Riješeno

TKO JE NIKOLA REBROVIĆ

  • 10 March 2021
  • 35 odgovora
  • 762 pregleda

  • Aktivni forumaš početnik
  • 40 odgovora

Dogvorio sam sa A1 sve kako treba i uslugu i cijenu i odjednom dobim od nekog lika SMS

UKINUTA VAM JE MOZAIK  I USLUGA - XY I ODE 30kn.

Jel neko zna broj tog lika, mail , mob, bilo što .

Gdje radi , jeli u A1 , ako je ? Gdje,  koji kat  , koja soba  , ulica broj  , bilo kaj

Ma htio bi vidjet tog lika u facu koji mi je ukrao 30kn

 

Pazite kad smo sklapali UGOVOR pošto sam bio u ISKON-u pismen putem su mi obečali da če mi ostati mail adresa iz iskona.

naravno to nisu ispoštovali i dogovarili smo prva 3mj. badava i MOZAIK I  tj 30manje

 

KA NEKI DAN DOBIM SMS NEKI XY UKINUO VAM JE MOZAIK I

 

Pa za kaj sam se ja borio je… pa Hrvatski sam branitelj invalid 80% i sad me neki XY     ZAJ…

 

SAMO VAS MOLIM INFORMACIJU O TOM LIKU 

 

MOLIM VAS

 

Lp

Zlatko

icon

Najbolji odgovor od nickno 11 March 2021, 13:28

Pogledaj original

Odgovora 35

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pa zovi szk i reci da si dobio sms sa broja tog i tog, kaži što piše u njemu i pitaj kaj to znači.

A1 može nekome uskratiti uslugu, ali čisto sumnjam da takvu obavijest šalju sms-om,tako da to može biti neki scum, najbolje je da nazoveš szk i to prijaviš

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Kameni, pretpostavljam da je tvoja usluga bila povezana s  uslugom gore navedenog korisnika.  Molim te da nam OVDJE pošalješ svoj OIB kako bi mogli napraviti detaljniju provjeru. 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Jesi čitao Uvjete korištenja Mozaika? 

Bez uvrede,A1, ali vi ste taj MOZAIK sklepali za kriminalce 🤣

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pa vidim kak si se dobro pregovarao i ostao bez usluge od popusta 30 kuna. Ali očito imaš pravo na popust od 20 kuna, jer 30 kuna dobiš za 4 povezane usluge, kako ti je taj 4.izašao iz grupe, ostale su ti 3 usluge, pod uvjetom da si povezao fiksnu, novu mobilnu i internet ili homebox-flatbox. Piše ti lijepo u Uvjetima na koja povezivanja dobivaš popust.

Ali postoji jedna baš lijepa caka. Ti možeš povezati najviše 2 fiksna i 7 mobilnih brojeva bilo koje tarife, s tim da korisnik na bonove kojeg si povezao dobiva pravo na jedan besplatni family broj kojeg može neograničeno pozivati za 0 kuna unutar Hrvatske. I još jedna fina caka koja upućuje na moguću zloupotrebu- povezane mogu biti 2 osobe različitih prezimena i različite adrese. I eto tebi Nikole u grupi, a da pojma nemaš tko je to.

Razina korisnika 3
Bedž +1

Znammm to je vremeplov 😀

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ne znam kaj tebi nije jasno.

1. Pogodnosti iz Mozaika ne stječu se samim potpisivanjem ugovora, to jasno piše u Uvjetima, već se aktivno mijenjaju s obzirom koliko usluga povežeš u Mozaik. 

2. Pristajanjem na Uvjete Mozaika pristao si i na dijeljenje svojih podataka s članovima grupe, tj.da A1 može obavijestiti sve korisnike grupe ako dođe do nekakve promjene-ulaska ili izlaska iz grupe.Zato si i dobio sms.

3. Svatko može zatražiti ulazak u bilo koju grupu Mozaika, ako baš želiš neku određenu grupu, moraš znati ime te grupe. Isto tako svatko može izaći iz grupe kad god to poželi i osnovati svoju grupu.

4. Ti možeš ulaziti i izlaziti iz grupa koliko god želiš, na računu će ti biti popust ostvaren u zadnjoj grupi u kojoj se trenutno nalaziš- zato su ti vjerojatno i različiti računi,tj.obračunati popusti.

5. Isto tako kao što si dobio sms o izlasku korisnika iz grupe, vjerojatno si na početku dobio i obavijest o ulasku u tu grupu. (možda se i taj Nikola onda čudio-tko je taj Kameni u mojoj grupi?! 😅)

 

 

Razina korisnika 3
Bedž +1

Kremenko🤔

Nebitno više sve 5 ljudi 

Uživajte u danu

Razina korisnika 6
Bedž +6

Hm? Jesi li zvao SZK? Nisam još nikad na Vipnetu/A1 dobila sms poslan od A1 a da se netko potpisao u njemu, uvijek bi na kraju pisalo "tvoj Vipnet/A1".

Ma ne.

Baš ono bezobrazno.

XY vam je ukinuo MOZAIK i onda neki glupi brojevi ko broj sa sudskog spisa.

EVO.

Jel iko ovo dobio

Razina korisnika 6
Bedž +6

@Kameni , a kako si ti dogovorio MOZAIK I s A1? Valjda znaš da u taj svoj MOZAIK dodaješ ljude koje poznaješ i voliš (obitelj) i usluge koje koristite, a ne neke random prolaznike i zaposlenike A1!?

@A1_Manuela , kako nečija usluga može biti povezana s nepoznatim ljudima?! Nije valjda da se vaši prodajni agenti stvarno upisuju u nečiji MOZAIK samo da bi pridobili nove korisnike?

Ma nemam pojma ko je taj lik

Ali valjda bum rješio sa Manuelom.

Treba biti dobar pregovarač:rofl:

Da ne ulazima u sve detalje pregovora ,  nebi bilo fer ,raskida sa ISKON-om. ne ispoštovanoj jednoj na pismenoj točki i to vrlo važnoj , a koju sam  znao da mi neće moči ispoštovat .!!!

Pregovori su dugo trajali i sve super iskomunicirali , dok se nije pojavio taj SMS , nije stvar do 30kn   nego principa NEDAM:sunglasses:

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ja bih na tvom mjestu zguglala tog Nikolu, kaj misliš na temelju čega sam komentirala? 😉😋

Jesam ima jedan koji je pokro brdo love i više se ne spomije

 

U SZK ima jedan sa 3 različita broja  ali ista adresa zvao nije

Razina korisnika 6
Bedž +6

Dobro, nećemo više o tom nekom Nikoli, da nas A1 ne kazni 😛.

Pa imaš valjda nekog svog da ga dodaš u mozaik, pa da opet imaš popust 30 kuna ? Kak A1 kaže- ti slažeš mozaik, tu i tam ponekad i neka viša neobjašnjiva sila 😛

Imam 098

Razina korisnika 6
Bedž +6

Mora biti u A1 mreži..

Nego, interesantan je odgovor @A1 Marijane jednom forumašu kojem se bez znanja isto tako netko ubacio u mozaik grupu:

"Mozaik grupe ne pripadaju jednoj osobi te one nisu vezane s OIB-om. Samo vlasnik svojih usluga može zatražiti uključenje u bilo koju grupu ili izlazak iz nje. Ako se netko zabunom uključio u tvoju grupu, možeš kreirati novu grupu te tamo prebaciti svoje usluge. Ako grupa nosi naziv prezimena, moguće da je to razlog zabune. Također, prilikom ulaska u grupu, druga osoba ne dobiva niti ima uvid u tvoje podatke, već samo u naziv grupe. "

No comment.🙄

Tj.imam komentar. Izlaskom iz svoje grupe gubiš sve ostvarene popuste i vrijede popusti od nove grupe.

I kako se uopće pretražuju grupe Mozaika???

U 9mj prošle g. sam baš obnovio preplatu na još 24mj , nisam ni razmišljao o A1, dok mi nisu došli iz A1 ,  i nagovorili da po fer cjeni prjeđem  u A1 i ja otišao i sve 5 do ovog SMS-a. Ali nema frke sad sam se sjetio da mi je od frenda neki stric u A1 Austrija niki lik pri vrhu .Pa se ne zamaram više .Čekam račun , a onda bumo videjeli ko je taj lik.:sunglasses:

 

Razina korisnika 3
Bedž +1

Uh onda niš cekaj sljedeceg svetog nikolu 🤔

Ma ono kad se ulogiraš na web aplikaciju na PC , lap, na A1 , pa ulogiraš odeš pod svoj profil piše ti MOZAIK pa - neki broj.

 

MOZAIK 30 kn popusta na mj. naknadu fiksnog paketa

Evo meni između ostalog ovako piše.

Odgovori