Riješeno

Eurosport i još nešto

  • 31 December 2017
  • 175 odgovora
  • 31069 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 175

Razina korisnika 3
Ma kaj su oni ludi...neka pogledaju koje programe ima Total tv za 135 kuna mjesecno jos uz to dobijes dva recivera gratis i 86 hd programa...mislim ovi u vipu nisu normalni.
Razina korisnika 3
Sad sam jos na godisnjem
..cim pocnem radit odlazim u Vip na raskid ugovora...jer sam se vec dosta natezao sa njima...od prosle godine a opet sada na pocetku mjeseca...ma uzas
Razina korisnika 3
Ajde molim te napisi mi kada dobis sluzbu za korisnike.ja isto zelim raskid koji sam potpisao prije mjesec dana..natezao sam se sa njima mjesec dana prije nove bogme necu i sada.
Razina korisnika 3
Jutro....daj mi recite jesu kome napokon proradili ovi srot zamjenski programi jer kod mene nista...jedva cekam sutra otici u Vip i trazit raskid...
Razina korisnika 3
Viasat epic nema na satelitskoj u osnovnom i prosirenom paketu
Razina korisnika 3
Jedino mozda putem vip kablovske
Razina korisnika 3
Ima neko da ide sutra u vip centar radkinut ugovor.....jer su i mene izvozali prije mjesec dana potpisao ugovor.
Razina korisnika 3
Ma ovo je sramota...ja odlazim iz vipa nakon 20 godina vjernosti kaj se tice mobitela i satelitska bay bay
Razina korisnika 3
Daj mi reci na koju foru si raskinuo ugovor tako brzo...
Razina korisnika 3
Mislim nemoguce.jer kad napises zalbu i razlog zbog cega zelis raskid ceka se odgovor jakoooo dugo.
Razina korisnika 3
Jedino ako nije bio vezan ugovorom onda moze sve jako brzooo...ja neznam vise kaj da radim iskreno jer vip je koma malo Hd programa sad jos ukinuo ove mrak programe...a ugovor potpisao prije mjesec dana...totalno sam razocaran
..
Razina korisnika 3
Gospodo draga gledajuci postove zadnjih par dana pa vi jednostavno brijete neku svoju filozofiju daleko od nase stvarnosti...dok citam postove imam osjecaj da sam u Saboru gdje se radi sve samo se ne rjesavaju problemi malog covjeka koji sve placa na vrijeme....a od toga dobije ostatke....di im se sve zivo obeca na pocetku...ma mene vise nece vidjeti vip da cu potoisati ugovor kaj se tice satelita i mobilne usluge .....
Razina korisnika 3
Bili se jednom najbolji daleko od svih...nazalost sada gube i trece mjesto...bilo jednom pricat ce neki novi klinci...
Razina korisnika 3
Ovi....novi programi su totalno smece....bolje da su Sport klub pustilu u hd formatu i jos neke programe...majko mila wness program pa to ne gledaju vise ni u Albaniji zato molim Vip....da prestane raditi budale od pretplatnika......jer ovo je za plakanje.
Razina korisnika 1
Problem nije vezan samo uz satelitsku televiziju nego u svim oblicima VIPtv-a (kabel, parica). Sva sreća pa stručnjaci nisu odradili svoje pa se do pokretanja novih programa može snaći tako da se na epg-u koristi opcija "pogledaj od početka", za one programe koji to imaju.

Jesi siguran da su i druge platforme u pitanju? Ja imam njihov trio preko parice i sve radi normalno...



I ja imam trio preko parice i upravo su mi ukinuli programe....
Kakvu sam samo grešku napravio prelaskom u VIP, a jesam LuZeR
Pozdrav @Vedran2210 nažalost istina je. Nakon pregovora s nakladnikom Eurosporta, nismo postigli dogovor oko uvjeta redistribucije programa, te stoga njihovi programi neće biti dostupni u našim paketima. Kako se trudimo ponuditi najkvalitetniji sadržaj na tržištu, do srpnja će biti dostupni novi sportski kanali na kojima od kolovoza krećemo s prijenosima utakmica UEFA Lige prvaka.
Bilo bi dobro znati za kolko ste se razišli?, ovakav jednostran pristup je nepravedan, ljudi, (pretplatnici), su imali i sad nemaju bez da ih je itko konzultirao tj vjerojatno mogu raskinuti ugovor jer ubjeti nisu isti kao u trenutku potpisivanja istog, a to ne njihovom krivnjom
Mislim da bi trebali razmisliti o zajedničkom nastupu (možda tužbi ili nečemu) kako bi zaštitili svoja prava ...
0 bodova.

Operateri se štite uvjetima korištenja usluge u kojima navode da mogu bez najave mijenjati programske pakete i kanale koje oni sadrže.
vjerojatnoje točno, ali dok traje ugovor korisnicima nesmiju mjenjati jednostrano ugovor
Tih programa koda nije nikad bilo, baš nekorektno od VIPa, kojemu su korisnici na prvom mjestu 🆒
što vi mislite o ovim novim programima
woman wtf pa kakvi je to program ? pa sto se prikazuje na njemu ?
naravno još ništa od novih programa.. ali ak nečete pustit neke druge programe osim onih kaj najavljujete mislim stvarno.. women , doku tv , zašto ne hntv , cinestar fantasy? ne ovaj " šrot " koji najavljujete.. imate se još vremena odlučiti..
ono programe kaj su uključili mogu bez problema ugasiti.. woman , wnnes... čisto totalno sranje na kubik.. za to im ne treba nikakva statistika..
Razina korisnika 2
Mislim da se nadaju da će se ljudi umoriti i odustati. Napisao sam im mail prije dva dana, ali još nitko nije odgovorio.
Razina korisnika 2
Mislim da se nadaju da će se ljudi umoriti i odustati. Napisao sam im mail prije dva dana, ali još nitko nije odgovorio.Forget it, Jake. It's Chinatown.
Razina korisnika 2
Mislim da se nadaju da će se ljudi umoriti i odustati. Napisao sam im mail prije dva dana, ali još nitko nije odgovorio.

Pa kud žuriš, dva dana, pa nije VIP ono što je nekad bio 🆒 na moj jedan službeni nisu odgovorili od 3.12 prošle godine a vjerojatno ću ovo isto moći napisati i sljedeće godine :$
Pretplatnik sam tek četiri mjeseca, pa još ne shvaćam kako funkcioniraju.

Odgovori