Riješeno

Eurosport i još nešto

  • 31 December 2017
  • 175 odgovora
  • 31083 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 175

Prije bih rekao da na WnessTV govore Makedonski, Bugarski je dosta slican.
Razina korisnika 3
Wnessi kanal
..to mogu prodavati Albancima e nemogu vjerovati treba otici malo u Vrtni Put i postrojiti ih koga oni rade budalama...ja budala jos isao potpisivati ugovor prije mjesec dana ukinuli mi sad sedam mrak programa tri najgledanija koje sam gledao u hd formatu ovih sedam programa kaj su pustili ne vrijede svi skupa ko sam Animal Planet...
Razina korisnika 2
Za sve nove programe mi piše "Nema pristupa (6) Niste pretplaćeni". Ali tata je na Bnetu i kod njega sam gledao WnessTV gdje trudnica vježba uz bugarsku (mislim) komentatoricu. Bez uvrede trudnicama i Bugarima, ali nije baš bundesliga.
Razina korisnika 3
Kova...hahaha bolje da ih nisi dobio smece smeca uzas..travel chanel docu box planet earth i jos par sugavih ono dno dna..
Razina korisnika 4
Ja još nisam dobio nove kanale??
Tih programa koda nije nikad bilo, baš nekorektno od VIPa, kojemu su korisnici na prvom mjestu 🆒
Mislim da bi trebali razmisliti o zajedničkom nastupu (možda tužbi ili nečemu) kako bi zaštitili svoja prava ...
0 bodova.

Operateri se štite uvjetima korištenja usluge u kojima navode da mogu bez najave mijenjati programske pakete i kanale koje oni sadrže.
vjerojatnoje točno, ali dok traje ugovor korisnicima nesmiju mjenjati jednostrano ugovor
Razina korisnika 3
Jutro....daj mi recite jesu kome napokon proradili ovi srot zamjenski programi jer kod mene nista...jedva cekam sutra otici u Vip i trazit raskid...
Pozdrav @Vedran2210 nažalost istina je. Nakon pregovora s nakladnikom Eurosporta, nismo postigli dogovor oko uvjeta redistribucije programa, te stoga njihovi programi neće biti dostupni u našim paketima. Kako se trudimo ponuditi najkvalitetniji sadržaj na tržištu, do srpnja će biti dostupni novi sportski kanali na kojima od kolovoza krećemo s prijenosima utakmica UEFA Lige prvaka.
Bilo bi dobro znati za kolko ste se razišli?, ovakav jednostran pristup je nepravedan, ljudi, (pretplatnici), su imali i sad nemaju bez da ih je itko konzultirao tj vjerojatno mogu raskinuti ugovor jer ubjeti nisu isti kao u trenutku potpisivanja istog, a to ne njihovom krivnjom
Razina korisnika 7
Bedž +3
Doku TV, Fine living, Viasat Epic Drama, Travel XP... niđe sporta, rekli bi...
Razina korisnika 6
Bedž +3
03.01. i dalje nista od novih program 😞
Razina korisnika 1
Baš i mene zanima koje ćemo bisere iz VIP škrinjice dobiti, ako ne bude fer igra, odoh ja iz družbe a vjerovatno neću biti jedini...
Zaboravi na korektnost, to je zadnje što se od VIP-a može očekivati.
Razina korisnika 4
Amaterizam.... A na Fb stranici euro sporta uredno su objavili u upozorili na sve to!
Razina korisnika 2
Zanimljivo, niti jedne riječi o svemu ovome na FB stranici, a da ne pričam da su bili obavezni najaviti promjene u paketima pogotovo korisnicima koji su tek potpisivali nove Ugovore. Ovo je još jedan big fail. Koji neprofesionalizam!
Razina korisnika 4
Mislim da se više SZK ne želi javiti jer ne znaju što reći! Lopovi!
Razina korisnika 2
Evo ja sam ih zvao prije sat vremena u vezi upravo potpisane ugovorne obveze i nakon cekanja preko 35 minuta operater mi je hladnokrvno rekao 'imamo nadogradnju sustava, nazovite nakon ponoci'...niti oprostite niti bilo sto slicno. Dno dna.
Razina korisnika 4
Ali sve mislim da je tu nešto namjerno odigrano sad na ES 1&2, ide skijanje pa za koji tjedan i ZOI, samo zbog toga će napustiti Vip pa i ja... Ali kako su navedeni programi mogli ostati kod drugih. Evo novi dan još malo, a nisu ubacili nove programe kako su rekli!

ES 1 ide i FTA.
Razina korisnika 3
Ajde molim te napisi mi kada dobis sluzbu za korisnike.ja isto zelim raskid koji sam potpisao prije mjesec dana..natezao sam se sa njima mjesec dana prije nove bogme necu i sada.
Evo ja bas zovem korisnicku podrsku kako bih otkazao ugovor ali ne javlja se nitko vec 15 minuta. Vec sam prigovarao prije kad su onim preslagivanjem programa ukinuli Sport1, a Eurosport im necu oprostiti. Dobro je netko napisao ne prate svi nogomet tako da onaj odgovor kako pripremaju programe koji ce pratiti nogomet mogu okaciti macku o rep...
Razina korisnika 4
Dali je netko možda kontaktirao Hakom što oni kažu na sve to
Razina korisnika 3
Ide etapno 😃 . Sad sam bez ES1, ukidanje ostalih valjda slijedi
Razina korisnika 1
Problem nije vezan samo uz satelitsku televiziju nego u svim oblicima VIPtv-a (kabel, parica). Sva sreća pa stručnjaci nisu odradili svoje pa se do pokretanja novih programa može snaći tako da se na epg-u koristi opcija "pogledaj od početka", za one programe koji to imaju.

Jesi siguran da su i druge platforme u pitanju? Ja imam njihov trio preko parice i sve radi normalno...



I ja imam trio preko parice i upravo su mi ukinuli programe....
Kakvu sam samo grešku napravio prelaskom u VIP, a jesam LuZeR
Razina korisnika 7
Bedž +3
@marbabi - ja VIP trio kabel i ista tekstualna poruka. Ali "epg" i "pogledaj od početka" radi i s današnjim emisijama.
Razina korisnika 3
Sad sam jos na godisnjem
..cim pocnem radit odlazim u Vip na raskid ugovora...jer sam se vec dosta natezao sa njima...od prosle godine a opet sada na pocetku mjeseca...ma uzas
Razina korisnika 3
Ma kaj su oni ludi...neka pogledaju koje programe ima Total tv za 135 kuna mjesecno jos uz to dobijes dva recivera gratis i 86 hd programa...mislim ovi u vipu nisu normalni.

Odgovori