Nedostaci i prednosti A1 TVa

  • 24 February 2018
  • 84 odgovora
  • 27288 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 84

Razina korisnika 4
Gorane kako to da si izabrao vip preko satelita,jesi li pogledao ponudu total tva ili max tva.imas gore link od total tva.oboje imaju program koji trazis,i vise od toga...
Razina korisnika 4
Bas sam nasao temu ovdje na forumu, vip tv zamrzavanje slike. Vidim da ljudi pisu da je tu kriva parica hta,propusnost itd a ne vip pa me zanima sta je sa onima koji imaju vip optiku a takoder im se slika zamrzava i steka.Ko je tu onda kriv i zasto se to desava?
Razina korisnika 4
Kužim,ja stvarno nisam od nikog ćuo bar ovdje kod nas da ima preko bakra veću brzinu od 50,ništa javi kad bude ukljućeno pa da vidimo kako si prošao.Ja ti baš ne vjerujem u te opcije provjera po dostupnosti na stranicama operatera preko broja telefona ili adrese,ili preko službe za korisnike,ponekad ti izbaci kao meni da je dostupna brzina do 20 kao meni a kad ono parica mi ima propusnost od samo 13.Najbolje je da tehnićar to izmjeri na terenu.Svi oprateri jedno obečaju ,a na kraju nebude tako,po meni ako uzmeš i max tv sa hd programima brzina će ti biti 40,jer ako su vidjeli da je parica otprilike 50 max tv sa hdom ti uzme 7ili 8, 2 mora biti lufta da se ne optereti parica i ostane ti 40.Tako i vip obećava kod ovih trio paketa brzine od 49 do 70 tamo di je dostupna optika,pa obečaju ljudima da će dobiti 70 i onda dobije 60.Svi operateri to rade i optima po provjeri na mojoj adresi nudi svašta a kad zatražiš i dođu na teren onda je malo manje.od 30 do 50 će biti sigurno,to ti je super za razliku od nas kak neki imaju 🙂
Razina korisnika 4
Tako je slažem se sa tobom! Najbitnije je da bude sve stabilno pa ako i moja linija nakon tehničereve temeljite provjere nebude podržavala tih Turbo 50Mbps nek on to spusti na 40 nema problema nikakvih. Ali kažem živim u nadi da ću zbog velike blizine i male duljine parice do tog FTTC ormara imat dobru propusnost i nakraju brzinu sad i u budućnosti bliskoj ako štogod budu povećavali brzine.Nisam ti ni ja rekao da sad ima u hrvatskoj većih brzina na bakru od 50Mbps to sam ti samo radi usporedbe pokazao da u njemačkoj preko tih FTTC ormara nude već dugo preko vectoringa 100/40Mbps brzine a u italiji preko nekih profila isto preko bakra i 200Mbps. Proguglaj malo upiši samo u tražilicu vectoring germany i buš vidio.

Bit češ zadovoljan siguran sam,meni da povečaju brzinu interneta odmah bi potpisao novi ugovor,ovo od 4 mbitsa mi je fakat jadno.Nego reci mi kak si došo do ove cijene 209+15+5 i ja imam nešto slićno samo moja je od prošle god,ovo je još povoljnije,jel to preko prodajnog predstavnika?
Razina korisnika 4
Da preko prodajnog i jer sam prelazio sa VIP-a i raskinuo sve. A kao starom korisniku mi nisu ništa pametno i povoljno punudili za produljenje a ovdje mi je sad ušteda oko 150kn mjesečno na režijama kad sam spojio i u max3 sve i telefon a prije sam samo imao kod VIP-a 2D paket (net+tv) a telefonska linija je bila na HT-eu i sve sam ukupno tad plaćao oko 370kn a sad ču to sve isto plačat oko 240kn. Nakon dvije godine raskidat ću i ovo jer neću dozvolit da mi računi skoče preko 350kn što će se sigurno dogodit nakon isteka ugovora kod t-coma.Sad imam i još više lufta kad dođe UEFA liga prvaka na VIP da uzmem kod nekog ilegal iptv listu samo sa sportskim kanalima to košta otprilike oko 40kn tako da ču imat pokriven i taj segment ponude.Svakako sam prilično zadovoljan neg prije samo daj Bože da ovo bude funkcioniralo i da me fino uspiju spojit na tu centralu ispred zgrade.

Ok tnx, ja ti također imam iptv.nedavno ga nabavio.Isprobao mnoge poznate liste programa,od bitka na neretvi,red devils itd ukupno isprobao oko 20 listi i našao najbolju moguću listu na balkanu sa najviše programa,ni jedna nema toliko programa kao ova sve sa prijevodom i hd,sportskih ima samo 224 programa 😉.Također je stabilnija od drugih koje sam probao i cijena je ok.Bolju nečeš naći.Kad sam se uvjerio kako je taj iptv super stvar za male novce, kupio sam Mag 351 najbolji i najnoviji uređaj za iptv ovi prijašnji 254 i 256 su slabi naspram ovog.Imaš na njihovoj stranici sve podatke o Mag uređajima.Ukucaj u google INFOMIR ,a prodaje ti ih jedan dučan u Zagrebu samo ukucaš u google Mag 351 cijena( 1250kn) .Ovo preko smart tva ili android boxa sam probao i nije dobro kao Mag uređaji jer oni su spojeni direktno preko servera i oni su baš za iptv. Zato i tražim veću brzinu interneta radi iptva.Max tv mi je u boravku,a iptv u spavačoj sobi,taj Mag 351 radi prek wifija odneseš ga u sobu koju god hočeš spojiš ga na telku i gledaš sve živo.Meni ok radi na 4 mbitsa,tu i tamo mi malo šteka jer je 4 sporo za to,zato mi treba brzina od barem 7 mbitsa da više ne šteka.Pogledaj samo popis programa,nevjerovatno https://smart-iptvpro.com/popis-kanala
Razina korisnika 4
Sve znam o MAG-ovima nebrigaj dugo ja to koristim i taj moj 254 ima wi-fi i ja sam ga na sniženju u toj trgovini u ZG platio na sniženju oko 450kn a bio je taj sa ugrađenim wi-fi oko 750kn tad ja sam i sad zadovoljan sa njim i nijedna mi lista nešteka na njemu previše a posebno sam kod red devilsa bio zadovoljan sa stabilnošću sportskih FHD kanala. Tako da sam sve sad liste obustavio dok neuključim maxtv a onda ču eventualno tražit samo one koji nude sportske liste sa tim novim vip kanalima koji če prenosti uefa ligu prvaka pa da ipak mogu pratit utakmice utorkom.A ovo sve drugo imam sad šta me zanima od sporta u ovom sport plus paketu. Nemogu ti otvorit ovaj link nešta me blokira i upozorava na prevarantsku stranicu pa je nemrem otprt.

Čudno da ju ne možeš otvorit,ja ju otvaram bez problema,probaj u google upisat smart-iptvpro.com ,nećemo dalje o iptv ovdje,budu nas zblokali. Kad bi nam operateri nudili takve liste programa bili bi najbogatiji na svijetu,e pa vip ht i ostali potrudite se jer će sve više korisnika to počet koristiti 😛
Razina korisnika 4
Evo da pohvalim VIP TV gledao sam malo ove programe koje MAX TV nema,sviđaju mi se Kino TV i AMC,imaju dobre filmove. Dok recimo ovi flimbox ne. Neznam kako to da ni max ni vip nemaju program M1 Film i M1 Gold,to sam vidio samo kod optime telekom isto super programi.Također nisam kod ni jednog operatera našao programe iz pink paketa koje gledam uvjek kad stignem meni su ti programi extra,neznam dali se vama sviđaju ako ste ih ikad gledali,valjalo bi nagovoriti operatere da ih uvedu:
1. Pink Horor
2.Pink Thriler
3.Pink Action
4.Pink Comedy
5.Pink movies 1,2 i 3
6.Pink mystery& crime
7.Pink Family
8.Pink film
9.pink premium
10. pink scfi i fantasy
11.Pink western
12.Pink world cinema... ITD

Ima tih pinkova preko 60 ja sam naveo samo one meni najdraže,muzičkih dobrih ima isto tako dosta,sa stranom muzikom i balkanskom,sa serijama,sapunicama,dokumentarcima itd ovdje je samo pola na njih na ovom popisu,nemogu nigdje naći listu svih mogučih pink programa http://tvprofil.net/search/#!chn=all&q=pink Zašto operateri ne uvedu te pink programe? Bolje da plaćaju njih nego ove na kojima nema prijevoda ili koji su bezvezni.Bar ja tako razmišljam. Ja bi radije plaćao 80 kvalitetnih programa nego 120 svakakvih.
Max tv ima nekih 11 pinkova,total tv ima 33 programa,vip ima samo 1,optima telekom ni jedan itd.
Neki imaju nešto od pinkova a neki nemaju,al ono što me čudi da niko nema ove najvažije i najgledanije pinkove programe na balkanu koje sam gore naveo,izgleda da su im skupi pa uzmu ove jeftinije tipa pink info pink 3 itd.Šteta za ove programe tak su dobri a mi ih ne možemo gledat, to bi trebalo uvesti,mislim da bi bili najgledaniji,za svakog ima ponešto svih žanra.Operateri dajte se trgnite ima toliko dobrih programa a vi nam nudite neke bezvezne...
Razina korisnika 4
Mene ne zanimaju filmski kanali ni najmanje ja imam preko 40TB filmova,serija,muzike i stripova složio sam PLEX media server (2x25TB hdd) di imam svoj kućni osobni netflix i 100 puta jači sadržaj od netflixa i svih HBO i ostalih filmskih kanala zajedno. Ako hoću mogu tu svu svoju kućnu medijateku streamat i van doma potreban je samo internet pristup vani di se spajam i uvijek ga nadopunjujem novim sadržajima.Ono što je meni bitno su kvalitetni live sportski prijenosi i eventualno dobri dokumentarni kanali a mislim da je tu zasad u maloj prednosti maxtv naspram vip-a.

da max je bolji u sportskom programu,vip i kad uvede programe za ligu prvaka max će i dalje imati bogatiji sportski program jer vipu nedostje ono sve što sam napisao na početku ove teme a maxu samo liga prvaka.A ovo što si si složio za filmove,svaka ti čast,pravi si filmoljubac.ja to neznam,meni je lakše zavaljat se uzet daljinski i šaltat programe.al ti programi su fakat dobri,nebi govorio da nisu ...a za ove sportske sadržaje ko zna možda vip uvede i te sportske sadržaje što sam već naveo.vidjet ćemo...
Razina korisnika 4
Ovi iz tcoma su se potrudili otkako je vip preuzeo ligu prvaka.Upravo su uveli neke programe koje je vip imao a oni ne.Od danas na max tvu novi programi axn spin i kino tv.Takoder su uveli super programe m1film i m1 gold,njih vip tv zasada nema...Takoder su otkupili prava za formulu 1 koja se moze gledati na arena sport programima...

Odgovori