Riješeno

Eurosport i još nešto

  • 31 December 2017
  • 175 odgovora
  • 31083 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 175

Razina korisnika 6
Bedž +3
Max tv kao zamjenu ubacio:

1. Cinestar Premiere 1 - filmski
2. Cinestar Fantasy - filmski
3. PickboxTV - filmski
4. Epic Drama - filmski
5. BBC Earth - dokumentarni
6. History 2 - dokumentarni
7. Woman
Razina korisnika 6
Bedž +3
ovdje govorimo o satelitskoj a ne iptv a ovi kanali koje sam napisao su ubaceni prije par dana, nijedan nije HD, Cinestar Premiere 2 nije na satelitu
Epic Drama je koliko vidim filmski, a tako je dobar da do sada nisam nista na njemu pogledao,u vip-u vec mjesec dana na njemu nema EPG-a, dok na max tv su stavili drugi treci dan
Razina korisnika 6
Bedž +3
Evo i EPG sa MaxTV Sat, koliko vidim same neke bezveze serije :(

Razina korisnika 6
Bedž +3
FOX Life radi, samo napravi automatsku pretragu kanala

Razina korisnika 6
Bedž +6
Ja nemam ništa protiv izbacivanja Discovery kanala iz ponude ukoliko im je naknada po korisniku previsoka, nisu ništa posebno da bi bili toliko skuplji koliko se priča da traže.

Inače od kanala koje bi volio vidjeti u VIP-u je M1 Film, M1 Film Gold i Movie Generation, nisu dokumentarni ali bili bi dostojna zamjena.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Pickbox Tv je još u 12. ubačen i nije zamjena za Discovery, a EpicDrama je dokumenarni ne filmski. Na popisu ti još fali Cinestar Premiere 2, tu su naravno još i HD verzije gotovo svih tih novih kanala. Woman je dokumentarno-lifestyle kanal, nešto poput TLC-a.
Razina korisnika 4
Možemo mi tu pisati što oćemo ionako niko iz vipa ovo ne čita,a raskid ugovora ćemo itekako platiti penale u svakom slučaju oni dobivaju
Razina korisnika 4
Evo i meni veći račun za 10kn
Razina korisnika 4
Vidim iz komentara da i Max Tv ostade bez kanala kao i VIP ali ipak Max Tv je ubacije neke kvalitetnije zamjenske kanale, lagano odlazim iz vipa (mobiteli već prebačeni kod drugog operatera) čekam istek ugovora za hombox i to odjavljujem isto će biti i sa VIP sat (ne želim im plaćati penale)
Razina korisnika 4
VIP se jedino hvali sa tim nekim kanalom lige prvaka ali o tom po tom,uvalili su nam treće razredne kanale a cijena normalno ista, izdržati ću do isteka ugovora onda zbogom vip ma vidi se da VIP gubi ili ne želi ulagati u televiziju.Na satelitu postoji još bar 10 kanala sinhro ili tiltovani na hr ali to VIP ne zanima nema sluha za svoje korisnike i mislim da će ih jako puno izgubiti
Razina korisnika 4
Jeli samo kod mene na VIP sat na 61 kanalu nema ništa
Razina korisnika 4
Što je sa 61kanalom
Razina korisnika 4
Nema od toga ništa bez plaćanja penala ko je lud da plaća penale
Razina korisnika 4
Koliko znam nisam ugovorom vezan, jedino ako nisu oni na svoju ruku produžili stoga ću baš otići i pitati, jer izgleda da je SZK na kolektivnom godišnjem ili su otišli na sljeme...
Razina korisnika 4
Gledanje tenisa na euro sportu 1
Razina korisnika 4
S današnjim danom prestajem biti korisnik Vip sata!
Razina korisnika 4
Zanimljivo kakvu mi je ponudu Vip ponudio da ostanem i dalje korisnik sat-a, što takve ponude ne ponude prilikom produživanja ugovora nego tek kad se odlučiš otići, ali ponudu sam odbio...

Što tehničari uzimaju od vip sata, tanjur, nosače, vijke, tiple?
Razina korisnika 4
Daj poštedi nas, do jučer si tako i Vip hvalio... Koliko vidim hvališ Max tv-e, a ovdje pričamo o satelitu! Razlika nebo i zemlja.
Razina korisnika 4
S današnjim danom prestao sam biti korisnik Vip sat-a!
Razina korisnika 3
Samo treba sčuvati dokaz o slanju prigovora, upita ili čega god, dužni su očitovati se u zakonskom roku, u protivnom podliježu odgovornosti...i sankcijama u koliko ih se za to prijavi.
Razina korisnika 3
Danas sam dobio odgovor sa zahtjevom za dozvolu provjere statistike gledanosti i obrazloženjem situacije s VIP sat programima, što ukratko nije ništa do pokušaja kupovine vremena i još pokoje pretplatničke rate s VIP ove strane, a s moje to je okidač za prekid svih VIP usluga koje koristim a obuhvačaju uz VIP sat još 5 mobilnih linija, fixnu i internet pa...
Razina korisnika 3
Koje si obrazloženje dobio?
Razina korisnika 7
Bedž +4
Daj mi reci na koju foru si raskinuo ugovor tako brzo... davno se istekao i nisam ga produžavao 4godine koristio vip sat samo prve dvije pod ugovorom i to samo osnovni paket. I zato što god uzimali uzmite ali bez ugovorne obveze! tako radim i sa internetom selim se di je bolja usluga i kvaliteta. Sad mi je sat tv super a i internet nije loš:)
Pozdrav @Vedran2210 nažalost istina je. Nakon pregovora s nakladnikom Eurosporta, nismo postigli dogovor oko uvjeta redistribucije programa, te stoga njihovi programi neće biti dostupni u našim paketima. Kako se trudimo ponuditi najkvalitetniji sadržaj na tržištu, do srpnja će biti dostupni novi sportski kanali na kojima od kolovoza krećemo s prijenosima utakmica UEFA Lige prvaka.
Razina korisnika 3
Umjesto gnjeva dajte malo grlite i ljubite zene, cure, muzeve, DJECU, bit cete manje tjeskobni i gnjevni, odite na vecer prosetati, otrcati i ispucajte tu neg.energiju.

Sine, tebe ako ne smeta ne moras nama soliti pamet. Kako to da ti nemaš drugogo posla nego braniti nesposobnost i aljkavost ovog operatera? Jel ti tko radi u Vipu sinko?


Daj malo oladi. Tko ste to "vi"? Sekta korporativnih neprijatelja, plaćenih pljuvača? I ja imam dovoljno prigovora na njihove usluge, ali razgovorom i savjetima se sve rješava. A riga mi se od tih fora o poslu u vipu.

Odgovori