Riješeno

Svakodnevni prekid internetske veze (kabel+wi-fi)

  • 30 March 2021
  • 36 odgovora
  • 8329 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 36

A1 dugo traje kvar, tehničari ga neznaju riješiti. Pali li Vam se alarm da nešto poduzmete?

Razina korisnika 4
Bedž +3

Preko foruma ti nebudu ništa riješili. Ovo službeno i nije mjesto za prijavu kvara, po pravilima foruma nije niti dozvoljeno objavljivati podatke o liniji.

Jedino što eventualno možeš je dobiti onu poveznicu da im se javiš privatno, a na to vjerojatno tako i tako otvaraju nekakav ticket kao i kada se javiš mailom/pozivom ili nekim drugim kanalom (kao onaj digitalni tehničar kojeg imaju u sklopu moj a1). Možda ti na temelju njega i opet pošalju tehničara na kraju.

 

Promjenili jučer još jedan router i opet ista stvar. Nema tko riješiti kvar. UŽAS!

RDash123 daj  pojasni ti što se događa. 

 

Dosta ljudi na ovom forumu govori pizdarije a nemaju blage veze što se događa.
 

Zefo napisao:

Neznam  više  što da radim, pa dali ja moram s optike  se vraćat  na paricu? Danas dvaput kontaktiram službu za korisnike, katastrofa nemaju riješenja. Neupotrebljiv mi je internet (pogotovo wifi) preko optike šteka, puca malo malo,...

Isti problem kod mene, internet puca svakih 15 minuta i ne mozemo raditi od doma, svaki sastanak ili VPN povezivanje nama se prekine. I tako vec 10 dana. Zvali sluzbu, dosli tek za 3 dana srediti, nakon par dana opet pocelo prekidati. Zvali opet, doci ce tek za 3 dana.. katastrofa, od kad imamo novi router stalno prekidi. I sad moramo svi trositi tarife na mobitelu i spajati se na mobilni internet jer A1 ne zna svoj posao odraditi, sramota.Ne znam cemu placanje interneta kada nam uslugu nisu ni kvalitetno isporucili, svakako planiram prebacivanje na druge opcije poput HT-a, Iskona i ostalih.

 

A sto je najbanalnije, znam jos primjera prijatelja koji imaju isti problem, ali ne rade od doma pa im nije toliko strasno. Uzas da mi moramo placati takve cijene interneta i onda se zadovoljavamo ovom katastrofalnom kvalitetom.

Ovo od A1 je sramota. Promjenili sportski kanal za drugi jer im preskupo a ja samo radi Fight chanela uzeo paket. Druga stvar, puca mi veza non stop. Nema interneta cili dan, zoven, e doće tehničari. Nakon 3 dana došli prominili ruter, isto puca pa se izvlače to je do HT jer njihova infrastruktura... Brat mi igra poker i nagrada 10 tisuća dolara, među prva 3 i pukne veza i baj baj... Ko će platit štetu? Šta da igram profesionalno poker ili igricu na pc i pukne veza a ulog 10 tiauća eura il dolara nebitno. Sramota... Treća stvar,, davno kupim stik za laptop i kažem prodavačici da provjeri da li će radit na toj i toj adresi i kaže ovo radi svugdi. Ja koristim stik misec dana i preselim na adresu za koju sam je pita i naravno ne radi. Napišem žalbu da hoću prekid ugovora jer me radi, oni da moram platit 24 miseca. Ejjjj prodali ste mi uslugu koja ne radi. Da ja auto prodam iz auto kuće a ne radi vam kad dođete kući... I na sud i izgubim.. Jer imaju mala slova u ugovoru di oni nisu odgovorni... Moja obitelj ima 2 tisuće kn računa u A1 i ovo će bit kraj.. Odgađa sam al sad mi je dosta... 5 mob pretplata, 3 homeboxa radi turista u apartmane i 2 trio paketa.... E pa ako vam je 2 tisuće kn misečno nošts onda bok i savjetovat ću svima da odu od A1

Ovo od A1 je sramota. Promjenili sportski kanal za drugi jer im preskupo a ja samo radi Fight chanela uzeo paket. Druga stvar, puca mi veza non stop. Nema interneta cili dan, zoven, e doće tehničari. Nakon 3 dana došli prominili ruter, isto puca pa se izvlače to je do HT jer njihova infrastruktura... Brat mi igra poker i nagrada 10 tisuća dolara, među prva 3 i pukne veza i baj baj... Ko će platit štetu? Šta da igram profesionalno poker ili igricu na pc i pukne veza a ulog 10 tiauća eura il dolara nebitno. Sramota... Treća stvar,, davno kupim stik za laptop i kažem prodavačici da provjeri da li će radit na toj i toj adresi i kaže ovo radi svugdi. Ja koristim stik misec dana i preselim na adresu za koju sam je pita i naravno ne radi. Napišem žalbu da hoću prekid ugovora jer me radi, oni da moram platit 24 miseca. Ejjjj prodali ste mi uslugu koja ne radi. Da ja auto prodam iz auto kuće a ne radi vam kad dođete kući... I na sud i izgubim.. Jer imaju mala slova u ugovoru di oni nisu odgovorni... Moja obitelj ima 2 tisuće kn računa u A1 i ovo će bit kraj.. Odgađa sam al sad mi je dosta... 5 mob pretplata, 3 homeboxa radi turista u apartmane i 2 trio paketa.... E pa ako vam je 2 tisuće kn misečno nošts onda bok i savjetovat ću svima da odu od A1

RDash123 puno hvala na stručnom i iscrpnom odgovoru.

Razina korisnika 3
Bedž +3

@Mario1 žao mi je zbog situacije koju si opisao :pensive:  Ako koristiš uslugu putem postojeće infrastrukture, ona je u vlasništvu HT-a, te smo iz tog razloga ograničeni u mogućnostima provjera po pitanju infrastrukture, a u konačnici i samog otklona poteškoće. No, uvijek i bez iznimke se trudimo napraviti maksimalno moguće kako bi poteškoća što prije bila otklonjena, za što je ponekad potrebna i prijava vlasniku infrastrukture. Za detaljniju provjeru tvojih usluga su nam potrebni podaci o vlasniku, a njih nam možeš poslati OVDJE.

3 dan interneta nema. Trio paket, mrtav, nema telefona interneta ni televizike. Eto koliko ste ažurni. Pa danas ljudi na svemirskoj postaji u 1 dan promine dio koji ne valja, a ovdje se izlazak običnoh tehničara čeka 3 dana. Samo gore je sudstvo. Da je kao u Americi pa vas tužim jer igram profesionalno poker preko interneta i primjer ulog bude 10 tisuća eura i pukne veza, pa da sud dosudi da mi morate vratit sve i još više, drugačije bi se vi odnosili..... Javim se sutra kad bude 4 dan pa da vidimo hoće li kvar biti odklonjen. Napominjem da imam 2 homeboxa, 5 mobitela na pretplatu i trio paket. Sve možete vidit na računalu da ne bi izgledalo da vas kudim a imam mob na bonove.. Evo adresa i podaci pa zbrojite račun od cijele obitelji. Ivo Zoričić, Marijo Zoričić, Joso Zoričić,.. ***.. I mater mi ima mob al na bonove.. Računi su 1500 kuna misečno... Al izgleda mi da će ih HT dobivat ako ovako nastavite. Meni isprika ne znači ništa. Ja plačam uslugu i hoću da mi se omogući ono šta plačam. Hvala

 

Meni također u D. Dubravi odlična optika, igram igrice podosta i ping mi je stalno isti i nikad ne šteka jako sam zadovoljan

Neznam  više  što da radim, pa dali ja moram s optike  se vraćat  na paricu? Danas dvaput kontaktiram službu za korisnike, katastrofa nemaju riješenja. Neupotrebljiv mi je internet (pogotovo wifi) preko optike šteka, puca malo malo,...

Odgovori