Riješeno

VoLTE

• 28 Ožujak 2018
  • 28 odgovora
  • 1749 pregleda

Prikaži prvu objavu

Odgovora 28

Razina korisnika 2
Nadam se da će ti se baterija popraviti, to bi onda bio još jedan znak da neš ne valja sa prepaid A1 mrežom, neovisno da li je 4G,3G ili 2G.
Prijateljica ima J4, igra se satima i baterija joj bude na 90% nakon toga, pa umire od smijeha kad ja samo otključam ekran i ode 2%. Ona je na tele2 na pretplati, sve flat za 169 kuna, signal vrhunski, internet brz.update...ma sve ti j
Razina korisnika 2

Nadam se da će ti se baterija popraviti, to bi onda bio još jedan znak da neš ne valja sa prepaid A1 mrežom, neovisno da li je 4G,3G ili 2G.
Prijateljica ima J4, igra se satima i baterija joj bude na 90% nakon toga, pa umire od smijeha kad ja samo otključam ekran i ode 2%. Ona je na tele2 na pretplati, sve flat za 169 kuna, signal vrhunski, internet brz.
update...ma sve ti je to jedan veliki K.
...svi nešto obećavaju, brzinu usluge, mreže, bla bla...a u stvari sve je to jedna velika močvara...danas me jedan zove da će prijenos biti 27.9 a za pet minuta me zove drugi pa ispravlja ovoga prije za 30.9...jer navodno imaju nekakve provjere...pitam ga ja čega, on normalno da ne zna...a sve je to plod hakoma...
Razina korisnika 2
Prijateljica ima J4, igra se satima i baterija joj bude na 90% nakon toga, pa umire od smijeha kad ja samo otključam ekran i ode 2%. Ona je na tele2 na pretplati, sve flat za 169 kuna, signal vrhunski, internet brz.

...nick...baterija je postojana a volte radi pun gas...i net je puuuno brži...p.s. ovo je samo osobno iskustvo i nikakav marketing jer ne postoji najbolji operater...

Odgovori