Riješeno

VIP webmail

• 2 Listopad 2018
  • 12 odgovora
  • 50292 pregleda

• Probio led s 1 postom
  • 1 odgovor
Imala sam mail na bivsoj vipovoj stranici, VIP webmail a di je sad to nestalo?! Stvarno sam ga dosta koristila i ja sad ne mogu vise to naci niti uci u svoje mailove...help?!?!
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 2 Listopad 2018, 20:35

Kad se preko weba ulogiras na MojA1, gore desno pod ikonicom (gdje je i logout) imaš webmail. Ili ukucaj adresu http://webmail.a1.hr
Pogledaj original

Odgovora 12

Razina korisnika 7
Bedž +3
Kad se preko weba ulogiras na MojA1, gore desno pod ikonicom (gdje je i logout) imaš webmail. Ili ukucaj adresu http://webmail.a1.hr
Razina korisnika 7
Bedž +3
@nickno - ne, firefox zna tako nešto javljati redovno. Ja poslovnom mail-u ne mogu niti pristupiti bez prihvaćanja te poruke i certifikata. Probaj drugim browserom.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ja na S7 edge iz chrome-a uredno otvorim webmail. A logiram se s korisničkim imenom koji mi je za mojA1. Dakle ime.prezime (tako sam registrirao za mojA1) bez ikakve domene. Kad se ulogiram u webmail, još uvijek piše mail sa ime.prezime@vip.hr

Vjerojatno još sređuju.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Sve je to alias email adrese i sve to stiže u isti inbox. 😂😂😂

A ovisi kako ti je podešeno. Ja obično imam da mi 7 dana nakon što skinem mail, obriše sa servera. Tebi je očigledno na "never". 😂
Razina korisnika 7
Bedž +3
Meni radi i kad se ulogiram iz Chrome-a na mojA1. Možda sređuju pa selektivno radi.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ja imam na kompu, u apple mail-u kad skinem mail, podešeno da mi briše sa servera nakon 7 dana kako mail skinem na komp. A ovako, A1 mail koristim samo za korespodenciju s A1, sve ostalo je gmail praktičnije.

Glede aliasa, to je podešeno u settingsima webmail-a tako da i a1.net.hr i vip.hr (ovisno na koji mail ti pišu) stiže u isti inbox.

Razina korisnika 4
Bedž
Vaša veza sa s domenom webmail.a1.hr kriptirana je zastarjelim kriptografskim paketom. Se trebam brinuti?
Razina korisnika 4
Bedž
Svi browseri na mom S9+ to javljaju. Onda se pojavi "vaša sesija je istekla", pa malo vrti i paf, moj mejl se otvori, ali ja se tim mejlom uopće nemrem ulogirati na Moj A1(na S9+)piše da je korisnik neaktivan ,ako upišem ime.prezime@a1net.hr, piše da korisničko ime ili lozinka nije točna.I zašto mi je mejl promijenjen u ime.prezime@a1net.hr, a otvara mi se @vip.hr
Razina korisnika 4
Bedž
Otvorim i ja u svim browserima ali samo na stranici webmail.a1.hr, na MojA1 ne mogu
Razina korisnika 4
Bedž
Sva sreća da mi ovo nije glavni mejl, nekih 400 mejlova brisala sam puna tri sata,ruke mi otpale, 🤣 . Obje adrese su mi aktivne- i @vip.hr i @a1net.hr. I ime.prezime,ali i IME.PREZIME 😂 tak da više ne znam koja mi je adresa.😮
Razina korisnika 4
Bedž
Gdje se to podesuje? Nemam te opcije na mobitelu, a nemam ni kompjuter da podesim na webmailu, a opcije postavka mobilnog na webmailu su blagi užas, ne mogu skoro ništa, a mejlove moram otvoriti ,pa tapnuti "x" da bi se preselio u otpad, pa u otpadu moram opet ga otvoriti i tapnuti "x" da bih ga izbrisala.

Hehehe, poslala sam sebi mejl sa @a1net.hr, gmail ne može potvrditi da je mejl poslan sa a1net.hr domene, misli da sam spamer 🤣
Hvala puno!!!

Odgovori