Vip TV - Novi kanali

  • 10 January 2017
  • 159 odgovora
  • 20899 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 159

Razina korisnika 6
Bedž +3
moraces nazvati 0800-091091 izgleda da ovdje nema nikoga tko bi mogao dati odgovor
Razina korisnika 6
Bedž +3
36. Doku TV , jos jedan novi kanal :)

Razina korisnika 6
Bedž +3
Amateri, amateri...., ali sta se tu moze kad rade ljudi koji ne znaju ili ih ne zanima posao koji rade. Pustio sam par dana da vidim hoce li netko iz Vip-a odgovoriti, ali nista ....
Odgovor na pitanje zasto ti ne rade novi kanali u Osnovnom paketu je da moras potpisati novi ugovor na 24 mj. i onda ce ti biti aktivirani svi programi do rednog broja 50.
Tu se nalaze i neki programi koji su prije bili u prosirenom paketu, to je "Novi osnovni paket"
FTA listu necu ni spominjati jer su tu neki programi koji ne rade vise od 1 god.
Toliko od mene, znam da necete biti zadovoljni odgovorom, ali sam vam barem tocno odgovorio za razliku od agenata za drustvene mreze i sluzbe za korisnike
Razina korisnika 6
Bedž +3
Osnovni paket 85 kn/mj. ako je ugovor na 24 mj. = 75 kn/mj.
Razina korisnika 6
Bedž +3
Da, ali mislim da ide popust i na prosireni ako je na 24 mj (40 kn/mj.)., ali provjeri
Razina korisnika 6
Bedž +3
za sada nema titlove
Razina korisnika 6
Bedž +3
Vjerojatno ce ti dati odgovor kako FTA kanali nisu u VIP ponudi i nisu odgovorni za bilo kakve promjene,
ova FTA lista koja je sada u Vip receiverima je zadnji puta azurirana prije godinu i pol do dvije godine
ima veliki broj kanala na koje kad prebacite je samo crna slika, nije slozeno i postoje "rupe" u rednim brojevima
Vip moze imati podrsku za FTA listu na dnevnoj bazi za svaku promjenu, ali ne znam zasto to nikome nije bitno ...
Gledam konkurentske platforme, na forumima slusaju glas korisnika i ubace programe ako postoji mogucnost, ali ovdje se nista ne desava, dobit ces odgovor koji sam napisao u prvoj recenici :(
Jedan od mojih prijedloga je bio i da se naprave tematski Omiljeni kanali (Filmski, Sportski, Glazbeni, Djecji ....), ali naravno nista i od toga
Snimanje na Kaon receiveru je sa zadnjim nadogradnjama ukinuto, dok recimo konkurencija sa slicnim receiverom ima mogucnost prikljucka HDD-a, a ne samo USB sticka kako smo nekad imali (bio bih i sa tim zadovoljan)
Jednostavno VIPsat moras prihvatiti kakav je ....
Razina korisnika 6
Bedž +3
Da sjecam se i toga, svi operateri u hr. su imali promo period osim Vipsat-a
Razina korisnika 6
Bedž +3
@ KOVA_SB , ako nisi nasao mozes sa rucnom pretragom frekvencije:

11.304 H 30000 2/3 8PSK DVB-S2

znam da nije ovo rijesenje jer ima korisnika koji ne znaju sami ubacivati programe, a mislim da to i nije njihov posao nego VIP-a



Razina korisnika 6
Bedž +3
Meni nije tesko, upravo slazem listu sa 7000-8000 programa, pa mi je ovo u vipu djecija igra ta 3 satelita. Ako to nitko nece azurirati onda neka izbace iz ponude i ostave samo iz vip ponude 90 kanala i problem rijesen

@GORLOCK je najbolji primjer, na pocetku VIPsat TV-a Vip je imao zadovoljnog i odusevljenog korisnika sa 2 prikljucka koji je na ovom forumu bio promotor vipsat TV-a i samo sve najbolje je uvijek govorio, a danas je na Max TV-u, zasto ?
Razina korisnika 6
Bedž +3
i dalje ne vidim razlog zasto se ne moze azurirati lista, kako to onda rade konkurentske platforme ?
inace koristim motorizirani sistem na kojem pratim od 90 East do 61 West ukupno na 52 satelita pratim programe 🙂
Razina korisnika 6
Bedž +3
Recimo sta radi u listi program sa tockom ili Insight HD koji ne rade, u totalu odrzavaju listu FTA kanala, a kazem ti u vipu nista vec zadnjih godinu i pol



Razina korisnika 6
Bedž +3
Pikaboo, zamjena za OK Bambino, ista stvar u Total tv-u
Razina korisnika 6
Bedž +3
Na Bnet-u ide hrvatski zvuk
Razina korisnika 6
Bedž +3
evo i screenshot

Razina korisnika 6
Bedž +6
Animal Planet HD postoji hr. titlovi na programu ali nisu ukljuceni iz samo vipu znanih razloga

Zar nije na Animal Planet HD-u bilo hrvatskih titlova prije, što im se desilo? (o Vip SAT govorim)?

Inače na tom kanalu titlovi osim na Maxu rade normalno i na Totalu.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Jel krenuo konačno AXN Spin na satelitu? Na IPTV-u ga nema još :?
Razina korisnika 6
Bedž +6
Taj H2 nekim čudom ima dosta malo operatera u regiji, mora postojati neki razlog. Rekao bi da nije baš jeftin 😃
Razina korisnika 6
Bedž +6
Treba reći nekome u VIP-u da promijene audio kanal sa srpskog na hrvatski. Kanal je uredno lokaliziran na hrvatski no očito nitko u VIP-u ga nije poslušao i vidio da je audio krivo odabran. Treba im nekako skrenuti pažnju na to da promijene.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Standarna brainless brojalica koju znaju napamet kad ih netko pita za lokalizaciju "lokalizacija je do distrubutera, Vip nema nikakve veze sa time". Treba nekome od moderatora ovdje skrenuti pažnju, znali su oni prosljeđivat to dalje na pravu adresu i sve bit brzo sređeno jer greška JEST do njih.

Taj kanal ima hrvatsku, srpsku, slovensku, makedonsku i albansku lokalizacuju i treba odabrati pravi audio kanal. Pošto je srpska prva na popisu ona dolazi po defaultu svima, no treba to promijeniti. Ali kako vidimo VIP još nije ni skužio da je došao neki novi kanal jer i dalje se zove OK Bambino pa nije ni čudno da ide krivi audio.
Razina korisnika 4
Pročitao sam da su ažurirali ne vidim nikakve promjene ako neko vidi nek javi
Razina korisnika 4
Jako korisnih stvari ima na ovom forumu
Razina korisnika 4
Jeste vi dosta toga nabrojali ljudi ovo je VIP sat nećemo mi ništa dobiti od toga
Razina korisnika 4
Evo neko testiranje izgleda neki dokumentarni kanal sa HR tiltovima
Razina korisnika 4
Jeli se pojavila slika

Odgovori