Nedostaci i prednosti A1 TVa

  • 24 February 2018
  • 84 odgovora
  • 27296 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 84

Razina korisnika 4
JJ SESVETE@ Uzeo sam najveću trenutnu a to ja zasad 50/10Mbps al me najviše zanima kad mi dođe tehničar i prikopča adsl modem i kad uđemo u njegove postavke kakva će bit maximalna propusnost preko moje parice.To me najviše zanima jer će me vrlo vjerovatno stavit preko 17a profila na centrali a preko tog profila planiraju puštat i vectoring tehnologiju. A tu su tko je najbliže centrali kao ja moguće brzine npr. preko 100Mbps a upload bi tad mogao ić i do 40Mbps na tom profilu tako je bar u Njemačkoj.Oni na tom profilu daju brzine 100/40Mbps već odavno.Dok vidiš npr. u Italiji puštaju preko parice na profilu 30a ili 30b i do 200/100Mbps preko bakra e to je zakon.Naravno to već znaš da najviše profitiraju oni koji su što bliže FTTC-u do oko 300m a sve dalje te brzine pomalo opadaju.

Ja ti se nekužim baš u to i ne znam šta je taj profil 17a,niti kaj je vectoring,ja bi bio sretan da imam brzinu 50/10.Ja sam ti na adslu čak nisam ni na vdslu 😞 Neznam zašto ti nisu prije izmjerili propusnost parice prije nego što si išta dogovorio? Ovo za brzinu od 100/40 nisam čuo nikog da ima u Htu osim ako nije na optici,neznam možda nisam informiran.Jel kod tebe vdsl ili optika?
Razina korisnika 4
Evo upravo se mogu pohvaliti da smo danas na max tvu na bbc earth programu dobili prijevod i program je extra. I usput danas ima dobrih filmova u 22i35 na cinestaru film uljez, na fox movies u 22i10 misteriozni znakovi da mel gibsonom,na tv 1000 u 22i30 igra s m.douglasom odmah poslije toga smrtonosna zona s bruce willisom,u 22 na scifi zwmlja zivih mrtvaca,u 21 i45 na cinestar action templar,na cinestar premiere 2 u 22i50 himalaja,u 23 i20 na cinestar fantasy šuma zla,na m1 film u 23 i 20 tajna otete djece the tall man, na oyo cinema u 22 smrt u dubini.ljudi neznam koji bi gledao,ajde bok odo ja daljinski u ruke i u topli krevet
Razina korisnika 4
Ponadao sam se da će ovi novi planet sport programi prenositi još nešto osim lige prvaka,ali ništa od toga.PlanetSport 1 i 2 programi će biti emitirani neprestano, dok će PlanetSport 3, 4 i 5 programi biti aktivni utorkom i srijedom na dan odigravanja utakmica.Svi smo očekivali nešto više od tih programa barem da približno budu kao arene sport ali ništa od toga.Nema nikakve nogometne lige na njima kao na arenama sport.Ne isplati se prelazit sa max tva na vip samo radi lige prvaka jer Arene sport programi prenose:
Formula 1,
Nogomet
Belgija Jupiler Pro Liga
Crna Gora 1. CFL
Češka Prva nogometna liga Češke
Hrvatska Maxtv Prva Liga
Hrvatska Kup Hrvatske u nogometu
Engleska Liga kup
Evropska unija UEFA Evropska liga
Evropska unija UEFA Superkup
Francuska Ligue 1
Francuska Coupe de France
Francuska Coupe de la Ligue
Njemačka DFB Pokal
Grčka Superliga Grčke
Grčka Kup Grčke u nogometu
Italija Serie A
Portugal Taça de Portugal
Poljska Kup Poljske u nogometu
Srbija Superliga Srbije
Srbija Kup Srbije u nogometu
Španija Kup kralja
Švicarska Kup Švicarske u nogometu
Argentina Primera División
Brazil Série A
Brazil Copa do Brasil
Brazil Campeonato Paulista
Australija A-League
Prijateljske utakmice,Internacionalni kup,Utakmice reprezentacija,U21 Utakmice itd.
Košarka
Evropska unija ABA liga
Evropska unija FIBA Liga prvaka
Srbija Košarkaška liga Srbije
Hrvatska A-1 Liga
Španija Liga ACB
Sjedinjene Američke Države NCAA
Rukomet
Evropska unija SEHA liga
Evropska unija EHF Liga prvaka
Evropska unija EHF Liga prvaka (žene)
Njemačka Handball-Bundesliga
Hokej na ledu
Sjedinjene Američke DržaveKanada NHL
Evropska unija CHL
Ujedinjene nacije IIHF Svjetsko prvenstvo
Ragbi
Evropska unija Pro12
Bejzbol
Sjedinjene Američke DržaveKanada MLB

Arena sport ima 6 kom i prenose sadržaje od 0 do 24h dok će ovi planet sport radit 2 stalno a ostala 3 ponekad,Ne prenose zasada ništa osim lige prvaka.Mnogi će reći pa imaš dosta toga na sportklubovima,istina da ima.Max tv igh ima 6 kom i također na sportklubovima ima puno toga dobrog meni najbolje engleska i španjolska nogometna liga,ali bez arfena sport to nije to jer kada se igra kup el clasico real-barca to sportklub ne prenosi pa zato mi trebaju arena sport programi.Ukratko plantesport programi su pushiona,cisto sra..... uzimanje novaca ljudima 45 kn mjesecno samo za ligu prvaka,pa pogledajte samo sta sve arene prenose,sve sportove od rukometa do kosarke,kakve planete sport...
Razina korisnika 6
Bedž +3
posto si spomenio satelit da i ja nesto napisem, MAXtv sat. je H2 uveo prije mjesec dana
Ponuda FTA kanala sigurno je najbolja kod VIP-a u odnosu na druge satelitske operatere u hr.

501 HRT -HTV 5
502 Z1
503 OBN
504 Al Jazeera Balkan HD
505 RTRS
506 RTRS Plus
507 VIP TV
508 Posavina TV
509 OTV Valentino
510 Hayat Music
511 Hayat Folk
512 Pink Folk
513 Grand
514 DM-SAT
515 BN Music
516 KCN 1
517 KCN 2
518 Svet Plus
519 Duga TV
520 YU Planet
521 SLO1
522 SLO2
523 SLO3
524 TV Koper
525 Eurosport Deutschland
526 Sky Sport News HD
527 Sport 1
528 Supertennis HD
529 Rai Sport
530 Top Calcio 24HD
531 AutoMoto TV
532 Extreme Sports
533 Dubai Sports 1 HD
534 AD Sport 1
535 YAS Sport
536 Italian Fishing TV
537 Class Horse TV
538 Uniresat HD
539 RadioFreccia HD
540 The Voice
541 Magic
542 Stars.tv
543 4Fun.TV
544 4Fun Gold Hits
545 4Fun Dance
546 Eska tv Extra
547 Eska Rock tv
548 Nuta TV
549 VOX Music TV
550 MTV Deutschland
551 DELUXE MUSIC
552 GoTV
553 nice
554 Hitradio OE3 HD
555 VIVA / Comedy Central (D)
556 Power tv
557 Polo tv
558 TO!TV
559 Music Box Russia
560 Radio Italia Tv HD
561 RTL 102.5 TV HD
562 Zeta TV HD
563 Radio Radio TV
564 Radio Norba TV
565 Folx TV
566 Melodie TV
567 Deutsches Musik Fernsehn
568 Shanson Tv
569 Fashion
570 Fashion TV
571 Class TV Moda
572 KiKA HD
573 Nickelodeon (D)
574 Disney Channel (D)
575 Super RTL
576 TOGGO Plus
577 RIC
578 RAI Gulp
579 Das Erste HD
580 ZDF HD
581 RTL Television
582 RTL2
583 RTLplus
584 Nitro
585 SAT.1
586 SAT.1 Gold
587 ProSieben
588 ProSieben Maxx
589 Kabel eins
590 VOX
591 Tele 5
592 SIXX
593 DMAX
594 N24 Doku
595 Kabel eins Doku
596 Welt der Wunder
597 TLC
598 ARD Alpha
599 Servus TV HD Deutschland
600 ONE HD
601 Zee One HD
602 ZDF info HD
603 ZDF neo HD
604 3sat HD
605 arte HD
606 ANIXE HD
607 WDR HD Bonn
608 rbb Berlin HD
609 SR Fernsehen HD
610 BR Fernsehen Sud HD
611 NDR FS HH HD
612 hr-fernsehen HD
613 MDR Sachsen HD
614 munchen.tv HD
615 Niederbayern HD
616 rfo Fernsehen Oberbayern HD
617 Ulm-Allgau HD
618 intv HD
619 Franken Fernsehen HD
620 Mainfranken HD
621 tv oberfranken HD
622 Oberpfalz TV HD
623 TVA Ostbayern
624 Tagesschau24 HD
625 Phoenix HD
626 n-tv
627 Welt
628 Sonnenklar TV HD
629 ORF2E
630 oe24.TV
631 Shau TV HD
632 a.tv HD
633 R9 Oesterreich HD
634 LT1-OOE
635 SRF info HD
636 RAI 1
637 RAI 2
638 RAI 3
639 RAI Storia
640 RAI Scuola
641 RAI News 24
642 Real Time
643 Marcopolo
644 Alice
645 TV2000
646 SMtv San Marino
647 Viva L Italia
648 Telepace HD
649 Padre Pio TV
650 BBC Word News Europe HD
651 Euronews English HD
652 i24 News HD English
653 Al Jazeera English HD
654 Press TV HD
655 France 24 HD
656 TRT World HD
657 RT HD
658 DW (English)
659 Sky News
660 CNBC Europe
661 Bloomberg Europe TV
662 Euronews Hungarian
663 UATV
664 TV5 Monde HD
665 TV5 Monde Europe
666 MB Live HD
667 LCP HD
668 M6 Boutique HD
669 RT France HD
670 CGTN F
671 BVN
672 TVE International
673 Canal 24 Horas
674 Hispan TV HD
675 RT Doc HD
676 RT Esp HD
677 TV Galicia
678 Canal Sur A
679 RTPi
680 TV Record
681 Cordoba TV
682 Telesur HD
683 Cubavision International
684 KBS World HD
685 NHK World
686 CGTN
687 CGTN Documentary
688 CGN
689 VTV 4
690 Arirang TV
691 Thai Global Network
692 TVP Info HD
693 TVP Polonia
694 Polonia 1
695 TELE 5
696 TVS
697 NTL
698 1TV RUS Europe
699 R1
700 R1 Extra
701 TV Rus
702 RTR
703 Rossiya 24
704 8 TV RU
705 NTV MIR
706 NOVIY_MIR
707 STS International
708 THT
709 Ukraine 24
710 TRT Turk
711 RIK Sat
712 ERT World Europe
713 PRO TV Int
714 TVR International
715 RTK-1
716 RTSH 1 HD
717 RTSH 3 HD
718 RTSH Plus
719 RTSH Shqip
720 RTSH Muzike
721 RTSH 24
722 ORA News
723 Fax News
724 Top News
725 Kanali 7
726 RTV21M
727 Zico tv
Razina korisnika 6
Bedž +3
osnovni paket VIPsat ponude je 50 programa + 226 slobodnih, tebi i meni nije problem naci sve slobodne programe, ali ima korisnika koji to ne znaju i zele samo sa daljinskim prebacivati programe, vjeruj mi ima dana kada gledam samo te slobodne programe, uglavnom glazbene 🙂
Razina korisnika 6
Bedž +3
Veliki dio kanala koji se navode kao slobodni, nisu slobodni i ne mogu se gledati jer im je ukljuceno kodiranje i sastavnim su dijelom nekog drugog paketa ili uopce vise ne postoje ne satelitu, gledajuci tu listu kanala od Max tv-a nije azurirana najmanje 2 godine, nedopustiva nemarnost
Sto se tice Disvovery i Eurosport kanala u Total tv, imaju ih dok ne izade ugovor, a kad bodu vidili cifru za novi ugovor budi siguran da ga nece biti ni tamo, gotovo svi operateri ih u hr. izbacuju iz ponude, mislim da ih jos ima Evo tv
Razina korisnika 6
Bedž +3
Total tv je ogranicen brojem slobodnih kanala u njihovom receiveru tako da im je ta ponuda slobodnih kanala losa, a sto se tice ponude HD kanala tu se stvarno najbolji, ali opet sve ovisi sta gledas
Posto je meni najbitnija filmska ponuda slazem se sa tobom da je vip uz sve Fox kanale trebao dodati i Fox Movies
Razina korisnika 6
Bedž +3
Ima jos jedna stvar kod Total tv-a, nikad vise kod mene nece u kucu,
Sami su mi ukljucivali pakete, naplacivali da nisam ni znao, kad sam nakon 2 god. trazio raskid kazu vi ste prije 4-5mj. zatrazili prosireni paket i ugovor vam je produzen ponovo na 2 god. ?????
Nakon visemjesecnog slanja dopisivanja sa njihovom upravom, konacno sam raskinio taj ugovor.
Nakon toga traze da sam demontiras opremu i saljes njima u Zagreb o svom trosku ???? (Vip ima kurirsku sluzbu koja ti dode po opremu)
Veliki dio korisnika koji nisu poslali opremu dobili su racune 3.000-3.200 kn, malo previse za obicni receiver i antenu, doslovno pljacka
Total inace ima najmanji broj pretplatnika u hr. u odnosu na druge sat. operatere (vjerojatno zbog takvog odnosa prema korisnicima), Max ih ima najvise
Razina korisnika 6
Bedž +3
to je nesto drugo ti si pitao karticu da stavis u Dreambox, to ne ide
modul + kartica moze, ali koliko ljudi to zna podesiti, samo oni koji se nesto razumiju u satelite, dode mu da neki kanal ili grupa kanala promjeni frekvenciju i on mora to ispraviti, a da ne govorim o nekim Philips modelima da moras ponovo cijelu listu obrisati, pretraziti pa pojedinacno slagati, malo korisnika ce to znati i imati volje raditi, dobije receiver i on to sam odraduje, jednostavnije
Total tv nema mogucnoct modul + kartica
Razina korisnika 6
Bedž +6
Da stvarno nam trebaju paketi koji će biti potpuno identični jedan drugom po izboru kanala. To je kao da tražiš od BMW-a da ima iste karakteristike kao Mercedes ili obratno jer eto ti želiš imati sve od jednog i drugog. Kad postoji izbor onda se kuka kako se usuđuju imaju različite ponude, kad svi isto nude onda pak pljuvačina kako je sve to isto. Izaberi paket koji ti se sviđa po onome što gledaš i to je to.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Pa ja sam "VIP-ov plaćenik" pa zato ih branim, što ti tu nije jasno?

A ti nisi odgovorio niti na jedno jedino moje pitanje ili protuargument koji sam ti dao osim što prosipaš nebulozne već treću poruku za redom. On se bavi sa, pazi sad - tko što gleda na TV-u, Like WTF? Koliko je tebi godina dječače - 13 i pol da nekome tako nezrelo stavljaš etikete da gleda Dorcel, i to onako sav zacrvenit hihoćeš kao da je to nešto sramno čak i da ga gleda netko? To je na onoj razini "reći ću te mami da si poljubio curu". Ja znači ne vjerujem što čitam, nisam mislio da ću baš na djecu tu naletit. I to pazi sve dolazi od lika koji kao želi nastaviti raspravu sa kojom se očito ne može nositi, kojemu je najjači argument "to niti moja baka ne gleda". Ovo je znači jedan posve novi level ljudske gluposti.

Naravno da treba nastaviti sa raspravom, no bez ovih tvojih trolerskih ispada, uvreda i spama na ono što nemaš odgovor. Pokušaj za početak odgovarati svojim sudionicima u raspravi na njihove poruke i pitanja bez spuštanja rasprave na ovakvu nisku osobnu razinu.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Ti Acer si njihov djelatnik i molim te da ne sudjeluješ više u ovoj temi..Jednostavno je za zaključiti ti si plaćeni forumaš od strane vipa

Razina korisnika 6
Bedž +6
Volim i ja tebe.

A sad bi za ozbiljno mogao prestati sa ovim spamom.
Razina korisnika 1
A Vip isto tako ima neke programe koje HT nema kao axn spin, kino tv, amc, filmbox, filmbox plus, dokubox, eurochanel,doku tv, i dr. Svatko bira ono što mu se više sviđa. Meni su isto super programi koje ht ima, a ne isključuje se mogučnost da će ih Vip imati uskoro imsti u ponudi.
Razina korisnika 3
Bas sam nasao temu ovdje na forumu, vip tv zamrzavanje slike. Vidim da ljudi pisu da je tu kriva parica hta,propusnost itd a ne vip pa me zanima sta je sa onima koji imaju vip optiku a takoder im se slika zamrzava i steka.Ko je tu onda kriv i zasto se to desava?

Ja baš ovih dana napravio raskid svih fiksnih usluga sa VIp-om znači 2D paket net+tv preko coax-a i prešao na MAX3 za 209kn+15kn Sport plusHD+5kn prošireni ali doduše preko T-com parice.Nadam se da će bit bezbolan prelaz i da će usluga stabilno funkcionirat.Razlog za takav optimizam imam u tome da imam nove složene instalacije u stanu + novu telefonsku utičnicu i telefon već dugo fino šljaka bez ikakvih šumova i problema al najbitnije je u toj odluci bilo da imam novoizgrađeni FTTC ormar odmah uz zgradu kako se ono kaže na dohvat ruke.Ht tehničar je provjerio moju liniju i tvrdi da do tog fttc ormara imam samo oko 60m parice.Al bumo vidili kad se sve u stanu pospaja kako to šljaka.
Razina korisnika 3
JJ SESVETE@ Uzeo sam najveću trenutnu a to ja zasad 50/10Mbps al me najviše zanima kad mi dođe tehničar i prikopča adsl modem i kad uđemo u njegove postavke kakva će bit maximalna propusnost preko moje parice.To me najviše zanima jer će me vrlo vjerovatno stavit preko 17a profila na centrali a preko tog profila planiraju puštat i vectoring tehnologiju. A tu su tko je najbliže centrali kao ja moguće brzine npr. preko 100Mbps a upload bi tad mogao ić i do 40Mbps na tom profilu tako je bar u Njemačkoj.Oni na tom profilu daju brzine 100/40Mbps već odavno.Dok vidiš npr. u Italiji puštaju preko parice na profilu 30a ili 30b i do 200/100Mbps preko bakra e to je zakon.Naravno to već znaš da najviše profitiraju oni koji su što bliže FTTC-u do oko 300m a sve dalje te brzine pomalo opadaju.
Razina korisnika 3
Bit će vdsl2 a nisu još temeljito ispitali propusnost to budu valjda ovaj tjedan ili sljedeći nisam išao za tim da mi prije to dobro provjere jer nisam ni ja baš dobro u sve upućen. Rukovodio sam se njihovom provjerom preko mog tel.broja kojeg imam kod njih i tehnička mi je služba potvrdila da može na moju liniju bez problema ta najveća od 50/10Mbps a plus kako sam ti i rekao taj novosagrađeni FTTC ormar mi je kako se ono kaže skoro na dohvat ruke i na njeg će me spajat.E sad mnogo toga može poć po zlu da negdje van stana u stubištu ili van zgrade nešta neštima a to su valjda dužni onda popravit al opet kako su mi onda rekli samo provjerom mog tel.broja da mogu imat 50mbps ? Valjda bude sve ok javim ti. Za ove brzine ti mogu pouzdano reć da ih u njemačkoj imaju preko parice 100/40Mbps to ti je taj vectoring a u italiji preko bakra već puštaju 200/100Mbps preko telefonske parice. A di su još G.Fast i XG-fast tehnologije gdje tvrde da mogu preko bakra puštat i preko 1Gbps brzine naravno kad dovedu optiku dalje od tog FTTC ormara sve do ulaza u zgradu a onad unutar zgrade puste te brzine preko bakra.
Razina korisnika 3
Da preko prodajnog i jer sam prelazio sa VIP-a i raskinuo sve. A kao starom korisniku mi nisu ništa pametno i povoljno punudili za produljenje a ovdje mi je sad ušteda oko 150kn mjesečno na režijama kad sam spojio i u max3 sve i telefon a prije sam samo imao kod VIP-a 2D paket (net+tv) a telefonska linija je bila na HT-eu i sve sam ukupno tad plaćao oko 370kn a sad ću to sve isto plačat oko 240kn. Nakon dvije godine raskidat ću i ovo jer neću dozvolit da mi računi skoče preko 350kn što će se sigurno dogodit nakon isteka ugovora kod t-coma.Sad imam i još više lufta kad dođe UEFA liga prvaka na VIP da uzmem kod nekog ilegal iptv listu samo sa sportskim kanalima to košta otprilike oko 40kn tako da ču imat pokriven i taj segment ponude.Svakako sam prilično zadovoljan neg prije samo daj Bože da ovo bude funkcioniralo i da me fino uspiju spojit na tu centralu ispred zgrade.
Razina korisnika 3
Sve znam o MAG-ovima nebrigaj dugo ja to koristim i taj moj 254 ima wi-fi i ja sam ga na sniženju u toj trgovini u ZG platio na sniženju oko 450kn a bio je taj sa ugrađenim wi-fi oko 750kn tad ja sam i sad zadovoljan sa njim i nijedna mi lista nešteka na njemu previše a posebno sam kod red devilsa bio zadovoljan sa stabilnošću sportskih FHD kanala. Tako da sam sve sad liste obustavio dok neuključim maxtv a onda ču eventualno tražit samo one koji nude sportske liste sa tim novim vip kanalima koji če prenosti uefa ligu prvaka pa da ipak mogu pratit utakmice utorkom.A ovo sve drugo imam sad šta me zanima od sporta u ovom sport plus paketu. Nemogu ti otvorit ovaj link nešta me blokira i upozorava na prevarantsku stranicu pa je nemrem otprt.
Razina korisnika 2
Pa ili ce se sabrati i ubaciti kanale koje sva konkurencija ima ili vip sat vode totalne budale i amateri - trece opcije nema!
Razina korisnika 4
Ništa od ovog VIPA upravo sam gledao popis programa za sve korisnike VIP tva od 18.09.2018
I dalje nema programa HISTORY 2 , FOX MOVIES , CINESTAR FANTASY , CRIME & INVESTIGATION itd.
Izgleda da ih ni nemaju namjeru uvesti ako su objavili novu listu programa od tog datuma.
Jako sam razočaran i ljuti me to što svi drugi operateri imaju te programe jedino VIP nešto glumi.Baš su škrtice i zbog toga nemam namjeru prijeći kod njih.
Evo linka kog zanima nova lista programa,scrolajte skroz dolje i kliknite dole lijevo na popis programa za sve korisnike od 18.09.2018
http://www.vipnet.hr/televizija
Razina korisnika 4
Ne slazem se sa tobom da si na cinestar fantasy samo reprize sa preostalih cinestar kanala.Puno sam filnova gledao na njemu koji nisu bili na cinestarima drugim za premijere ne znam ali i nisu mi bitne kad pustaju odlicne filmove.Takoder ista stvar je i za fox movies,ponekad se desi da isti film bude i na tv 1000 nakon par dana ali to samo jedan od njih 50. Sta se tice hisrory 2,pa to je najbilji dokumentarni program,kakav dokubox plalet earth ili doku tv.Nakon ato su ukinuli discover kanale mogli su bar njega uvesti.Na moj tv mozes pogledati filmove i usporediti cinestar fantasy sa ostalima kao i fox movies pa ces vidjeti da nisi u pravu.Takoder uspiredi emisije sa history 2 na ova 3 kanala koja si naveo pa mi reci onda kohi je bolji.Max tv ima sve te programe vio ima samo taj dokubox i doxu tv kao i filmbox paket koji ne vslja nicem.Pogledaj sta je ponuda filmskih i dokumentarnih programa na total tv.Pricao sam jucer sa njima mozda uvedu i arene i history 2.kakav vip,nisu u stanju otkupiti cijeli paket programa kao i svi drugi nego uzmu djelomicno da ustede.Crime &investigation pa to svi imaju.samo sparaju,za par mj kad budu uvodili nove sportske za ligu pevaka opet ce neke druge ukidat. http://totaltv.hr/Televizija/TV-Programi
Razina korisnika 4
ACER 112 Evo da ti odgovorim,na tvoj post neznam koliko te plačaju u vipu da ih toliko braniš,ali očito je da si iz tog razloga ovdje na forumu,dok ja nisam. Ja se informiram u svezi s njihovim uslugama i razmjenjujem mišljenja sa drugim korisnicima.Nitko me ne plaća i nikog ne branim i imam pravo na svoje mišljenje.Šta se mene tiće svi operateri u HR su smeće,nisam ljubitelj ni jednog,niti drugog.Ako ćevo već tako zašto vip ima najviše tužbi i zašto im služba za korisnike nije ni do koljena HTu.No o tom ćemo drugom prilikom...
Kao prvo MAX TV ima a da vip nema : 1. Talijansku nogometnu ligu
2.Francusku nogometnu ligu
3.Hrvatsku nogometnu ligu
4.Uefa Europsku ligu
5.Sve kupove,superkupove itd lige petice
6.Argentinsku nogometnu ligu
7.Češku ligu
8.Brazilsku nogometnu ligu
9.Rukomet,košarku,itd sve lige, dali je potrebno da ti nabrajam dalje?


Sve to se nalazi na 6 Arena sport programa koje vip nema,a sad mi reci šta vip ima od sporta ima na sportklubovima Englesku i Španjolsku nogometnu ligu,a sportklubove imaju svi operateri uključujući i tcom,fight channel kojeg isto imaju svi.Po čemu je vip bolji u sportu,po nićem,ne vrijedi ima što su kupili ligu prvaka kadaq nemaju sve ovo ostalo.

Idemo dalje Max tv ima a vip nema

1.Fox Movies
2.Cinestar Fantasy
3.History 2
4.Crime & investigation
5.Picbox
6.BBC Earth
7.HBO GO
8.HBO ON DEMAND
9.PINK PROGRAMI 11 kom dok vip ima samo 1
10.ARENE SPORT 6 PROGRAMA
12.Sport klub start
13.Sport 1
14.Hit tv
15.Grand Tv

ITD. neda mi se više pisat i uspoređivat,mislim da ti je ovo dovoljno,ja nisam nabrajao progarame koje ti jesi,jer te programe nebi ni moja baka gledala.
I nije istina da max tv nema MTV programe i dalje ih ima 3 kom, Ukinut je samo MTV adria koji je prestao s emitiranjem i vip ga je također ukinuo.LP pa si sad proučavaj.
I ZAHVALJUJEM SVIMA ONIMA KOJI SMATRAJU DA JE OVA TEMA OK I ŽELE SUDJELOVATI U NJOJ,GORANE 81 HVALA TI NA LIJEPIM KOMENTARIMA.TAKOĐER SMATRAM DA SVATKO IMA PRAVO NA SVOJE MIŠLJENJE NEKIMA SU JEDNI PROGRAMI VAŽNIJI OD DRUGIH JA SAM OVDJE NAVEO SVE ONO ČEGA MI SE TEŠKO ODREKNUTI I ŠTO GUBIM PRELASKOM NA VIP
I aceru MOJ TV nije moj televizor nego je to stranica i aplikacija na kojoj se može pogledati što koji programi i kada emitiraju.Napisao si mi da se sadržaj može pogledati na internetu a ne na mom televizoru,a šta je onda ovo https://mojtv.hr/ to nije internet? BISERU,kaže ne moram dolaziti na tvoj TV da bi vidio sadržaj,šta si zabrijao da sam te pozvao kod sebe?Hahahahahahaahaha,baš si me nasmijao 😃 VRištimmmmmmm
Razina korisnika 4
Majstore acer a ti si toliki poznanik svega i toliko si informiran da neznas sta je Moj Tv aplikacija i stranica pa se sam pozivas kod mene doma.Toliko o tvojoj informiranosti,dibro znam sta je hbo go i hbo on demand.to je ono sto vip nema.Pinkovih 11 programa nisi htio prokomwntirati kao i ostale koji su te dirnuli u srce.No dobro shvatili smo da si placenik vipa to se vidi i po tvom statusu superforumasa jer kome se da sjediti 10g na forumu svaki dan od 0 do 24h za besplatno.Ja siguro nebih jer imam i dr obaveza u zivotu a ne samo forum komp forum.Iznjeli smo svoje argumente i ja i ti i pustimo sad i druge da napisu svoje misljenje.lp
Razina korisnika 4
Ja imam Vip TV i mogu ti potvrditi da se zamrzava slika, oni neznaju do čega je, prije par mjeseci kad je bio tehničar je rekao da će se to riješiti(kad bu imali radove na mreži), jer im se podudaraju frkvecije sa odašiljačima drugih operatera i da zbog toga dolazi do zamrzavanja. I zbog toga i ja mislim što mi se slika zamrzava prijeći na HT.

Hvala ti Krunoslave na iskrenom komentaru,više osoba mi je isto potvrdilo,kako samo mogu prodavati usluge koje ne rade kako treba.Mislim da bih poludio da mi usred lige prvaka šteka slika.Nisam pitao dali se to dešava na svim programima ili samo na nekim?U svakom slučaju jako neozbiljno od njih i takav pristup korisnicima mi se ne sviđa...

Odgovori