Riješeno

Eurosport i još nešto

  • 31 December 2017
  • 175 odgovora
  • 31083 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 175

Razina korisnika 4
Dali je netko možda kontaktirao Hakom što oni kažu na sve to
Razina korisnika 4
Ali sve mislim da je tu nešto namjerno odigrano sad na ES 1&2, ide skijanje pa za koji tjedan i ZOI, samo zbog toga će napustiti Vip pa i ja... Ali kako su navedeni programi mogli ostati kod drugih. Evo novi dan još malo, a nisu ubacili nove programe kako su rekli!

ES 1 ide i FTA.
Razina korisnika 4
Amaterizam.... A na Fb stranici euro sporta uredno su objavili u upozorili na sve to!
Razina korisnika 4
Kod mene nema ništa, možda što stalno pljujem po Vip-u!

@Dona

Šta da napravim da i ja dobijem te programe...
Razina korisnika 4
Kod mene još nema novih programa, idem danas do Vip centra da pitam za raskid ugovora veselim se tome jako, i odmah idem i do totala da potpišem novi ugovor!
Razina korisnika 4
Ja ču sa zadnjim danom ovoga mjeseca, raskinuti vip sat! Evo ako nekog zanima trenutno na ES1 igraju nadal-čilić
Razina korisnika 4
Uzeo sam total!

T-com ne želim a imam i razloge, IPTV ne mogu koristiti jer sam predaleko od centrale, zbog toga sam prešao na homebox, gdje i zadnjih mjesec dana imam brzinu kao na t-comu, ai vidio sam da se plača sat oprema kod t-coma!
Zašto sam total uzeo jer još jedini ima programe koji su ostali maknuli, samo pitanje do kada!
Razina korisnika 3
Da, ovako gledajući, kroji se programska lista isključivo po ekonomskim kriterijima, kvaliteta isporučenog sadržaja kako hardwerski tako i softwerski sukladno tome pada ili stoji u mjestu dok konkurencija ide dalje, dakle najmanje što davatelj usluga u ovom slučaju može ponuditi kao fer opciju je duboka isprika i raskid ugovorne obaveze na svoju štetu, ali nešto sam skeptičan po tom pitanju...
Razina korisnika 3
Također, ovo je potpuno neprofesionalno...
Razina korisnika 3
što vi mislite o ovim novim programima
kojim novim programima??? kod mene na VIP sat nema novih programa
Razina korisnika 3
Baš i mene zanima koje ćemo bisere iz VIP škrinjice dobiti, ako ne bude fer igra, odoh ja iz družbe a vjerovatno neću biti jedini...
Razina korisnika 3
Ima li kod vas Viasat Epic ?
Nema kod mene, na kojem bi to broju trebalo biti?
Razina korisnika 7
Bedž +4
Imam prošireni paket! Animal Planet nema pristupa zatim Discovery channel, pa šta je ovo?
Razina korisnika 7
Bedž +4
Vip sat odjavljen u srijedu isti dan potpisan ugovor s total Tv sat, dan kasnije ugradili mi opremu i sve super signal slika puno bolja nego na vipu svi kodirani kanali s prijevodom, osnovna lista programa totaltv je kao vipova osnovna i proširena i još nešto od svakog vip paketa dva dana ga koristim zasad super zadovoljan!
Bravo VIP za ukidanje programa! Šta nema se para za distribuciju? Svaka čast. Za svaku pohvalu. Kome se mogu osobno zahvaliti za to? :@:@:@:@:@
Odgovor na prigovor VIP-u će naravno biti negativan jer se pravi grbavi kao uvijek ali ide dalje na HAKOM, pa do prvog odvjetnika. Treba samo ići po redu.
Razina korisnika 3
Problem nije vezan samo uz satelitsku televiziju nego u svim oblicima VIPtv-a (kabel, parica). Sva sreća pa stručnjaci nisu odradili svoje pa se do pokretanja novih programa može snaći tako da se na epg-u koristi opcija "pogledaj od početka", za one programe koji to imaju.

Jesi siguran da su i druge platforme u pitanju? Ja imam njihov trio preko parice i sve radi normalno...
Razina korisnika 3
Ide etapno 😃 . Sad sam bez ES1, ukidanje ostalih valjda slijedi
Razina korisnika 3
Pratim malo ovu histeriju oko ES, Discoverija... Ispada da Hrvatine cijele dane sjede doma s daljinskim i vrte ovih par kanala koje su nam skinuli i da su bas zbog tih kanala uzeli vipovu uslugu. A patognomonicno je da te kanale imaju i ostali davatelji usluga. Nemojte loviti u mutnom...
Umjesto gnjeva dajte malo grlite i ljubite zene, cure, muzeve, DJECU, bit cete manje tjeskobni i gnjevni, odite na vecer prosetati, otrcati i ispucajte tu neg.energiju.

I molim ne me popljucati zbog ovog teksta, samo iskreno zapisujem svoja razmisljanja.
Razina korisnika 3


A sa MARBABI se izgleda ne isplati prepucavati jer ako čovjek misli da je uredu plaćati nešto što ti ne koristi i nema svrhu rado mu pošaljem broj računa pa neka šalje pare 🆒


Prijatelju, vjeruj mi da smo na istoj strani. Ja sam se s vipom do sad svađao dovoljno za 2 zivota normalnog covjeka i svaki put sam bio u pravu i uvijek su oni bili ti koji bi popustili.
Ali mi idu na dzigericu ovi pojedini likovi kojima je smisao zivota pljuckati po forumima i tako lijeciti svoje frustracije, a u međuvremenu gledaju ES i Discovery...
Razina korisnika 3
@astiv27 Lijepo si to srocio, ali me uopce nisi impresionirao. I ako mislis da rijeci tebe i tvojih pajdasa mogu promijeniti svijet opet se varas.
Isto tako, cvrsto vjerujem da ces se izboriti za rakid ugovorne obveze s vipom i da ces se prebaciti na kombinaciju evotv + tele2, ali se nadam da neces, ko ja, s tom evotv kutijicom doci na more na podrucje koje je "pokriveno signalom" pa otkriti da signala nema ili pokucna brzina od 60Mbs da ti postane 2 - 6 Mbs u roku 10dana na istom mjestu, a imam odasiljac pred nosom...

Meni trenutno ne radi viptv iz nekog razloga, kvar prijavljen jucer, a ekipa koja ga moze rijesiti ne radi preko vikenda. Mislis da se uzrujavam ? Mislis da cu im uplatiti novce za ove dane sto nema usluge?
Ali zato sutam loptu s malim, svađam se i grlim sa kceri, citamo lektiru skupa, idemo veceras u kino, sutra na klizanje pa pao dogovor da pogledamo E.T.

Jos samo da mi otvoris oci i objasnis brojne benefite u raznim podrucjima zivota koje imam zbog tvog pljuckanja... A hvala ti na dopustenju da "vam" solim pamet. Jbte, koji sektas...
Razina korisnika 3
E Kova daj mi javi jesi uspio kaj raskinut...jer i ja moram ici u vip.
Razina korisnika 5
Bedž +2
Evo brzi VIP sada mi šalje da potpišem "suglasnost za pristupanje Vašim statistikama gledanosti pojedinih kanala", pa da vidimo što budu sada izmislili.
Razina korisnika 5
Bedž +2
Na njihovu žalost gledao sam, makar imam neki osjećaj da nebu niš od toga :S

A ako trebate SZK možete dobiti i podršku za Fiskal1, i to je VIP kupio, katastrofa.
Razina korisnika 5
Bedž +2
Danas sam dobio odgovor sa zahtjevom za dozvolu provjere statistike gledanosti i obrazloženjem situacije s VIP sat programima, što ukratko nije ništa do pokušaja kupovine vremena i još pokoje pretplatničke rate s VIP ove strane, a s moje to je okidač za prekid svih VIP usluga koje koristim a obuhvačaju uz VIP sat još 5 mobilnih linija, fixnu i internet pa...

Meni na poslanu dozvolu za provjeru statistike gledanja odgovorili da me ne šljive 5% i da odje...m, još mogu shvatiti da mene kao IPTV korisnika mogu kontrolirati što gledam ali neka mi netko objasni kako mogu kontrolirati VIP sat korisnike, ma seru na kvadrat, poslao sada na Povjerenstvo dalje pritužbu, borba dalje i naravno gašenje svega u VIPu čemu izlazi ugovorna obveza.

Odgovori