Riješeno

E-SIM

  • 26 January 2018
  • 108 odgovora
  • 7716 pregleda

  • Anonymous
  • 0 odgovora
Kada mislite uvesti e-sim?
icon

Najbolji odgovor od A1_Ivana 27 January 2018, 14:37

Pogledaj original

Odgovora 108

Razina korisnika 4
Osim Huawei watch 2,koji uređaj bi koristio sa E-simom?
Apple watch series 3 LTE
http://pcchip.hr/ostalo/tech/sto-su-to-esim-kartice/
https://www.tportal.hr/tehno/clanak/buducnost-je-stigla-esim-ce-zauvijek-zamijeniti-sim-kartice-20170620
Razina korisnika 4
Huawei watch 2 sa E-simom,kada koristim mobilnu mrežu,baterija traje 2h.Razočaravajuće.
Jeli imaš vipov e-sim?
Frend mi ima apple watch i njemu traje 2-3 dana.
Razina korisnika 3
Bok svima!

Nažalost, još nemamo info kad bi eSIM mogao zaživjeti kod nas. Za sad još ništa od toga :/
Ali znate već svi da kad pustimo novu uslugu da to bude i objavljeno javno 😉
Razina korisnika 4
Huawei watch 2,E-sim od Tmobile,kada koristim razgovore,poruke,mail,notifikaciju,baterija traje kako sam rekao.Kada isključim mobilnu konekciju,baterija traje 5 dana.Tako pitaj svog prijatelja kako koristi Apple Watch?
Ne zanima trenutno nikoga u RH e-sim.
Razina korisnika 3
profa385 očito ima 😃 vzinic hvala ti na prijedlogu. Prati nas i dalje 🙂
Dobro pitanje jer koliko ja znam i koliko pratim mobilni svijet UVIJEK je vip bio vođa u novim tehnologijama a sad Tm poveo prvi kod eSIM-a.

ajde vip, pardon A1, probudi se!
Po meni ovo nije riješena tema.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ne bi bilo prvi put.da forum to automatski i random odradi. A odgovor je nema, nemamo podatak kada će biti, prati nas i dalje.
Razina korisnika 3
Bedž +3
Bok profa385,

tema nije riješena dok nam ne dođe eSIM. 😃 No, u ovom trenutku ne pružamo uslugu, a obavijest o uvođenju usluge će biti objavljena na našim stranicama.
Evo nakon 9 mjeseci, ponovo pitam što je s e-sim uslugom. Postali ste A1, koji u ostalim zemljama ima ovu uslugu.
Razina korisnika 2
Bedž +2
Pozdrav, za sada nemamo dodatnih informacija, no kada usluga bude omogućena, obavijestiti ćemo sve korisnike. Predlažemo da redovito posjećujete naše Internet stranice na kojima objavljujemo sve novosti kao i našu ponudu 🙂
Ne uvedete li tu uslugu do Božića 2018. ja odoh kod drugog operatera.
Ne.
Razina korisnika 1
Ako mislis na eSIM onda HT
Ne, mislio sam nesto kao broj telefona preko SIP. da li imate operatera kod kog mozete odabrati broj?
Razina korisnika 1
Ne vise
Ajme 😳
I ja razmišljam da promijenim operatera i privatno i za cijelu firmu - sad je već smiješno koliko kasnite s ovom uslugom. Ima li kakvih informacija ili da lagano pakiramo kofere...?
Kad netko dobije otkaz, prije ne.
Poštovani
Možete li postaviti okvirno datum kada ćete uvesti uslugu E-SIM u A1mreži?
Naime T-mobile ima istu već od početka godine i besplatno je nudi svojim korisnicima!
Istovremeno imate u svojoj ponudi telefone koji podržavaju spomenutu uslugu a istu ne nudite?
I svakodnevno se reklamirate kao leader-i u mobilnim tehnologijama?????
Kako je moguće da kao leader-i zaostajete za T-mobile već 8 mjeseci?
Ovo zadnje je mala provokacija naravno, ali šalu na stranu. Vežete me ugovorom a istovremeno nemate uslugu koju tražim?
Zar ne bi bilo pošteno da korisnicima kojima ne možete ponuditi spomenutu uslugu omogućite prelazak kod drugog operatera bez prisile nastavka ugovora?

lipi pozz
"Hoćete li uskoro imati u ponudi eSIM?"
Imate li mogućnosti dati kakav koristan odgovor?

Odgovori