip TV - Novi kanali

  • 10 January 2017
  • 159 odgovora
  • 20899 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 159

Razina korisnika 5
Prvo, sretna vam Nova godina svima, pa u VIP-u.

Drugo, nitko vas ne tjera da budete na Vip-tvu, niti Bnetu, satelitu itd....

Već je duže vremena očigledno da VIP gubi utrku sa televizijom, više ne može ili ne želi parirati niti Total tv-u, a kamoli Maxtv-u.

Žalosno počinje za Vip i vipove tv korisnike, nadam se da se neće nastaviti ovako loše.
Razina korisnika 5
Nisam nikada čuo za ove kanale, niti su dovoljno zvučni da bi zbog tih kanala itko odabrao bilo koji paket.
Apsolutno se s tim kanalima ne mogu zamijeniti Dicovery paket kanala.
Razina korisnika 7
Bedž +3
@Dona - zašto misliš da bi VIP trebao angažirati feedhuntera za nešto što je trenutno neko vrijeme FTA na 24 ili nešto više sati ili dio drugog paketa kao gore navedeni programi koji su trenutno "clear"? Pa promjene u satelitskom svijetu, frekvencijama, rošade u programima i svašta nešta toga na dnevnoj bazi je teško popratit. Ažuriraju svoju VIPsat ponudu a ostalo tko je malo više vičniji, dodaje sam.

Da me ne shvatiš krivo, cijenim tvoj trud i znam čime se baviš ali raditi te izmjene na dnevnoj bazi je naporan i težak posao a da ne govorim kako bi onda izgledalo ažuriranje svako malo.

Za neke koji nisu upućeni šaljem link gdje mogu vidjeti što se dešava i što je free na dnevnoj bazi. Hrpetinu toga na dnevnoj bazi je teško i pročitat a kamoli napraviti "search"... ;)

Link
Razina korisnika 6
Bedž +3
mislim da ce ipak neke novosti i promjene prije ovdje na forumu naci nego na sluzbenim stranicama
Razina korisnika 6
Bedž +3
u pravu si H2 ima samo sr. titlove, nema hr. :(
ako ubace one filmske sto si naveo, ja sam zadovoljan 🙂
Razina korisnika 6
Bedž +3
Jedna od mojih zelja je FOX Movies, neka maknu FOX Life, to nitko ne gleda
Razina korisnika 6
Bedž +3
Viasat Nature ?
Razina korisnika 6
Bedž +3
ipak pretpostavljam da se radi o Discovery Turbo Extra :)

Razina korisnika 6
Bedž +3
Eurosport 1i2 SD verzije programa imaju hr. audio u vip Osnovnom paketu i meni nije jasno zasto na HD verzijama isto ne ukljuce
Animal Planet HD postoji hr. titlovi na programu ali nisu ukljuceni iz samo vipu znanih razloga
Discovery HD Showcase u Max TV-u idu hr. titlovi a zasto nema u VIP-u jos jedno pitanje
Razina korisnika 6
Bedž +3
pola je prevedeno :)



Razina korisnika 6
Bedž +3
bilo je 😞
Razina korisnika 6
Bedž +3
H2 HD ima hrvatske titlove? Nisam to znao, ja sam mislio da ima samo srpske od ovih ex-yu..

U svakom slučaju dobra je i ta tvoja lista kanala. Ja sam se više usredotočio na SD kanale pošto zbog propusnosti parice ove HD na žalost ni ne mogu imati na IPTV-u, no svakako bi trebalo se potpuno okrenuti HD kanalima i što više onih u SD-u prebaciti u HD.


evo vidim da je i H2 dobio hr. titlove, pa sad ako moze i njega ubaciti u VIPsat :)

Razina korisnika 6
Bedž +3
VIPsat TV novi programi:

37. Fine Living
38. Food Network
39. Travel Channel
44. Da Vinci Learning







Razina korisnika 6
Bedž +3
bez ugovorne obveze je 50 kn, a ako potpises na 24 mj. onda je 40 kn/mj.
Razina korisnika 6
Bedž +3
Sad je identifikacija Pikaboo (nije vise OK Bambino) i ide hr. sinhronizacija
Razina korisnika 6
Bedž +3
Program ide od 01.01.2018.
Razina korisnika 6
Bedž +3
evo i screenshot test slike

Razina korisnika 6
Bedž +3
kad bude sluzbeno krenio sa emitiranjem, pretpostavljam da ce ga ubaciti u ponudu
Razina korisnika 6
Bedž +3
evo pojavio se i EPG :)

Razina korisnika 6
Bedž +3
Od novih jos nista, od ponoci iskljuceno 12 kanala, nije stavljena nikakva zamjena nego su "rupe" na tim programskim mjestima :(

OSNOVNI PAKET:
25. Eurosport 1
26. Eurosport 2
33. Animal Planet
34. Discovery TLC
35. Discovery Channel
46. MTV (Adria verzija prestala sa radim ali su trebali vjerojatno prebaciti na neku osnovnu verziju MTV-a, ali nista do sada )

PROSIRENI PAKET:
55. Eurosport 1 HD
61. Discowery Showcase HD
62. Animal Planet HD

DISCOVERY HD PAKET:
88. Discovery Science HD
89. Eurosport 2 HD
90 DTX HD
Razina korisnika 6
Bedž +3
Koji jesi zvao korsnicku sluzbu ?
Razina korisnika 6
Bedž +3
jos uvijek nista od novih kanala 😞
Razina korisnika 6
Bedž +3
Koliko vidim nije sve doslo i jos uvijek imaju "rupe" u programskoj listi
Nedostaje Viasat Epic

29. Planet Earth
32. Ne postoji u listi
34. Woman
35. Wness tv
39. Travel xp HD
80. Ne postoji u listi
Razina korisnika 6
Bedž +3
Evo tih novosti, rade kod mene:

Travelxp HD
Planet Earth
Epic Drama
Woman
Wness TV









Razina korisnika 6
Bedž +6
H2 HD ima hrvatske titlove? Nisam to znao, ja sam mislio da ima samo srpske od ovih ex-yu..

U svakom slučaju dobra je i ta tvoja lista kanala. Ja sam se više usredotočio na SD kanale pošto zbog propusnosti parice ove HD na žalost ni ne mogu imati na IPTV-u, no svakako bi trebalo se potpuno okrenuti HD kanalima i što više onih u SD-u prebaciti u HD.

Odgovori