Riješeno

5G na bonovima


Razina korisnika 6
Bedž +6

Na a1 webu piše da je od sada 5G dostupan i na svim prepaid tarifama.…

 

Ali....nema nigdje Fleterice, a ni u Moj A1 nema opcije aktiviranja 5G…

Paaa, jel je 5G dostupan u Fleterici ili nije?

Pa mislim ono- jedino Fleterica može komotno surfati na 5G, ostale prepaid tarife će na 5G za dva-tri-četiri dana ostati bez giga iz tarifa 🤪🤔

icon

Najbolji odgovor od A1_Sunchica 18 May 2022, 23:12

Pogledaj original

Odgovora 29

Razina korisnika 6
Bedž +6

Dakle, Fleterica već godinu i više dana ima pristup 5G mreži, 5G mreža se iznenada i pojavila tam gdje je do tada nije bilo, prije mjesec dana i mi svi na A1 ostali paf-vidi imamo 5G mrežu. Kak se iznenada pojavila, tak je iznenada i nestala, baš u vrijeme vaše nadogradnje, nestala je svima, pa smo opet ostali paf i čudimo se gdje je. Dva tjedna smo uživali u 5G mreži.

Morat ću otići tamo gdje pouzdano znam da ima 5G mreže, ako ju ni ondje ne nađem, onda ste Fleterici uskratili pristup 5G mreži. Nakon kaj je skoro 2 godine imala pristup 🙄

Razina korisnika 4
Bedž +3

Fleterica ima od početka postojanja pristup 5G mreži i to se nije promijenilo.

Spomenuta nadogradnja sustava nije vezana uz situaciju na terenu i dostupnost mreže…

Ovo ću prebacit u drugu temu

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ok, @A1_Jure ,hvala na premještaju, ali nije samo meni nestala 5G mreža, nestala je svima koji imaju 5G mobitele i stare tarife, bilo prepaid bilo pretplatničke. Kak može nestat 5G mreža, a uredno smo je bilježili svi sa 5G mobitelima i to puna dva tjedna- dok nije počela ta vaša nadogradnja?

Koliko sam skuzio sta @nickno zeli reci je da 5g trosi vise radi brzine i svacam kako to ide, evo jedan primjer, na youtubu namistena postavka "visa kvaliteta slike" i sad nesto kuci radis i slusas neki podcast, na 4g on ide najcese 720 do 1080, a na 5g ide odma na 1440 ili jace i automatski vise trosi podatkovanog prometa radi vece kvalitete slike, za isti podcast, al nije problem limita prometa nego sta postoji 5g mreza a oni iskljuciju mobitele i prebacuju na 4g tako da homebox moze neometano raditi i da turisti mogu hvaliti taj magicni 5g homebox, a nas sta smo tu 12 mjeseci ko je....

Odgovori