Vip TV - Novi kanali

  • 10 January 2017
  • 159 odgovora
  • 20897 pregleda

Razina korisnika 4
  • Aktivni forumaš početnik
  • 90 odgovora
Zna li itko kad bi VIP mogao ubaciti neki novi kanal,od vipovih operatera ništa ne možeš saznati

Odgovora 159

Razina korisnika 6
Bedž +3
Sad je identifikacija Pikaboo (nije vise OK Bambino) i ide hr. sinhronizacija
Razina korisnika 4
Čini mi se da si u pravu ide hr sinhronizacija
Razina korisnika 4
Dva dječja programa SRB sinkronizacija, nisu trenutno kodirani!

Ultra tv i mini ultra

11283.00 V 30000
Razina korisnika 4
Čini mi se da im je nick.junior trn u oku njega nikako da stave u ponudu u VIP sat
Razina korisnika 6
Bedž +6
Čudno je sa tim NickJR kanalom da već godinama ima hrvatsku sinkronizaciju na svim platformama u HR a u Vip (iptv i kabel) i Bnetu nema.
Razina korisnika 4
Da skroz čudno kad im spomeneš taj kanal oni po običaju nešto izmuljaju kao da svi operateri imaju magisterij iz laganja
Razina korisnika 4
Pojavio se i Hrt 5, trenutno test slika


10720 H 27500
Razina korisnika 6
Bedž +3
Program ide od 01.01.2018.
Razina korisnika 6
Bedž +3
evo i screenshot test slike

Razina korisnika 4
Vi vjerojatno prišete o kabelskoj na VIP sat toga kanala nema
Razina korisnika 4
Ima samo trebaš ručno pretražiti statelit!
Razina korisnika 4
I nije neki kanal da se mučim ručno pretraživati
Razina korisnika 6
Bedž +3
kad bude sluzbeno krenio sa emitiranjem, pretpostavljam da ce ga ubaciti u ponudu
Razina korisnika 4
Vjerojatno hoće zna li itko zašto VIP sat ne Pink paket
Razina korisnika 6
Bedž +3
evo pojavio se i EPG :)

Razina korisnika 4
Pročitah negdi da VIP gupi 6-7kanala od sutra sretna im nova godina
Razina korisnika 4
Poštovani korisnici usluga Vipneta i B.neta, sa žaljenjem vas obavještavamo da od 1. siječnja nećete moći pratiti kanale iz portfelja Discovery Networksa, među kojima i najpoznatije: Discovery Channel, TLC, Animal Planet, Investigation Discovery (ID), kao niti Eurosport 1 i Eurosport 2. Pozivamo vas da se obratite vašem operateru sa zahtjevom da navedene kanale vrate u ponudu.
Kanali iz Discovery Networks portfelja i dalje su dostupni kod drugih distributera u Hrvatskoj. Eurosport je putem platforme Eurosport Player dostupan u bilo koje vrijeme i na bilo kojem mjestu na www.eurosportplayer.com
Razina korisnika 6
Bedž +3
Od novih jos nista, od ponoci iskljuceno 12 kanala, nije stavljena nikakva zamjena nego su "rupe" na tim programskim mjestima :(

OSNOVNI PAKET:
25. Eurosport 1
26. Eurosport 2
33. Animal Planet
34. Discovery TLC
35. Discovery Channel
46. MTV (Adria verzija prestala sa radim ali su trebali vjerojatno prebaciti na neku osnovnu verziju MTV-a, ali nista do sada )

PROSIRENI PAKET:
55. Eurosport 1 HD
61. Discowery Showcase HD
62. Animal Planet HD

DISCOVERY HD PAKET:
88. Discovery Science HD
89. Eurosport 2 HD
90 DTX HD
Razina korisnika 4
Navodno od sutra idu novi kanali slični tim kanalima baš me zanima oče li biti tiltovani ili sinh. kao što su ovi bili
Razina korisnika 6
Bedž +3
Koji jesi zvao korsnicku sluzbu ?
Razina korisnika 1
Nema se tu kome obratiti. Rade što hoće. Privuku me Eurosportom pa ga onda isključe. Ponude laptop pa ga ne isporuče a od trenutka sklapanja ugovora prošla su već tri mjeseca (i desetak obraćanja SZK i u poslovnici). Do gazda se ne može. To sam pokušao prije dvije i pol godine. Može se doći samo do portira.
Proći će mi prije tri mjeseca započeti ugovor a onda, bye-bye, kupleraj...
Što će mi više i VIP, i Bnet, i HT i bilo tko drugi kad su od interesantnog preostali samo zemaljski programi. Zbog Lige prvaka kojom se drsko hvale po medijima? Uz 4 teniska Grand-Slama i snooker (za mene) Liga prvaka je još donekle interesantna ali mislim da će i ona otići k vragu za godinu, dvije. Više nema sporta. Možda bi najbolje bilo baciti TV kroz prozor, skupa s radiom i gledati mačke i pse lutalice kroz isti prozor kako se prešetavaju; najbolji dokumentarac. Nema se tu više što pogledati, sve je umrlo. I HRT-u otkazati pretplatu.
Dvadeset i jedan mjesec prije isteka ugovora već su izgubili mene kao pretplatnika. 21 mjesec prije a to bi ozbiljnog managera trebalo zaintrigirati! Naravno, ozbiljan komentar OVDJE neću naći, pa ga ni ne očekujem.
Naravno, Eurosport se može pratiti ali se za to treba posebno platiti.
VIP će ga nadomjestiti nečim što je za njih besplatno a za nas bezvrijedno jer je to i za nas besplatno. Ali, to besplatno VIP će nam kroz ugovore masno naplaćivati! Koje drumsko razbojništvo! Više je reda i pravičnosti bilo u vrijeme kad su nam uskoci i raznorazne bande postavljali zasjede uz ceste.
Lijep početak 2018. godine! U skladu s tim VIP-u ne mogu poželjeti ništa dobro nego spas za nas, nek' propadne. Jer, puno više smo važni mi, njihovi korisnici, nego njihovi managerčići, bar meni.

Na kraju, svako dobro u ovoj godini želim svim članovima ovog Foruma!
Razina korisnika 4
Jesam kažu dokumentarci slični tim kanalima ali kao i uvik ne znaju koji
Razina korisnika 1
Više programa je ukinuto danas, 1. siječnja a zamjenski dolaze od 2. siječnja. Zašto zamjenski ne dolaze od 1. siječnja? Pa zato što VIP managerčići imaju pravo slaviti Novu godinu. A križaljku od programa se ne može rasplesti dok se privatno slavi. Korisnici su im na redu po važnosti tek iza toga. Da sam im ja šef, svi bi letjeli.
Ne očekujte da vam novi programi budu uključeni od 00:00 sati 2. siječnja. Morat će proći nešto vremena da oni to uz pomoć svojih moćnih servera iskalkuliraju što povoljnije za VIP a što, neizostavno, uključuje: otmi što više od pretplatnika i prebaci nama gladnima u VIP-u.
Razina korisnika 4
Da slažem se sa tim ali moramo trpiti taj VIP zbog ugovora a ne zato što misle na svoje korisnike
Razina korisnika 5
Prvo, sretna vam Nova godina svima, pa u VIP-u.

Drugo, nitko vas ne tjera da budete na Vip-tvu, niti Bnetu, satelitu itd....

Već je duže vremena očigledno da VIP gubi utrku sa televizijom, više ne može ili ne želi parirati niti Total tv-u, a kamoli Maxtv-u.

Žalosno počinje za Vip i vipove tv korisnike, nadam se da se neće nastaviti ovako loše.

Odgovori