Riješeno

Eurosport i još nešto

  • 31 December 2017
  • 175 odgovora
  • 31083 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 175

Razina korisnika 5
Bedž +2
Ovo što je HT ponudio korisnicima je čisto OK, da je VIP išao istom logikom ne bi bila ovakva pobuna. Koliko vidim dali su dobre zamjenske programe i svima proširili osnovni paket za kompenzaciju za Discovery, mislim da je to fer.
Razina korisnika 5
Bedž +2
Evo update, i Povjerenstvo me otkantalo sada je na redu HAKOM, borba i dalje.
Razina korisnika 5
Bedž +2
Ako misliš od Povjerenstva, dobio sam odbijenicu naravno, tj tko mi kriv što sam pod ugovorom.
Razina korisnika 5
Bedž +2
Trenutno u iščekivanju odgovora od HAKOMa, baš si me podsjetio da probam provjeriti što se događa.
Razina korisnika 1
Kova...hahaha bolje da ih nisi dobio smece smeca uzas..travel chanel docu box planet earth i jos par sugavih ono dno dna..
Razina korisnika 1
Baš i mene zanima koje ćemo bisere iz VIP škrinjice dobiti, ako ne bude fer igra, odoh ja iz družbe a vjerovatno neću biti jedini...
Zaboravi na korektnost, to je zadnje što se od VIP-a može očekivati.
Razina korisnika 1
I ja imam dovoljno prigovora na njihove usluge, ali razgovorom i savjetima se sve rješava.
Ja to tako rješavam a VIP to tako ne rješava. Napominjem, laptop mi nisu isporučili više od tri mjeseca. Zivkao sam SZK i odlazio u VIP centar više od 10 puta, pitao, razgovarao, gubio strpljenje,... pa, znate li vi da oni svoje poslovne procjene prepuštaju nadmoćnoj umjetnoj inteligenciji i moćnim serverima. Kakve koristi imam od ugodnih razgovora s vrlo ugodnim agentima iz njihovih VIP centara, pa i njihove SZK, pa i njihovim ljudima na ovom Forumu (kojih sam se, isto, dovhatio, nek' mi oproste, to mi nije bila namjera, nisu oni ništa krivi).
Razina korisnika 1
marbabiju, za informaciju, još malo sektašenja: Sava izvire zapadno od Hrvatske a završava mu mrsko istočno od Hrvatske te kroz Hrvatsku samo protječe. Ali, to nema nikakve veze s Eurosportom a marlabi takve stvari uvlači u temu. I kakvo zaprašivanje, kakvu je poveznicu s Eurosportom tu vidio marbabi? Kakvu vezu igranje s djecom ima s temom ovog posta? Kakvu sektašku vezu ja imam s vama, forumaši? Pa mene na forumu nije niti bilo do prije desetak dana. Što ja znam tko je tu tko.
Razina korisnika 1
Jadan je VIP ako se oslanja na marbabija i njegovo afirmativno pisanje. On u ovom i drugim postovima vidi sektaštvo. I voli Hrvatsku a VIP nije hrvatski te posluje i na „Istoku“ i na sjeveru, i na zapadu, i na jugu. Ali, kad posluje kod nas, onda je u redu. A kad posluje na istoku onda, po marbabiju, nije u redu. I vidi zaprašivanje a ja niti ne znam na što misli, možda na kredu kojom su zemljani teniski tereni iscrtani. Vidi kako ja odlazim s VIP-a iako to nigdje nisam napisao. Njemu je sektaštvo zagovaranje drugih korporacija koje imaju Eurosport u svojoj ponudi zato što je usmjereno protiv samo jedne korporacije – VIP-a. Njemu je sektaštvo to što jedna moćna korporacija poput VIP-a nije u stanju isporučiti (ugovorom) zajamčeni laptop više od tri mjeseca i što ću za isti za koji dan platiti i drugu ratu. Njemu je sektaštvo prigovor protiv prakse da se prilikom gašenja Eurosporta na istom kanalu prikazuje poruka kako će isti biti zamijenjen „uzbudljivim“ sadržajem a od uzbuđenja ni traga, ni glasa. Usput, gdje je drugi, novi, sportski sadržaj. Otkud im pravo da nove programe unaprijed proglase uzbudljivim i da sportske kanale zamjenjuju nečim što nema veze sa sportom.
Nisam bio član ovog foruma do prije desetak dana. Nisam imao ništa posebno za prigovoriti i ništa posebno za pohvaliti. VIP je nalik drugima. Sad je ZA MENE postao lošiji od korporacija koje imaju Eurosport i koje uređaje isporučuju na vrijeme.
Homebox je VIP-ov, ista stvar, kako kaže marbabi. Kad potpišeš ugovor brzina od mogućih 150-tak Mbita/sec i izmjerenih 60 Mbita/sec padne na stvarnih 2-6 Mbit/sec. Njemu je to u redu. On stvari poput reakcije HAKOM-a na poslovne VIP-ove poteze, spomenute u ovoj Temi, ne vidi. Za njega mi samo pljuckamo a HAKOM to uopće ne prati. Pa, po njemu, nije posao HAKOM-a da bude regulator tržišta. Po njemu to nije benefit. Da su korisnici šutjeli, neka se zapita, bi li reakcije HAKOM-a uopće bilo. (Druga je stvar koliko će ploda dati HAKOM-ovo mišljenje ali reakcija nam je pružila bar neko zadovoljstvo.)
Mislim kako je marbabi uletio u ovu temu neoprezno, ništa loše. Njegov prag tolerancije je viši nego moj. Njegov doprinos je potreban iz razloga umnažanja mišljenja. Ne mislim da ga netko plaća kao afirmatora VIP-a, kao što sekte ne plaćaju nas. Ne radi se sve samo iz materijalnih razloga.
Usput, zadnji petak su me dvojica kolega pitali za prelazak s Optime na VIP. Rekao sam im kako to nije pametno jer će uletjeti u ugovornu obvezu s nekim tko im ne jamči ništa osim redovite mjesečne naplate računa. A Optimu mogu koristiti bez ugovorne obveze. Mogao sam, kao donedavno, zagovarati VIP i besplatno im dovlačiti pretplatnike ali sad, nakon ovakvih poteza to, na MOJU žalost, ne mogu.
Znam da će moji postovi rezultirati dodatnim kašnjenjima uređaja. Neka, to će biti znak da i u VIP-u još uvijek postoje ljudi.
dobio sam račun za 12 mjesec uvečan za 20 kn.. imam osnovni + HBO paket.. pa sad jel sam ja nori ili su ovi poludeli do kraja v vipu ? ukinuli ste programe , ubacili umjesto njih čisto sranje i još podigli cijenu .. pa probajte nešto normalno odgovorit vi z vipa .. ajde da čujem..
jer se to meni čini ili je nestao kanal fox life ?
kanal koji je bio na broju 17 kojega sad nema ?
prošljakao fox life.. pojavio se sam ujutro..
Razina korisnika 2
hr. T-com ugovor istjece u 9/2018 citam izgleda nije ni kod njih sigurno da ce ostati u ponudi http://www.bug.hr/forum/topic/digitalna-televizija-dvb-tcs-iptv-hd-3d/t-com-mice-discovery-programe-iz-maxtva-2018/250534.aspx

Ta informacija je kasnije u postu dovedena u pitanje, a ukoliko je istinita, govori o tome koliko unaprijed operater ima informaciju o izbacivanju određenih kanala iz ponude. VIPnet eto kao nije znao do zadnjeg dana. Možeš mislit. Sramota i neprofesionalnost jedne nekada vodeće telekomunikacijske tvrtke.
Razina korisnika 2
Evo brzi VIP sada mi šalje da potpišem "suglasnost za pristupanje Vašim statistikama gledanosti pojedinih kanala", pa da vidimo što budu sada izmislili.

Vrlo jednostavno, ako nisi gledao sportske kanale - nemaš se što žalit 😉
Razina korisnika 2
I kakvo je stanje sa prekidom ugovorne obveze? Nitko se ne hvali ovdje?
Razina korisnika 2
Nema od toga ništa bez plaćanja penala ko je lud da plaća penale

Ne bih rekao, znam dvoje ljudi koji su dobili raskid Ugovora, no oba su imali odvjetnike 😉
Evo proslo 7 dana, tresla se brda rodio se mis, sta su maknuli, maknuli su (nekoliko dobrih HD programa), dobili smo sta smo dobili (par losih SD programa), na nekim programima u logu pise HD, ali ocito su samo konvertirani na SD. :@
Uzivajte rajo.
Razina korisnika 3
Ja taman susjedi spojio maxtv, upravo zbog discovery-a... sad će poludit...

P.S. da ne spominjem 1400 kn penala Bnetu.



He he 😃
Razina korisnika 5
Ovaj zadnji dio ne piše

"Discovery kanali od 1
veljače neće biti dostupni u MAXtv programskoj ponudi. No, dio njihovog
sadržaja moći će se gledati na drugim MAXtv kanalima kao što su National
Geographic, History, Crime and Investigation i CBS Reality ili na
nacionalnim televizijama"


Nadalje MaxTv i dalje ima najbolju ponudu kvantitetom, kvalitetom i cijenom.
Osvježenje je dobro došlo, sada imamo svih 5 Cinestar kanala.
U kombinaciji Osnovnog i proširenog paketa + HBO imam ukupno 22 filmska kanala. 🙂
Razina korisnika 5
@Kova_sb razumijem tvoj ljutnju na VIPSat Tv i Vip općenito, ali ne i na mene.
Kada to VipSat opet bude zaslužio (iz moje perspektive) pohvaliti ću ga i možda ponovo biti njihov pretplatnik.

Za sada imam full HT rekao bih i ne mislim mijenjati ništa jer sam zadovoljan.
Pod full mislim i na tv IPTV i SAT



Evo posebno spojeno za tebe jedan pored drugog Maxtv IPTV i MaxTV Sat.

Nadalje, po pitanju poruke.

Ovo je izvorna IPTV poruka


@Dona je dodao svoj komentar na to.
A ovako izgleda Discovery MaxSat Tv-a



A što se tiče satelitske toplo preporučujem MaxTv Sat
Eurosport imaš njemački



I općenito preporučujem MaxTv IPTV jer je odličan omjerom kvalitete, kvantitete, cijene, te usluge uslijed bilo kakve vrsta tehničkih problema.

Koji je tvoj tv operater izbor @Kova_sb nakon Vip-a ?
Razina korisnika 6
Bedž +3
Makedonski T-com isto od 1.1.2018. izbacio Discovery kanale, hr. T-com ugovor istjece u 9/2018 citam izgleda nije ni kod njih sigurno da ce ostati u ponudi http://www.bug.hr/forum/topic/digitalna-televizija-dvb-tcs-iptv-hd-3d/t-com-mice-discovery-programe-iz-maxtva-2018/250534.aspx
Razina korisnika 6
Bedž +3
15.01. do 28.01.2018. Australian open, imate ga jedino na njemackom Eurosportu pod rednim brojem 550. 😞
Razina korisnika 6
Bedž +3
mislim da ti dolazi kurirska sluzba i preuzima receiver, karticu, daljinski i strujno napajanje, antena ostaje
Razina korisnika 6
Bedž +3
HT kaze ovako:

Od 1. veljače korisnici
će u sklopu Osnovnog paketa pratiti bogatiji dokumentarni i lifestyle
sadržaj – uključit će se vrhunski dokumentarni kanali Viasat Explorer,
Viasat Nature, Viasat History te potpuno novi kanali - History 2 i Woman
kanal bez dodatne naknade
Hrvatski Telekom
omogućio je i praćenje filmskih i dokumentarnih kanala Cinestar Premiere
1, Cinestar Premiere 2, Cinestar Fantasy, Viasat Epic i BBC Earth u sklopu
iste cijene u Proširenom paketu
Discovery kanali od 1
veljače neće biti dostupni u MAXtv programskoj ponudi. No, dio njihovog
sadržaja moći će se gledati na drugim MAXtv kanalima kao što su National
Geographic, History, Crime and Investigation i CBS Reality ili na
nacionalnim televizijama

Odgovori