Riješeno

E-SIM

  • 26 January 2018
  • 108 odgovora
  • 7716 pregleda

  • Anonymous
  • 0 odgovora
Kada mislite uvesti e-sim?
icon

Najbolji odgovor od A1_Ivana 27 January 2018, 14:37

Pogledaj original

Odgovora 108

Kad netko dobije otkaz, prije ne.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ne bi bilo prvi put.da forum to automatski i random odradi. A odgovor je nema, nemamo podatak kada će biti, prati nas i dalje.

ha ha cuda se ipak dogadjaju (obzirom na to sto su pojedini forumasi pisali na ovom i drugim threadovima)..a1 esim konacno medju hrvatskim korisnicima; upravo sam zvao szk i zena rece da se izdavanje nista ne naplacuje, nevjeroajtno

Razina korisnika 3
Bedž +3

@dz81 eSIM je dostupan svim privatnim i poslovnim korisnicima A1 govornih pretplatničkih tarifa koji koriste jedan od uređaja koji podržava eSIM. :)

 

@gordan0810 uvijek nam se možeš vratiti ;)

Razina korisnika 6
Bedž +6

@Menalo24 , može link gdje si vidio da A1 nudi e-sim na bonove? 

E-sim se nudi kroz pretplatu, mi bonaši bumo se načekali još par godina 🤭

Razina korisnika 2

Poštovanje.

Kako da A1 pokažemo da postoji interes za eSim u Hrvatskoj? Da opsjedamo dućane ili?

Postoji li negdje link gdje možemo registrirati svoj interes za eSim?

Kako je napravljeno istraživanje tržišta koje je pokazalo da u Hrvatskoj nema interesa za eSim?

Unaprijed hvala na odgovorima

Razina korisnika 6
Bedž +6

Gdje piše da mi netko brani? Ja ih već imam. Vidi kako lijepo radi i HT i A1 na jednom uređaju. HT eSIM i A1 klasična kartica.
 


Samo što je pretužno kad moraš 091 broj koji si 15tak godina koristio u Vipu i to na skupim tarifama - prebacivati na HT samo zato da bi isti mogao raditi preko eSIM-a, nošenje dva uređaja sa sobom u 2019. godini ne pada mi na pamet.

Sve je u jednom momentu “nova tehnologija” i kad bi tako svi razmišljali da je nešto novo i neće se zato uvoditi čovječanstvo bi zapelo u 9. vijeku.

Doktore imaš piće za ovo...nisam izdržao barem malo da opet dignem forum… pratim Vas cijelo vrijeme.

zefo je profa385

Razina korisnika 6
Bedž +6

Vip Srbija uveo eSIM prošli mjesec.

Matična a1 mreža u Austriji ima eSIM već godinu dana.

Bugarski A1 ima više od pola godine.

A1 Slovenija ulazi u završnu fazu testiranja,  planiran datum izbacivanja na tržište je do kraja prvog kvartala 2020 (trebalo je krajem 2019 no zbog tehničkih poteškoća je odgođeno).

A1 Hrvatska i dalje se bruka i potvrđuje status zadnje rupe u Europi kad su u pitanju mobilne usluge. Čestitke!

Razina korisnika 7
Bedž +3

Očigledno je i kod nas postao dostupan.

 

eSim

Razina korisnika 7
Bedž +3

@nickno  - znaš da malo malo pa nešto ne radi. Dakako, radi... trenutno... :)

 

 

Razina korisnika 3
Bok svima!

Nažalost, još nemamo info kad bi eSIM mogao zaživjeti kod nas. Za sad još ništa od toga :/
Ali znate već svi da kad pustimo novu uslugu da to bude i objavljeno javno 😉
Razina korisnika 2
Bedž +2
Pozdrav, za sada nemamo dodatnih informacija, no kada usluga bude omogućena, obavijestiti ćemo sve korisnike. Predlažemo da redovito posjećujete naše Internet stranice na kojima objavljujemo sve novosti kao i našu ponudu 🙂
Razina korisnika 4
Osim Huawei watch 2,koji uređaj bi koristio sa E-simom?
Razina korisnika 4
Huawei watch 2 sa E-simom,kada koristim mobilnu mrežu,baterija traje 2h.Razočaravajuće.
Razina korisnika 4
Huawei watch 2,E-sim od Tmobile,kada koristim razgovore,poruke,mail,notifikaciju,baterija traje kako sam rekao.Kada isključim mobilnu konekciju,baterija traje 5 dana.Tako pitaj svog prijatelja kako koristi Apple Watch?
Apple watch series 3 LTE
http://pcchip.hr/ostalo/tech/sto-su-to-esim-kartice/
https://www.tportal.hr/tehno/clanak/buducnost-je-stigla-esim-ce-zauvijek-zamijeniti-sim-kartice-20170620
Jeli imaš vipov e-sim?
Frend mi ima apple watch i njemu traje 2-3 dana.
Evo nakon 9 mjeseci, ponovo pitam što je s e-sim uslugom. Postali ste A1, koji u ostalim zemljama ima ovu uslugu.
Ne uvedete li tu uslugu do Božića 2018. ja odoh kod drugog operatera.
Razina korisnika 2

Opet tvrdim. Uzaludan nam trud svirači. A1 nigdje u svijetu ne podržava eSim. Ne vjerujem da je to slučajno jer bi barem negdje pustili tu uslugu kako bi ju mogli testirati. 
Dakle dok ne promijene/nadograde centrale na 5G i eSim dođe u paketu s tim, ništa od toga. Sad nisu tehnički u stanju podržati eSim. 


Eto,

da ne ostane bez drugačije informacije. A1 ima eSim, u Bugarskoj  https://www.a1.bg/esim. Ali još uvijek smatram da A1 HR , nema potrebnu infrastrukturu za eSim.

Ajde bas mi je drago sto je eSIM NAPOKON dostupan!

Jeli u svim tarifama dostupan ili samo u skupljim?

Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru.

Razina korisnika 2

A sad je gotovo. Otišao u T-Com.

Da su rekli da će biti u roku 6 mjeseci pričekao bih, ovako štanga.

"Hoćete li uskoro imati u ponudi eSIM?"
Imate li mogućnosti dati kakav koristan odgovor?

Odgovori