Vip TV - Novi kanali

  • 10 January 2017
  • 159 odgovora
  • 20899 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 159

Razina korisnika 4
Samo me zanima nickjunior filmski kanali im nisu loši a i dokumentarci račun za VIP sat mi je 264kn zbog jednog kanala će izgubiti taj iznos
Razina korisnika 6
Bedž +3
Posto imaju sve FOX kanale mogli su staviti i FOX Movies
Razina korisnika 4
Ma svejedno koji bili od ta dva kanala bez Nickjunior produljenje ugovora od mene neće dobiti
Razina korisnika 6
Bedž +3
ovaj drugi je DTX, nekako mi se vise svida 🙂
Razina korisnika 4
Ne znam slike još nema viditi ćemo kad se pojavi od ta dva što si spomenije jedan je
Razina korisnika 6
Bedž +3
ovo je samo moja pretpostavka, jesam li pogodio 🙂
Razina korisnika 4
Dona ti vidim da znaš puno toga
Razina korisnika 4
Jeli se pojavila slika
Razina korisnika 6
Bedž +3
ipak pretpostavljam da se radi o Discovery Turbo Extra :)

Razina korisnika 6
Bedž +3
Viasat Nature ?
Razina korisnika 4
Evo neko testiranje izgleda neki dokumentarni kanal sa HR tiltovima
Razina korisnika 6
Bedž +3
Jedna od mojih zelja je FOX Movies, neka maknu FOX Life, to nitko ne gleda
Razina korisnika 6
Bedž +6
@Dona
M1 je hrvatski kanal, M1 Film d.o.o. je vlasnik.
Zanimljivo da na stranicama Vijeća za elektroničke medije oba kanala već imaju dopuštenje i za VIP/Bnet, no ništa od toga očito..

M1 Film
https://pmu.e-mediji.hr/Public/PregledDetalji.aspx?id=420&pmu=1073

M1 Film Gold
https://pmu.e-mediji.hr/Public/PregledDetalji.aspx?id=492&pmu=1073
Razina korisnika 4
E pa vi iz vipa ako čitate naše objave vrijeme je da ubacite nickjunior
Razina korisnika 6
Bedž +3
Po titlovima cini mi se da stize AXN, a te titlove imaju i na Cinestar Fantasy, ali ipak mislim da je AXN 🙂
Razina korisnika 4
Pomak sa mrtve točke i to je nešto
Razina korisnika 6
Bedž +3
Neko testiranje, kao sto si rekao, program "TC 700" vidim ima titlove hrvatske, slovenske, srpske i makedonske
Razina korisnika 6
Bedž +3
M1 cija je to produkcija ?
Razina korisnika 4
Evo neki kanal na 700kanalu nije još otvoren ali idu tiltovi
Razina korisnika 4
Jeste vi dosta toga nabrojali ljudi ovo je VIP sat nećemo mi ništa dobiti od toga
Razina korisnika 6
Bedž +3
u pravu si H2 ima samo sr. titlove, nema hr. :(
ako ubace one filmske sto si naveo, ja sam zadovoljan 🙂
Razina korisnika 6
Bedž +6
H2 HD ima hrvatske titlove? Nisam to znao, ja sam mislio da ima samo srpske od ovih ex-yu..

U svakom slučaju dobra je i ta tvoja lista kanala. Ja sam se više usredotočio na SD kanale pošto zbog propusnosti parice ove HD na žalost ni ne mogu imati na IPTV-u, no svakako bi trebalo se potpuno okrenuti HD kanalima i što više onih u SD-u prebaciti u HD.
Razina korisnika 6
Bedž +3
Slazem se, jos bih od dokumentarnih dodao

Travel HD (hr. titlovi)
H2 HD (hr. titlovi)
Dicsovery HD Showcase - u M paketu je ali treba dodati hr. titlove koji postoje na satelitu
Fine Living HD (hr. titlovi)

ali i meni su vazniji filmski 🙂
Razina korisnika 6
Bedž +6
Pitam se što im toliko dugo treba da konačno uvedu taj AXN sa kojime su očito već potpisali ugovor?

Osim AXN-a i AXN Spin-a koji će nadam se jednog dana doći, na VIP-u bi volio vidjeti još:

M1 Film (hrvatski filmski)
M1 Film Gold (hrvatski filmski)
Discovery DTX (strani dokumentarni sa hrvatskim titlovima, ukinuli ste Discovery World nedavno koji se svuda zamjenjuje sa DTX, ne znam zašto to nije i VIP napravio)
FilmBox grupa kanala (strani filmski i dokumentarni sa hr titlovima, ima ih na satelitu no ne i na IPTV/kablu)
FOX Movies (strani filmski sa hr titlovima, pošto su svi FOX kanali prisutni bilo bi lijepo vidjeti i ovaj)
CBS Drama (strani serijski sa hr titlovima, bio je prije pa je izbačen, ne znam zašto)
Cinestar Fantasy (hrvatski filmski)
Razina korisnika 6
Bedž +3
mislim da ce ipak neke novosti i promjene prije ovdje na forumu naci nego na sluzbenim stranicama

Odgovori