Vip TV - Novi kanali

  • 10 January 2017
  • 159 odgovora
  • 20897 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 159

Razina korisnika 6
Bedž +3
a gdje bi mogao dobiti odgovor posto je pitanje interesantno 🙂
Razina korisnika 6
Bedž +3
M1 cija je to produkcija ?
Razina korisnika 6
Bedž +3
Neko testiranje, kao sto si rekao, program "TC 700" vidim ima titlove hrvatske, slovenske, srpske i makedonske
Razina korisnika 6
Bedž +3
Po titlovima cini mi se da stize AXN, a te titlove imaju i na Cinestar Fantasy, ali ipak mislim da je AXN 🙂
Razina korisnika 6
Bedž +3
ovo je samo moja pretpostavka, jesam li pogodio 🙂
Razina korisnika 6
Bedž +3
ovaj drugi je DTX, nekako mi se vise svida 🙂
Razina korisnika 6
Bedž +3
Posto imaju sve FOX kanale mogli su staviti i FOX Movies
Razina korisnika 6
Bedž +3
Jos jedno testiranje na 784. TC84 i jos uvijek je na 785. TC85
Razina korisnika 6
Bedž +3
Novi programi na pozicijama:
083. Discovery Science HD
084. Eurosport 2 HD
085. DTX HD
Razina korisnika 6
Bedž +3
Nece biti 30 kn nego 40kn :)
Novi paket se zove Discovery HD a sastoji se od sljedecih programa:

Eurosport 1 HD
Eurosport 2 HD
Discovery HD Showcase
Discovery Science HD
Animal Planet HD
DTX HD
Razina korisnika 6
Bedž +3
Eurosport 1 HD i Eurosport 2 HD ukljucen hr. komentar
Razina korisnika 6
Bedž +3
vjerojatno ce imati svoju publiku i ovaj paket
recimo meni je DTX super kanal
na Eurosportu mi je rally tako da su mi ova 3 kanala sa prijevodom ok
vidim da dosta uzimaju vip i zbog tenisa na Eurosportu koji je u Osnovnom paketu SD verzija
osim VIP-a imam i Max tv sat doslovno samo radi Formule 1 koja ide na Areni, nisam ga uopce koristio od kad je zavrsila prosle godine sezona, ali to ti je kad bez neceg ne mozes 🙂
Razina korisnika 6
Bedž +3
@ VIP IVA & ostali forum agenti
mozes li provjeriti zasto su nestali titlovi sa Animal Planet HD
Razina korisnika 6
Bedž +3
Super, javi nam sta kazu 🙂
Razina korisnika 6
Bedž +3
nije
Razina korisnika 6
Bedž +3
cekam mjesec dana odgovor od @VIP_IVA u ovoj temi, ali ga nema :(
@IVR tu sam ja svaki dan samo se nista ne desava 🙂
Razina korisnika 6
Bedž +3
cekamo 🙂
Razina korisnika 6
Bedž +3
dobro onda Travel nije sigurno skup ima isto hr. titlove, a nema ga nitko u ponudi (satelit), nekada je bio u Digi TV-u 🙂
Razina korisnika 6
Bedž +3
na programskom mjestu 729. test a ide program eSports TV

Razina korisnika 6
Bedž +3
RAI 1,2,3, News, Scoula su slobodni kanali na satelitu i vec su gotovo od prvog dana VIPsat TV-a dostupni uz bilo koji paket, kao i drugih oko 180 slobodnih programa
Razina korisnika 6
Bedž +3
imas vise prikljucaka ili jedan ?
Razina korisnika 6
Bedž +3
Onda bi morao imati sve te programe, jesi li mozda korisnik od nekadasnjeg Digi TV-a pa ti je ostala stara Digi antena ?
Razina korisnika 6
Bedž +3
ok, ako hoces mozemo zajedno podesiti sta treba, ne kosta te nista, a imas pravo gledati FTA programe 🙂
Razina korisnika 6
Bedž +3
Prekretnica za domaću gaming scenu
Vipnet i ESL, najveća svjetska kompanija za esport, potpisali su višegodišnji ugovor o strateškom partnerstvu i najavili pokretanje regionalne esport lige pod nazivom Vip Adria League powered by ESL. Od srpnja ove godine, najbolji igrači iz Hrvatske, Srbije, Makedonije, Slovenije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore te Albanije, odmjeravat će snage u najpopularnijim svjetskim esport naslovima poput Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends te će se boriti za priliku da osiguraju svoje mjesto u velikom finalu, koje će biti održano u sklopu Reboot infogamer sajma u Zagrebu. U finalu će se timovi iz Vip Adria lige nadmetati za titulu prvaka i nagradni fond od minimalno 20.000 eura.
Non-stop esport TV kanal
Kako bi zadovoljili rastuću potrebu za konzumacijom gaming sadržaja te proširili publiku koja prati esport, Vipnet u ponudu uključuje esportsTV, prvi televizijski kanal na svijetu koji je u potpunosti posvećen esportu. Putem ovog kanala koji će biti dostupan u Osnovnom programskom paketu, 24 sata na dan emitirat će se više od 1000 sati gaming akcije s najvažnijih globalnih profesionalnih esport turnira i najatraktivnijih liga kroz godinu, kao i tjedni sažeci te posebna emisija pod nazivom ESPORTCENTER TV.  Televizijski kanal bit će dostupan na svim Vipnetovim platformama kao i onima  Telekom Austria Grupe, uključujući i OTT uslugu ekskluzivno za Vip korisnike u Hrvatskoj, te u Makedoniji i Sloveniji.
Predsjednik Uprave Vipneta,  Jiří Dvorjančanský, predsjednik Uprave ESL-a,  Ralf Reichert, direktor sadržaja Telekom Austria Grupe,  Nikola Francetić te Vipnetov direktor marketinga, Lordan Kondić predstavili su opseg strateškog partnerstva i propozicije lige na današnjoj konferenciji za medije u Oris Kući arhitekture u Zagrebu.
S gotovo 700 milijuna dolara prihoda na globalnoj razini u ovoj godini, esport industrija vrtoglavo raste. Ako tome dodamo i 385,5 milijuna fanova diljem svijeta čija brojka eksponencijalno raste, nema sumnje da u regiji leži ozbiljni tržišni potencijal. U esportu Vipnet vidi novi izvor konzumacije sadržaja, pogotovo uzevši u obzir uzlet gaming sadržaja na društvenim mrežama poput Facebooka i YouTubea, uz Twitch koji je najpopularnija platforma s preko 800 milijuna sati esport sadržaja za online streaming.
Postoji i nekoliko uspješnih priča među domaćim igračima od kojih su neki dosegli status svjetskih zvijezda, poput CS:GO legende iz Brčkog Nikole Kovača ili Zagrepčanina Luke Perkovića, igrača League of Legends.
Vip Adria League powered by ESL – o natjecanju
Naslovi
Glavni naslovi lige su Counter-Strike: Global Offensive by Valve, League of Legends by Riot
Kvalifikacije (eliminacijski krugovi, najbolji prolazi)
Online kvalifikacije
Svaki krug kvalifikacija omogućuje jednom timu da se plasira u grupnu fazu, tako da timovi koji ispadnu u ranijoj fazi, mogu pokušati ponovno u sljedećem krugu kvalifikacija
Putem kvalifikacija traži se osam najboljih timova koji će nastupiti u grupnoj fazi
Grupna faza (Round Robin sustav)
Timovi igraju online svaki protiv svakoga skupljajući bodove. Na kraju grupne faze najbolja četiri tima ulaze u veliko finale
Finale (najbolji od tri)
U trajanju od dva dana, najbolja četiri tima igraju svatko protiv svakoga u areni u sklopu Reboot Infogamer festivala, koji će se održati na Zagrebačkom velesajmu od 25. do 26. studenoga
Nagrade
Timovi se bore za titulu prvaka s nagradnim fondom od minimalno 20.000 eura.

Izvor: https://www.sat-multimedia.com/vipnet-esl-pokrecu-regionalnu-esport-ligu/
Razina korisnika 6
Bedž +3
koji ?

Odgovori