Nedostaci i prednosti A1 TVa

  • 24 February 2018
  • 84 odgovora
  • 27288 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 84

Razina korisnika 1
To krivo piše tada se pojavio taj Poveži sve paket to je od 18.09.2017.
Baš će sada oni ići otkrivati koje će programe imati od tog datuma.
Koliko ja znam bit će novih 5 sportskih i još neki.
Razina korisnika 1
Ja imam Vip TV i mogu ti potvrditi da se zamrzava slika, oni neznaju do čega je, prije par mjeseci kad je bio tehničar je rekao da će se to riješiti(kad bu imali radove na mreži), jer im se podudaraju frkvecije sa odašiljačima drugih operatera i da zbog toga dolazi do zamrzavanja. I zbog toga i ja mislim što mi se slika zamrzava prijeći na HT.

Hvala ti Krunoslave na iskrenom komentaru,više osoba mi je isto potvrdilo,kako samo mogu prodavati usluge koje ne rade kako treba.Mislim da bih poludio da mi usred lige prvaka šteka slika.Nisam pitao dali se to dešava na svim programima ili samo na nekim?U svakom slučaju jako neozbiljno od njih i takav pristup korisnicima mi se ne sviđa...


Događa se skoro na svim programima više na HD nego na SD.Još k tome imaju loše stb koje se kad prebacuješ programe stalno zašteka da prebaci na drugi program,nekada ostaju zaljepljeni titlovi na ekranu kad se prebacuje na drugi program.
Razina korisnika 3
Tako je slažem se sa tobom! Najbitnije je da bude sve stabilno pa ako i moja linija nakon tehničereve temeljite provjere nebude podržavala tih Turbo 50Mbps nek on to spusti na 40 nema problema nikakvih. Ali kažem živim u nadi da ću zbog velike blizine i male duljine parice do tog FTTC ormara imat dobru propusnost i nakraju brzinu sad i u budućnosti bliskoj ako štogod budu povećavali brzine.Nisam ti ni ja rekao da sad ima u hrvatskoj većih brzina na bakru od 50Mbps to sam ti samo radi usporedbe pokazao da u njemačkoj preko tih FTTC ormara nude već dugo preko vectoringa 100/40Mbps brzine a u italiji preko nekih profila isto preko bakra i 200Mbps. Proguglaj malo upiši samo u tražilicu vectoring germany i buš vidio.
Razina korisnika 3
Mene ne zanimaju filmski kanali ni najmanje ja imam preko 40TB filmova,serija,muzike i stripova složio sam PLEX media server (2x25TB hdd) di imam svoj kućni osobni netflix i 100 puta jači sadržaj od netflixa i svih HBO i ostalih filmskih kanala zajedno. Ako hoću mogu tu svu svoju kućnu medijateku streamat i van doma potreban je samo internet pristup vani di se spajam i uvijek ga nadopunjujem novim sadržajima.Ono što je meni bitno su kvalitetni live sportski prijenosi i eventualno dobri dokumentarni kanali a mislim da je tu zasad u maloj prednosti maxtv naspram vip-a.
Razina korisnika 2
Ne znam zasto je uopce vip kupovao prava za nogometnu ligu prvaka, hrt2 je prenosi jedan dan, federalna drugi, hrt 2 prenosi Europa ligu.
Bolje da su ubacili arena sport i na satelit stavili one programe koje svi drugi imaju na satelitu - history2, viasat nature, fox movies itd.
Razina korisnika 2
Meni nije jasno zasto pojedine programe koje imaju na vip tv ne stave i na vip sat tv ako postoje na satelitu i drugi operateri ih imaju na satelitskoj platformi? Ako treba neka ih dodatno naplate, ali neka ih stave. Za prokleti viasat nature ih molim vec godinu dana...
Razina korisnika 4
Hmmm,vidim po društvenim mrežama da ima jako puno nezadovoljnih ljudi kod njih,večinom se svi žale na službu za korisnike koja je jako spora,navodno trebaš zvati konstantno 5 dana da bi se javili i da bi prijavio kvar i kada ga prijaviš treba im mjesec dana da ga riješe i da izađu na teren.Kod HT stvarno moram pohvaliti službu za korisnike,kada prijavljujem kvar ili poteškoće,zovem službu za korisnike i čekam par min da se jave dok dođem na red,kvar prijavljujem i oni odmah drugi dan izađu na teren i rješavaju problem nbajkasnije kroz 2,3 dana,tu su stvarno šta se toga tiće vrlo ozbiljni i profesionalni barem u mojim slučajevima,i uvjek nazovu i kažu kvar je otklonjen bilo je to i to stvarno nema šta.Služba za korisnike ima radi od 0 do 24,možeš ih zvati u 1 ujutro i odmah će ti se javiti.Da nisu izgubili ligu prvaka nebi nikad prešo iz HTa u VIP,i uz to jedino im je banana što živim u Sesvetama i imam brzinu interneta od 4mbs dok kod vipa već ima dostupna optika na mojoj adresi.Tu je HT slab,jer ulažu u izgradnju infrastrukture većinom po centru grada,a druge lokacije su po tom pitanju zapostavljene.Smatram da su Sesvete jako razvijen kvart i imaju puno stanovnika i brzina interneta od 4mbs nije prihvatljiva,tu ih je vip prešišao.E sad neki pričaju da tu gdje je vip napravio mrežu da HT više neide da imaju takav dogovor,to jel istina ne znam,ali ak je tako onda ako ostanem kod HTa ču vječno imati brzinu 4 dok će neki već imati brzinu 500 😞
Razina korisnika 4
Da istina,nemaju forum, a šta se komentara tiće baš vip mi je na fb sakrivao komentare,kada sam im napisao zašto nemaju cinestar fantasy,fox movies itd a ht ima,i gledam sa drugog profila komentari se ne vide a gledam sa tog profila sa kojeg sam komentirao komentari se vide.Znači vip sakriva komentare od drugih i te komentare samo ti vidiš,ostavljaju komentare samo one koji njima odgovaraju.napišem ja vipu zašto ste sakrili moje komentare a pritom nisam koristio uvredljiv,neprimjeran sadržaj ili bilo šta slićno kad vidiš za 10 min se sakriveni komentar ponovno pojavljuje,stisnuli su ono poništi sakrivanje komentara.znaći vrlo neozbiljno i neprofesionalno od njih.Šta se tiće kvarova kod HTa ako si njihov korisnik mogu reći da ako ti danas prijaviš kvar oni odmah počnu raditi na tome,isti dan zovu i rješavaju problem u večini slučajeva,znaći tu nema niko bolji od njih u tome.A s ovim komentarom da sve štima na vip infrastrukturi se ne slažem jer kad čitam po društvenim mrežama,puno više je nezadovoljnih ljudi nego kod HTa i puno više ljudi ima probleme sa kvarovima,neznam koliko pratiš društvene mreže ali pogledaj malo.Također puno njih govori kod vipa više nikad,čim izađe ugovor odlazim,zašto?A šta se tiće VIP TVa stvarno im je bezveze da imaju sve cinestar programe a onda im jedan fali,imaju sve fox programe onda im jedan fali,imaju history 1 a nemaju history 2. Recimo HT ima sve cinestar programe,imaju sve fox programe itd.Ne kužim tu politiku,ako dogovaraš paket programa onda uzmeš cijeli paket a ne 4 od 5 programa. Zamisli da imaš sportklub 1,2,4,5 i 6 a 3 nemaš,to mi je baš bezveze.Također što se njihovog tva tiće imaju brdo programa koji su slobodni i koje možeš gledadi besplatno putem satelita i slićno.Ponuda programa im je fakat u banani,odi na stranicu od Hta pa usporedi.Mislim da bi se trebali poboljšati po tom pitanju...
Razina korisnika 4
Ako prićamo o satelitu evo ima i max tv navedeno: Više od 60 programa u Osnovnom Ekstra paketu 224 domaćih i stranih FTA programa...
Popis izdvojenih FTA kanala prema satelitu
HotBird: Canale Italia, Roma Uno, Arte Oggi TV, Rai 1, Rai 2, Rai 3, Canale 5, Rai News, BVN TV Europa, Rai Sport 1, Rai Sport 2, Italia 1, Canale Italia 83, Canale Italia 84, Jasmine TV HD, Alice, Leonardo, Marcopolo, Nuvulari, 90 Numeri Sat, QVC Italia, HSE 24 Italia, DMAX Italia, Canale Aste, EasyBaby, Italia Channel, Camera dei Deputati, Rai Storia, Rai Nettuno Sat Uno, TV Moda...

Astra 1: ProSieben, Sat 1, ZDF, VOX, Anixe TV, Anixe HD, Arte HD, Nickelodeon Germany/Comedy Central Germany, KIKA - Der KinderKanal, Eurosport Germany, Sport 1 Germany, Viva, Beauty TV, BBC World News, Bloomberg Europe, CNBC Europe, EuroNews, Sky News International, CNN, Al Jazeera English, TV5 Monde Europe, Tirol TV, TV Polonia, GOD Europe...

Eutelsat 16A: Z1, Carli TV, Slo 1, 2 i 3, Grand TV, Atlas, Posavina TV, DM Sat, Hayat Music, TV Valentino, MKTV Sat, Sutel TV, TV Golica, Boka TV, BN Music, Favorit TV, TVR 3, A1HD TV, TVR News, Duga TV, Duna Europe, Duna World, Super TV, Eurochannel, Spinx TV, Fashion TV HD The Voice, Magic TV, My Music, RTS Sat, BCTV Europe...

Ako ćemo o televiziji putem satelita onda je Total tv najači. Oni imaju i dalje discovery,animal,tlc,sve cinestare,sve foxove,imaju stvarno sve živo i to sve u osnovnom paketu,a kad pogledaš još prošireni paket programa i filmski itd total tv ubija jedina mana im je što imaju samo 3 sportkluba i nema se gdje gledati liga prvaka, a šta se tiće programa filmskih,glazbenih,dokumentarnih,dječijih stvaro imaju ponudu najbolju i najeftiniju,također imaju brdo fta programa. Provjerite njihovu ponudu.Stvarno ni vip ni ht se ne može mjeriti sa njima u programima jer sve što su ht i vip izgubili tamo još uvjek ima,discovery kanali,eurosport kanali itd Također svi novi programi koje su uveli vip i ht uveo je i total tv. Jedina mana je kažem samo 3 sportkluba,kada bi uveli još 6 arena sport a one su dostupne i putem satelita onda bi to bilo bomba.Samo pitanje je dali svi žele tanjur na kuči jer total tv radi samo preko satelita. Provjerite ponudu ako smijem staviti taj link http://totaltv.hr/Televizija/TV-Programi
Razina korisnika 4
Da,vjerovatno ne ažuriraju,ali kada bi uzimao preko satelita onda bi zasigurno uzeo total tv jer kad pogledaš imaju programe koje nema niti jedan drugi operater. Tu su discovery,animal planet,tlc,eurosport 1 i 2,filmbox extra,filmbox plus,fimmbox arthouse,fight box,fast & fun box,tune box,docu box,rt doc,svi cinestari,svi viasat,svi foxovi,crime & investigation,amc itd i to skoro svi u hd rezoluciji. Otkako je total tv kupio neki nizozemac prije par mjeseci,nabubali su sve moguće programe.Recimo za 130 kn dobiš na 2 tva,osnovni paket,hbo,cinestar paker itd fakat su ok samo day ubace još koji sportski za nogomet. Vip bi isto mogao imati sve to da hoće,bitno je da korisnici budu zadovoljni i tad će posao procvijetati.Ono ukidanje discovery kanala im nije trebalo,to bi im bio veliki plus da su ostali svi discover kanali i da su uzeli i ligu prvaka + da uvedu i ostale nogometne lige.bili bi glavne face na tržištu,ovako je toi sad nepotpuna ponuda...
Razina korisnika 4
Čuo jesam za problem kod vračanja opreme,to je bilo prije,sada je tu novi vlasnik i toga više nema,niti ikakvih drugih problema ni troškova kod uzimanja njihove opreme kao ni postavku. Kada gledamo fb stranicu total tv hrvatska,oni stvarno nemaju loših komentara,ljudi su im zadovoljni i hvale ih,to mi je baš ok za vidjeti.Čak sam se dopisivao sa par njihovih korisnika,kažu da su zadovoljni i da nemaju namjeru raskidati ugovor,neznam šta bi rekao,nebi mi ljudi lagali...Imaju ok cijenu za tv i extra programe, internet i telefon nebi uzimao od njih,tj te njihove trio pakete,kada bi uzimao uzeo bi samo tv.A to ču još odlučiti jer želim vidjeti šta će biti sa vipom,tj šta će biti na tim novim programima na kojima će se emitirati liga prvaka,dali će uvesti ostale nogometne lige i dali će uvesti kompletne pakete programa tu mislim na one koji im fale a to je cinestar fantasy,fox movies,crime& investigation,history 2,itd. To su vrlo važni i gledani programi koje večina operatera ima a jedino vip nema.Volio bi kada bi ovo pročitali pa možda isprave svoje propuste,a ja ču biti tu čekati i pratiti šta će od toga biti.Spreman sam platiti koliko treba,nije mi do novaca ali hoću kompletnu ponudu.Do sada je to imao HT ali otkako je izgubio ligu prvaka više nema,ako ju opet uvede ponovnoi će imati kompletnu ponudu.Vip bi trebao pametnije kupovati i dogovarati te prigrame,još jednom kažem da je bezveze uzeti paket programa njih 4 od 5,dok svi drugi operateri imaju cijeli paket
Razina korisnika 4
Dona,imaš super opremu,vidiš da se može za besplatno imate sve i svašta samo treba kupiti opremu i onda mi je glupo da neko naplačuje besplatne fta kanale i ubraja ih u svoje programske pakete. A za to umetanje kartica pitao sam čovjeka iz tcoma dali je moguće rekao je da je ali da treba kupiti nekakav umetak u koji ide kartica i kupiti reciver koji podržava vip i max tv,reko mi je točno ime recivera li sam zaboravio kak se zove
Razina korisnika 4
Kako god bilo,max tv i vip tv ne zelim preko satelita,ako ce nesto biti preko satelita onda ce to biti total tv zbog najboljih programa.A sad vrijeme ce pokazati dali ce vip uvoditi kanale koje svi drugi operateri imaju,vec sam ih naveo ranije.A sta se sportskog dijela tice osim lige prvaka su u banani jer im fale francuska,talijanska i hrvatska nogometna liga a i bundesliga otkako su ukinuli eurosport kanale. Nadam se da ce se poboljsati po tom pitanju...
Razina korisnika 4
Zaboravih napomenuti da vip osim te 4 nogometne lige takoder nema i euroligu i kupove,kosarku,europa ligu itd a to sve ima arenasport osim bundeslige. Recimo na vipu ako finale spanjolskog kupa bude barca real to nemozes gledat jer ne prenose kupove.dok arena to sve ima.talijanski kupovi,francuski,spanjolski itd
Razina korisnika 4
Evo jedan primjer vipove slabosti u programima,jučer je bila utakmica između Man Citya i Arsenala-Engleski kup i prijenos nije bio na sportklubu jer sportklub ne prenosi kupove nego je bio prijenos na arenasport programu.To su ti nedostaci kod vipa jer osim tih liga što nedostaju,nedostaju i kupovi i Uefa europa liga.Sad vi hoćete pogledat neku važnu utakmicu npr finale Engleskog kupa,a nemate program koji to prenosi,a plaćate sportski paket programa + sve ostale pakete,pa ćemu plačati onda sve to ako nemožete gledati navedeno,zato je tu HT najači,arena sport programi prenose sve živo.Ne vrijedi vipu što je kupio ligu prvaka kad nema pun kufer toga ostalog i zbog toga sam donio odluku,zasad ostajem u HT jer prelaskom u vip ne želim izgubiti Francusku,Talijansku,Hrvatsku nogometnu ligu kao ni UEFA Europsku ligu,kao ni sve nogometne kupove iz lige petice.Kratko i jasno Arena sport je zakon,samo da nije izgubila ligu prvaka niko nebi ni pomislio prijeći u vip i da su duplo jeftiniji.Također ne želim izgubiti programe kao što su cinestar fantasy,fox movies,history 2,crime& investigation itd.To vip također nema.Čak sam čuo i neke priče da HT pregovara sa nekim Njemačkim programima za prijenos Bundeslige na kojima bi ujedno bio i prijenos lige prvaka.Bili živi pa vidjeli...pozdrav svima 🙂
Razina korisnika 4
Znači ti ne moraš ništa ažurirati i prčkati po tom.To sve radi taj kojem plaćaš? Jel ti se desilo kad da neki program ne radi? Kako da dođem do te liste,kome to plaćam i dali reciver moram ja kupiti ili ti on da?
Razina korisnika 4
Ja ću si to definitivno uzeti na probu na mjesec dana.Pliz gdje se može vidjeti lista kanala sa te red devils liste? I dali postoji još neka bolja lista,koja je najbolja?
Razina korisnika 4
Acer 112 vidim da nisi procitao temu od pocetka. Radi se o tome da svi operateri imaju sve cinestare a vip ima njih 4 od 5.Nedostaje cinestar fantasy. Takoder svi operateri imaju sve fox programe a vip ima njih 3 od 4.Nedostaje fox movies.Imaju history 1 a nedostaje im history 2.itd Mi pricamo o nedostacima vip tva naspram drugih operatera.iz svakog paketa programa im nedostaje po 1. Dali bi ti htio imati hrt 1,3 i 4 a 2 ne?
Razina korisnika 4
Kako covjek neda da se kriva rijec kaze protiv vipa,kak ti se samo da vec 10g sjedit na forumu i branit vip?Kaj bus dobil 5 banki popusta na trio paket ili si jedan od onih sto non stop šlajfa pred dorocel i brazers programima pa se nadas da ces ih dobiti free xxx paket.hahahahahaa daj odrasti covjece i pusti nas da raspravljamo kao sto vidis tema je prednosti i mane vip tva. Ne moras biti toliko ocit da bi shvatili da si njihov zaposlenik.Mani se ove teme i pusti ljude da iznesu svoje mialjenje.Na tvoje postove vise ne odgovaram.pozdrav
Razina korisnika 4
Danas navećer na cinestaru fantasy dva odlična filma Panov Labrirint i Bankomat,odličan triler.Na fox movies odlićan sf Cloverfield. Na history 2 odlični dokumentarci u potrazi za izvanzemaljcima i nestali na aljasci.Na crime & investigation serija motivi ubojica i jedanestorka. Na arenama sport Nepoli-Genoa,Olympique M - Lyon ,košarka aba liga,argentinska liga,francuska,talijanska,rukomet itd. Evo zašto mi je teško prijeći iz ht u vip.Odlični programi koji u vipu nedostaju...
Razina korisnika 4
Da istina vip ima te programe ali ti programi meni osobno ništa ne valjaju,npr recimo filmbox plus i filmbox extra.baš gledam njihov program danas,oni prikazuju samo danske,švedske,nizozemske,engleske filmove,što recimo mene ne zanima.Na tim programima nema poznatih i hit filmova,tu su samo neki filmovi za koje niko nikad nije čuo,filmovi iz drugih država.Također axn spin mi je totalno bezvezni program,na njemu nema filmova emitiraju samo nekakve svoje serije,ništa posebno.Dok dokubox i doku tv nemaju ni približno dobar program kao history 2 mada su ok.Zato samatram da su to programi koje bi vip trebao obavezno uvesti pošto ih imaju svi drugi operateri,jedino vip ne...
Razina korisnika 4
Kako vam se čini izbor programa na total tvu u odnosu na vip??? Total tv i dalje ima discovery,animal planet,tlc,sve cinestare,sve fox programe,oba axn,amc,eurosport 1 i 2,sportklub,national geographic oba,sve viasat programe,discovery showcase,dtx,discovery id,crime & investigation,filmbox,docubox,rt doc,hbo,cbs reality,cinemax,33 pink programa itd.Također imaju i history 1 jedino što im nedostaje je history 2.Svi ti programi su večinom u HD rezoluciji.
U usporedbi sa vip televizijom total tv ima puno bogatiju ponudu,a jeftiniji su,osnovni paket dođe 85 kn mjesečno i u njemu se nalaze skoro svi ovdje navedeni programi.
Znači da vip može bolje da hoće i morat će jer konkurencija u televiziji je vrlo velika.
Ako može total tv i dalje plačati discovery i eurosport kanale,imati sve cinestare,foxove itd. zašto vip to ne može ili ne želi,a imaju puno više novaca.Kako nam može jedan total tv to sve pružiti a vip ne,u čemu je problem,zar nebi bilo bolje za vip da i on ima takvu ponudu i da time privlači nove korisnike ili samo misle na zaradu pa su ukinuli discovery i eurosport kanale jer su navodno skupi,a plača ih jedan total tv koji nema ni upola love kao vip i ht...Ova punuda od total tv mi je najprivlačnija od svih,kako se vama čini? http://totaltv.hr/Televizija/TV-Programi
Razina korisnika 4
Evo upravo čitam da se puno ljudi zali na vip tv,da im se smrzava slika na sec,dvije da steka itd.Neki od njih su i na optici takoder imaju navedene smetnje.Pisu da su prijavljivali kvar vise puta ali da im nista nisu uspjeli rijesiti.Ovo nije bas ugodno za cuti ako planirate postati njihov korisnik.Takoder neki navode da cekaju aktivaciju odredenih programskih paketa po mjesec dana.Ja sam jos uvjek korisnik max tva i nikad nisam imao takvih problema,niti sa smrzavanjem slike a ukljucivanje ili iskljucivanje programskih paketa mi uvjek bude kroz par sati,nikada duze od 12h.Cim nazovem i kazem sta zelim iskljuciti ili ukljuciti odmah je to u sistemu i kroz par sati nekada i minuta se to realizira.Dali neko ima inf kako funkcionira taj vip tv i zasto ljudima smrzava slika a imaju optiku?
Razina korisnika 4
Nevjerovatno da im tako steka televizija i da nista ne poduzimaju,nije da hvalim tcom ali kod njih toga nema,barem ne kod mene.ama bas nikad mi ne zasteka slika niti imam ikakve dr smetnje kako na max tvu tako i na internetu i telefonu.Ajde da se to desava samo nekom ali.o tome pise jako puno ljudi,pa moraju to rijesit ili neka vam prepolove racune ili daju mogucnost raskida ugovora bez penala.takva usluga je neprihvatljiva...
Razina korisnika 4
Bas sam nasao temu ovdje na forumu, vip tv zamrzavanje slike. Vidim da ljudi pisu da je tu kriva parica hta,propusnost itd a ne vip pa me zanima sta je sa onima koji imaju vip optiku a takoder im se slika zamrzava i steka.Ko je tu onda kriv i zasto se to desava?

Ja baš ovih dana napravio raskid svih fiksnih usluga sa VIp-om znači 2D paket net+tv preko coax-a i prešao na MAX3 za 209kn+15kn Sport plusHD+5kn prošireni ali doduše preko T-com parice.Nadam se da će bit bezbolan prelaz i da će usluga stabilno funkcionirat.Razlog za takav optimizam imam u tome da imam nove složene instalacije u stanu + novu telefonsku utičnicu i telefon već dugo fino šljaka bez ikakvih šumova i problema al najbitnije je u toj odluci bilo da imam novoizgrađeni FTTC ormar odmah uz zgradu kako se ono kaže na dohvat ruke.Ht tehničar je provjerio moju liniju i tvrdi da do tog fttc ormara imam samo oko 60m parice.Al bumo vidili kad se sve u stanu pospaja kako to šljaka.


Blago tebi,imaš sreće što si tako blizu ja imam 1.8km do centrale,kablovima možda nešto malo više,ja sam korisnik tcoma max 3 paketa već 10 god,a njihov telefon imamo čim se telefon pojavio na tržištu,prvi u ulici smo ga nabavili i svi su kod nas telefonirali kada su trebali.Što se tiće njihove stabilnosti,nikad problema,kada ti puste to što si dogovorio,ja ti predlažem da si odmah uzmeš najveću moguču brzinu interneta,kavarove možeš zaboravit i poteškoće,usluga je stabilna,tv nikad ne šteka,internet nikad problema sve je super kod njih.Služba za korisnike je extra to je ono što najviše mogu pohvalit,danas prijaviš kvar sutra su već na terenu i sutra ti je kvar riješen.Jedini problem kod HTa je taj da ulažu u infrastrukturu samo po centru grada,ja sam u Sesvetama,i ja imam brzinu interneta od samo 4 mbitsa i pitanje je kada će doči do mog kvarta.zato se raspitujem za vip optiku jer ona je već dostupna kod mene,ali da mi HT sada poveća brzinu interneta nikada nebi otišao od njih,Moj problem je samo udaljenost od centrale,ništa drugo.Ti taj problem nemaš i vjerujem da češ biti zadovoljan,još imaš nove instalacije,bolje ne može...

Odgovori