Riješeno

problem sa pucanjem veze - ne pomaže reset modema

  • 12 May 2023
  • 30 odgovora
  • 563 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 30

Razina korisnika 7
Bedž +4

Ne piši gluposti koga zanima tvoj S9+. A da vidim da nisi shvatila nije ni čudo da prve godine si imala samo 10% na 4G. A znaš zašto jer tek je 4G bio u povoju a kad si zamijenila sim karticu već se proširio 4G i zato si imala veću prisutnost 4G nego prije godinu dana tj nema veze sa zamjenom sim kartice. Mah i ja bezveze objašnjavam nekome tko to ne može shvatiti….. Tebi je očito dosadno u životu…..

Razina korisnika 6
Bedž +6

2018.e je 4G bil tek u povoju? 😄 S9+ je iz 2018e.  Do tad je Vipnet već dvije-tri godine imal opciju "aktiviraj 4G na sim kartici". Da ponovim

"AKTIVIRAJ 4G NA SIM KARTICI" .Toliko o tome da sim kartica nije bitna u signalu.

https://www.portofon.com/novosti/prije-20-godina-s-radom-je-poceo-a1-hrvatska-vipnet

 

Razina korisnika 7
Bedž +4

Kod tebe je bio u povoju jer ti i danas ponekad surfaš na 2G. 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ja nemrem surfat na 2G. Slučajno sam jednom kod ručnog odabira mreže odabrala 2G, Ulltra se zbloknula i morala sam je ugasiti i upaliti da sama nađe mrežu.

Ja sam i prije S9+, znači i prije 2018e surfala na 4G, pa ima ovdje i moj upis iz 2018e kak sam davno aktivirala 4G opciju, na starom mobu, ali eto nisam odmah zamijenila i karticu kod kupnje S9+. Tek nakon zamjene kartice nisam se više morala igrati ni sa forsiranjem 3G ni ne znam kojeg sve vraga nisam izvodila da bih bila na 4G. Meni je žal kaj (kao samsungaš) nisam uopće znala da je Samsung imal aplikaciju zaključavanja moba na bandove, a s druge strane, možda je i dobro da nisam znala, Samsung je aplikaciju onemogućio prošle godine i mnigi su ostali bez signala i mreže

Razina korisnika 7
Bedž +4

?

Odgovori