Riješeno

E-SIM

• 26 Siječanj 2018
  • 11 odgovora
  • 6616 pregleda

• Anonymous
  • 0 odgovora
Kada mislite uvesti e-sim?
icon

Najbolji odgovor od A1_Ivana 27 Siječanj 2018, 14:37

Bok svima!

Nažalost, još nemamo info kad bi eSIM mogao zaživjeti kod nas. Za sad još ništa od toga :/
Ali znate već svi da kad pustimo novu uslugu da to bude i objavljeno javno 😉
Pogledaj original

Odgovora 11

Osim Huawei watch 2,koji uređaj bi koristio sa E-simom?
Apple watch series 3 LTE
http://pcchip.hr/ostalo/tech/sto-su-to-esim-kartice/
https://www.tportal.hr/tehno/clanak/buducnost-je-stigla-esim-ce-zauvijek-zamijeniti-sim-kartice-20170620
Huawei watch 2 sa E-simom,kada koristim mobilnu mrežu,baterija traje 2h.Razočaravajuće.
Jeli imaš vipov e-sim?
Frend mi ima apple watch i njemu traje 2-3 dana.
Razina korisnika 3
Bok svima!

Nažalost, još nemamo info kad bi eSIM mogao zaživjeti kod nas. Za sad još ništa od toga :/
Ali znate već svi da kad pustimo novu uslugu da to bude i objavljeno javno 😉
Huawei watch 2,E-sim od Tmobile,kada koristim razgovore,poruke,mail,notifikaciju,baterija traje kako sam rekao.Kada isključim mobilnu konekciju,baterija traje 5 dana.Tako pitaj svog prijatelja kako koristi Apple Watch?
Evo nakon 9 mjeseci, ponovo pitam što je s e-sim uslugom. Postali ste A1, koji u ostalim zemljama ima ovu uslugu.
Razina korisnika 1
Pozdrav, za sada nemamo dodatnih informacija, no kada usluga bude omogućena, obavijestiti ćemo sve korisnike. Predlažemo da redovito posjećujete naše Internet stranice na kojima objavljujemo sve novosti kao i našu ponudu 🙂
Ne uvedete li tu uslugu do Božića 2018. ja odoh kod drugog operatera.
Poštovani
Možete li postaviti okvirno datum kada ćete uvesti uslugu E-SIM u A1mreži?
Naime T-mobile ima istu već od početka godine i besplatno je nudi svojim korisnicima!
Istovremeno imate u svojoj ponudi telefone koji podržavaju spomenutu uslugu a istu ne nudite?
I svakodnevno se reklamirate kao leader-i u mobilnim tehnologijama?????
Kako je moguće da kao leader-i zaostajete za T-mobile već 8 mjeseci?
Ovo zadnje je mala provokacija naravno, ali šalu na stranu. Vežete me ugovorom a istovremeno nemate uslugu koju tražim?
Zar ne bi bilo pošteno da korisnicima kojima ne možete ponuditi spomenutu uslugu omogućite prelazak kod drugog operatera bez prisile nastavka ugovora?

lipi pozz

Odgovori