Riješeno

Provjera dostupnosti optike i kabela

  • 12 April 2021
  • 275 odgovora
  • 12744 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 275

Razina korisnika 4
Bedž +1

Po HAKOM-u nema, niti je u planu. Po njima...

Razina korisnika 1
Bedž +1

@AwaDeMora Glina nije u planu za spajanje, a u Petrinji imamo našu infrastrukturu HFC odnosno uslugu putem kabela. Ako te zanima određena adresa možemo provjeriti samo nam istu napiši OVDJE .

Poštovani,

danas su me zvali iz szk, da je  optika dostupna na moju kucnu adresu Božidara Magovca 111. Te će  mi javit detalje u pon ili utorak. Prije par mjeseci kada sam poslao upit za optiku, rekli su samo da je na mojoj adresi dostupan samo kabel.  Pa mene sad zanima, jel na kraju dostupna optika ili ne? Na vašem službenom sajtu, piše samo dostupnost kabel. 

Razina korisnika 3
Bedž +3

Pozdrav @stolica55, na tvojoj adresi je već dostupna naša infrastruktura, kabel kako si i sam napisao :) Možemo ti ponuditi brzinu interneta od 140 do 200 Mbit/s :)

Pozdrav @stolica55, na tvojoj adresi je već dostupna naša infrastruktura, kabel kako si i sam napisao 🙂 Možemo ti ponuditi brzinu interneta od 140 do 200 Mbit/s :)

kabel vec imam godinama.. govorim za optiku, služba za korisnike preko telefona (danas kako sam i napisao) tvrdi da imam dostupnost optike. Dok vaš sajt piše da imam dostupan samo kabel. 

Razina korisnika 3
Bedž +3

Vjerujem da su kolege proslijedili na dodatnu provjeru i da će ti se kolege javiti kako su ti obećali :)

@stolica55 Provjera dostupnosti im nije točna, morat ćeš im se javiti da oni provjere. Tako ti piše za bilo koju adresu u Travnom (da je dostupan kabel), a u isto vrijeme imaš jako puno korisnika Amis optike.

Razina korisnika 4
Bedž +3

@Marko98 dodatnu provjeru uvijek možemo napraviti i vjerujem da je to i učinjeno od strane Službe za korisnike.

Pozdrav, imate kakvih planova za uvođenje neke modernije infrastrukture u gornji dio Novačke (Gornja Dubrava). Brzina preko parica je katastrofa a ni mobilni signal ne briljira pa 4G router nije opcija. Vidim da je infrastruktura postavljena do Miroševca a nedavno su ovdje postavljali betonske stupove za struju ako to nešto znači...

Razina korisnika 4
Bedž +1

Ako ima planova u dogledno vrijeme, oni budu na portalu HAKOM-a; Objava namjere postavljanja (gradnje) svjetlovodne distribucijske mreže (hakom.hr). A po viđenom nema.

Kad vidiš infrastrukturu onda treba do spajanja 3-5 godina.

Dobar dan. Nadam se ovim putem doći do odgovora kada će biti moguće spajanje na optički internet?

 

Razina korisnika 4
Bedž +1

Po HAKOM-u, u istočnom dijelu mjesta planiran početak gradnje A1 mreže je 18.02.’21.g., a završetak 21.12.’21.g.

 

 

I do završetka neće biti moguće spajanje? Hvala na brzom odgovoru 🙈

Razina korisnika 4
Bedž +1

Ne znam kako ide dinamika spajanja, to ti može reći netko iz A1, ovo je samo plan izgradnje.

Razina korisnika 3
Bedž

Ma tih datuma planova izgradnje se obično ne drže... 

Razina korisnika 4
Bedž +1

Vjerujem, ali su barem u nekom planu. Što će reći oni kojih uopće nema u planu, a muku muče s postojećim internetom?

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav @Josip95, odlično da te zanima naša optička infrastruktura. Slobodno mi javi točnu adresu na kojoj bi želio koristiti A1 optiku OVDJE kako bih mogao napraviti detaljnije provjere vezano za tvoj upit te po potrebi proslijediti pružene informacije kolegama na dodatnu provjeru. 

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav @Ord,  imaš li poteškoće s korištenjem naših usluga? Slobodno mi javi podatke od vlasnika usluge i adresu OVDJE kako bi mogao napraviti provjere ako imaš poteškoće s korištenjem naših usluga te dostupnost optičke infrastrukture i plan spajanja za tvoju lokaciju.

Razina korisnika 4
Bedž +1

Borise, nemam problema, to je bio osvrt na stanje kojeg mnogi proživljavaju. a za optiku sam provjerio, nema doglednog plana za moju lokaciju.

Kod mene Flatbox trenutno radi kao Singerica, gotovo isto kao na početku ugovora.

 

 

Ako si u tom polju krajem 2022./23.

Ako si u tom polju krajem 2022./23.

Evo Zefo sad su mi javili da cemo se moc spojit na optiku u travnju iako se nalazim u "tom polju" 

Dali ima ikakvih planova za provodenje optike ili kablova u Starom Čiču?

Razina korisnika 2
Bedž +3

@DavidP21 bok i ovdje :sweat_smile: 

Mogu ti navedeno provjeriti, samo te molim za točnu adresu i kućni broj. 

Staro Čiče, 

Odgovori