Vip TV - Novi kanali

  • 10 January 2017
  • 159 odgovora
  • 20899 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 159

Razina korisnika 6
Bedž +3
@ KOVA_SB , ako nisi nasao mozes sa rucnom pretragom frekvencije:

11.304 H 30000 2/3 8PSK DVB-S2

znam da nije ovo rijesenje jer ima korisnika koji ne znaju sami ubacivati programe, a mislim da to i nije njihov posao nego VIP-a



Razina korisnika 5
@Kova_sb

Predlažem ti max tv IPTV, vrlo ugodno iznenađenje, sa novim receiverom bolja slika i zvuk nego na satelitu + hrpa drugih mogućnosti.

Ako ćeš ipak iz nekog razloga ostati na satelitskoj tada opet predlažem Max TV sat - razlike u kvaliteti slike i zvuka u odnosu na VIP Sat tv nema + FTA liste su ažurirane i možeš snimati programe itd....

Čini mi se da VIP sat tv nema budućnosti.
Razina korisnika 6
Bedž +3
Da sjecam se i toga, svi operateri u hr. su imali promo period osim Vipsat-a
Razina korisnika 4
Dugo ga već imam pa sam i navikao na to sve, ali od prvog dana koliko ga imam do sada što se značajno promijenilo u korist nas skoro pa i ništa? Dok je većina imala promo HBO na par dana, mi nismo, naravno šamaranje u SZK jer nisu znali šta da nam odgovore i prebacivanje krivice na nekog tamo manje bitnoga!

Sva sreća pa Vip sat nije jedini na našem tržištu a ugovorom nisam vezan!
Razina korisnika 6
Bedž +3
Vjerojatno ce ti dati odgovor kako FTA kanali nisu u VIP ponudi i nisu odgovorni za bilo kakve promjene,
ova FTA lista koja je sada u Vip receiverima je zadnji puta azurirana prije godinu i pol do dvije godine
ima veliki broj kanala na koje kad prebacite je samo crna slika, nije slozeno i postoje "rupe" u rednim brojevima
Vip moze imati podrsku za FTA listu na dnevnoj bazi za svaku promjenu, ali ne znam zasto to nikome nije bitno ...
Gledam konkurentske platforme, na forumima slusaju glas korisnika i ubace programe ako postoji mogucnost, ali ovdje se nista ne desava, dobit ces odgovor koji sam napisao u prvoj recenici :(
Jedan od mojih prijedloga je bio i da se naprave tematski Omiljeni kanali (Filmski, Sportski, Glazbeni, Djecji ....), ali naravno nista i od toga
Snimanje na Kaon receiveru je sa zadnjim nadogradnjama ukinuto, dok recimo konkurencija sa slicnim receiverom ima mogucnost prikljucka HDD-a, a ne samo USB sticka kako smo nekad imali (bio bih i sa tim zadovoljan)
Jednostavno VIPsat moras prihvatiti kakav je ....
Razina korisnika 4
Ljudi Vam dolaze na druge sat platforme Vi ništa ne poduzimate, ili se čeka proljeće kada se probudite nakon zimskoga sna,??

Više HD programa se nalazi na fta programima sa tri satelita nego što vi nudite u osnovnom i proširenom paketu.

Kada ste zadnji puta puta malo i pregledali fta listu, na 520 i 521 hayat folk i hayat music ne rade ali nisu ni kodirani
pola programa ne radi, sigurno Vas to toliko i ne zanim.

SRAMOTA za cijelokupno stanje na Vip sat-u!
Razina korisnika 6
Bedž +3
za sada nema titlove
Razina korisnika 4
Kakav je uopće ovaj doka TV kanal zna li itko
Razina korisnika 6
Bedž +3
bez ugovorne obveze je 50 kn, a ako potpises na 24 mj. onda je 40 kn/mj.
Razina korisnika 6
Bedž +3
Da, ali mislim da ide popust i na prosireni ako je na 24 mj (40 kn/mj.)., ali provjeri
Razina korisnika 4
Osnovni i prošireni onda 135kn (125kn) dali je to s pdv-eom??
Razina korisnika 6
Bedž +3
Osnovni paket 85 kn/mj. ako je ugovor na 24 mj. = 75 kn/mj.
Razina korisnika 4
Mislim da je osnovni 70-75kn prošireni ne znam ali ima 50%popusta ovi novi kanali i nisu nešto ako zbog njih produživaš ugovor
Razina korisnika 4
Kad malo razmislim, tolike sam godine na Vip-u ajd valja pregristi jezik i produžiti još te dvije godine, ali koliko bi onda paketi koštali, jer imam sad samo osnovni i prošireni, ostali paketi me i ne zanimaju...

Vip ima sve moguće uvijete forum, Fb, da nazovu kući i da obrazlože starim korisnicima nove programe, oni se ponašaju kao amaterska neka firma iz Crne Gore.
Razina korisnika 4
Tu se malo što može nadodati sve ste rekli svaki agent će drukčije reći onda u VIP centrima opet drukčija priča,da za te nove kanale triba novi ugovor
Razina korisnika 6
Bedž +3
Amateri, amateri...., ali sta se tu moze kad rade ljudi koji ne znaju ili ih ne zanima posao koji rade. Pustio sam par dana da vidim hoce li netko iz Vip-a odgovoriti, ali nista ....
Odgovor na pitanje zasto ti ne rade novi kanali u Osnovnom paketu je da moras potpisati novi ugovor na 24 mj. i onda ce ti biti aktivirani svi programi do rednog broja 50.
Tu se nalaze i neki programi koji su prije bili u prosirenom paketu, to je "Novi osnovni paket"
FTA listu necu ni spominjati jer su tu neki programi koji ne rade vise od 1 god.
Toliko od mene, znam da necete biti zadovoljni odgovorom, ali sam vam barem tocno odgovorio za razliku od agenata za drustvene mreze i sluzbe za korisnike
Razina korisnika 4
Koju poruku poslati, kome???

Vip se odluči dodati nove programe i svi sretni i veseli što su nakon 2godine sjetili se nešto pokrenuti dodali nove programe i izmjenili programsku listu, baš me zanima tko odlučuje kako će izgledati lista.

I tako nakon 5 dana što su došli novi programi, putem FB šaljem poruku da pitam zašto ne mogu gledati nove programe, oni odgovaraju svaki 24/48h, pa nisu mi dali nikakav odgovor!

Nakon takvog amaterizma, zovem SZK, tamo još i gori amaterizam vlada, nakon 18min, javlja se neki agent koji niti ne za da su došli novi programi, 5min sam mu objašnjavao o čemu se radi, ali mislio je da niti jedan program ne mogu gledati i onda opet objašnjavaj, vratim na tvorničke postavke, ponovo pretraživanje programa i opet nema slike na tim novim programima, ostavim na 1.programu kao povuče u roku 15min, ali ništa ugasio ruter 10x iz struje ali niti to nije pomoglo!

Zovem opet SZK, i nakon 13min čekanja ovaj puta agentica se javlja, opet sve objasni niti ona ne zna da su dodani novi programi, treba joj broj kartice, pa sam joj objasnio što sam do sada sve napravio ali programi nisu proradili, i sad čekam da me netko od tehničara ili tko već nazove...

Stvarno sramota od Vipa što sve čine svojim korisnicima i koliko ja još moram čekati da konačno gledam nove programe, ja uredno plaćam svoje račune! Ovo ču kopirati i poslati udrugama za zaštitu potrošača, a koliko vidim napokon je krenio potrošački kod na htv-u, a oni baš vole ovakve teme, i još kad im napišem i za homebox kako i tu lažete i varate!
Razina korisnika 4
Niti jedan od tih novih kanala ne rade kod mene
Razina korisnika 6
Bedž +3
36. Doku TV , jos jedan novi kanal :)

Razina korisnika 6
Bedž +3
moraces nazvati 0800-091091 izgleda da ovdje nema nikoga tko bi mogao dati odgovor
Razina korisnika 4
Ima li još neko problema sa ova 4 nova kanala u VIP sat kod mene nema slike
Razina korisnika 4
Što je sa nic junior
Razina korisnika 6
Bedž +3
VIPsat TV novi programi:

37. Fine Living
38. Food Network
39. Travel Channel
44. Da Vinci Learning







Razina korisnika 4
Vidim dva nova kanala u VIP sat ako se ne varam oba su tiltovana na HR ali mi nikako di je zaglavije Nick junior
Razina korisnika 4
Valjda ih još ima koje vip nije ubacije

Odgovori