Riješeno

Dostupnost 5G mreže svim korisnicima



Prikaži prvu objavu

Odgovora 33

Razina korisnika 7
Bedž +4

Onda ne koristi start nego opciju, a start miruje.Jer opcija je plaćena. Pričamo samo o start tarifi. Pa pitaj ga na tom forumu pa da čuješ što će reći ili ne reći.

Razina korisnika 4

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Onda ne koristi start nego opciju, a start miruje.Jer opcija je plaćena. Pričamo samo o start tarifi. Pa pitaj ga na tom forumu pa da čuješ što će reći ili ne reći.

😷😬, nemrem ga pitati, khm, tam sam iz političkih razloga (na drugom podforumu,dakle)trajno banirana prije 5 godina, tak da sam samo lurker 🤪🤐

Razina korisnika 6
Bedž +6

Onda ne koristi start nego opciju, a start miruje.Jer opcija je plaćena. 

 

Pa tak je i kod svih ostalih tarifa-dok se koriste opcije, tarife, nebitno koja- surferica, sheralica,ili u konačnici start- one miruju, ne troši se paket iz tarife, a start nema paketa i samo je u tome razlika (i naravno start  jedini plaća i pozive po minuti i smsove)

Razina korisnika 7
Bedž +4

start je start i nema 5G

Razina korisnika 7
Bedž +4

Ali s vremenom će i start moći na 5G

Razina korisnika 3
Bedž +3

@mavukov moram ipak ispraviti informaciju koju je navela @nickno - Savršena tarifa nema ograničenje u brzini. Vjerujem da je @nickno mislila na 100GB nakon kojih ti dolazi poruka obavijesti, a na tu poruku je samo potrebno odgovoriti da želiš nastaviti surfati po punoj brzini. I to je u pravilu to 😄 Ono što bih još htjela dodati je da je korištenje Start tarife svakako nepovoljnije nego aktivacije neke od naših drugih tarifa. Konkretno, internet promet naplaćuje se 0.99kn/MB. Na toj tarifi su, kao i na drugima dostupne dodatne opcije, pa tako 1GB iznosi 55kn. 

Razina korisnika 4

Jednom mjesećno pet-nedjelja sam u vikendici.Weekend opcija u Start tarifi je nenadmašna!

Odgovori