5G i 4G+ routeri

• 16 May 2019
  • 1141 odgovor
  • 122795 pregleda

Prikaži prvu objavu

Odgovora 1141

Razina korisnika 2

Jasno.

Samo da li će ovaj od tele2 imati otključane sve opcije za podešavanje?

Da li se može Huawei stock firmware flashati na njega?

Micha, imaš li link tog na njuškalu?

Neman nego san pogledala kad san vidila tvoj post, ukucaj na Njuškalu B535 i otvoriti će ti se nekoliko ponuda

Jasno.

Samo da li će ovaj od tele2 imati otključane sve opcije za podešavanje?

Da li se može Huawei stock firmware flashati na njega?

Micha, imaš li link tog na njuškalu?

Razina korisnika 7
Bedž +4

Da ponovimo svi routeri su otključani na sve mreže! Jedino mogu biti brendirani i onda su isto otključani!

Razina korisnika 2

Imaš na njuškalu i otključano huawei B535 pa uzmete toga, bolje nego zaključane. 

Pozdrav,

Kupujem router za A1.

Na njuškalu sam našao b535-235 zaključan na Tele2.

Da li se navedeni router može rebrandirati, flashati firmware?

da li ću dobiti  nešto više sa tim routerom u odnosu sa b525 koji je dostupan otključan?

upario bi sa niže navedenom antenom.

https://shop.kerman.hr/Katalog/Detalj/104166?Logaritamska-antena-Unicom-MIMO-790-2700MHz,-9.5-11.5dBi

Hvala na pomoći,

Razina korisnika 7
Bedž +4

Ovako izgleda u cellmapper app kada je mob spojen na ovaj hibridni DDS 5G. Znači LTE+NR. A kada dođe pravi 5G na 700 i 3600 tada će pisati samo NR

Razina korisnika 2

micha zanima me taj ruter pa se možda možemo dogovorit za cijenu?

Nema problema, javi se na pp

micha zanima me taj ruter pa se možda možemo dogovorit za cijenu?

piše da su band 3 i 20? jel ti to šta pomaže? jel taj 535 podržava 2CA?

Razina korisnika 2

za kolko ga prodaješ?

Jeftinije nego šta je plaćen u svakom slučaju 

Razina korisnika 7
Bedž +4

vjeko_os   

Od tih koje si spomenuo definitivno B535 iako bilo bi dobro znati koje frekvencije su na tvom tornju i prema tome odabrati router

za kolko ga prodaješ?

Razina korisnika 2

Ne znam istraži sama pošto nisam na tvojoj lokaciji

Nema uskoro traženja 😁 jedino mi ža šta ću se morati riješiti huawei b715s-23c, stvarno je odličan. 

od tornja sam udaljen oko 500m.signal mi je -100db a kad spojim antenu -80db.malo malo mi ruter sam isključi vanjsku antenu pa mi signal bude -100db.kad ga resetiram opet prihvati antenu pa mi opet super signal.to mi se dešava nekoliko puta na dan.

pozz svima! imam pitanje za daworina.korisnik sam a1 pokućnog interneta i imam onaj njihov drlog od rutera zte286r. mislim uzeti neki bolji od ovog rutera pa bi te htio pitat koji je bolji od tog.

huawei B535-235

Alcatel LinkHub HH71 

Alcatel LinkHub HH70VH.

jel neki bolji od zte?

Razina korisnika 7
Bedž +4

Zašto se ne bi ispunila mapa kome treba taj će mapirati ,a ako ne živjet će u zabludi da se spaja na toranj kojeg vidi koji mu je bliži itd itd…… I naravno bit će A1 kriv što ne zna gdje su mu tornjevi u okolici,a ima router na krivom prozoru…...

Razina korisnika 4
Bedž +1

Ako budu čekali korisnike, teško da će se mapper ispuniti, jer ljudi za te stvari ne znaju. Nisam ni ja znao za ovo dok nisi postavio link.

Razina korisnika 7
Bedž +4

Taj u Sotinu ti je od HT HR. Ovaj u Opatovcu je isto HT HR kojeg si dao link. Ima i A1(45.262293, 19.167257) on je na cellmappr karti i ima i Tele2 (45.264158, 19.166767)samo ga nema na karti jer nitko nije mapirao sa Tele2 sim.

Razina korisnika 4
Bedž +1

Prvi toranj je u centru sela Sotin, istočno od Vukovara:  18 Ul. dr. Franje Tuđmana – Google karte

A drugi je na istočnom izlazu sela Opatovac, istočno od Sotina: 42 D2 – Google karte, (na kućici piše “Cronet”)

Razina korisnika 7
Bedž +4

Jako precizna svi tornjevi koji su zeleni su na pravoj lokaciji, a oni crveni postoje ali još nisu stavljeni na pravu lokaciju. Što više korisnika se uključi u mapiranje barem svoje mikrolokacije sa cellmapper app bit će više tornjeva i naravno još bolja karta. Te tornjeve koje si poslikao mogu biti od bilo kojeg operatera da znam lokaciju mogu reći čiji su. Ovako izgleda toranj gdje su sva tri operatera.

Razina korisnika 4
Bedž +1

Koliko je taj cellmapper precizan, jer vidim tornjeve u nekim selima, a nema ih na njemu?

Razina korisnika 7
Bedž +4

Ne znam istraži sama pošto nisam na tvojoj lokaciji

Razina korisnika 2

Ok, znači ruter sam određuje spajanje, a pad jačine siglala????  Obzirom da nije mijenjana pozicija rutera

Razina korisnika 7
Bedž +4

Huactrl mob app s njom vidiš na koji eNBID toranj se router spaja. Ne određuje A1 na koji ćeš se toranj spajati. Router u ovom tvom slučaju određuje toranj na koji se spaja a očito taj toranj ima optičku vidljivost prema routeru dok ovi bliži imaju prepreke i nemaju optičku vidljivost i signal im je zbog toga slabiji.

Razina korisnika 2

Evo baš gledam povijest spajanja Hakom app, od početkom lipnja kad sam uzela novi ruter, brzine prije kupnje rutera cca 15 do 35 mbit/s na WiFi, novi ruter 48 do 60 na 2g a na 5g od 65 najmanja do 177 mbit/s najveća. Ne mogu vidit na koji toranj. 

Odgovori