Riješeno

TKO JE NIKOLA REBROVIĆ

  • 10 March 2021
  • 35 odgovora
  • 755 pregleda

  • Aktivni forumaš početnik
  • 40 odgovora

Dogvorio sam sa A1 sve kako treba i uslugu i cijenu i odjednom dobim od nekog lika SMS

UKINUTA VAM JE MOZAIK  I USLUGA - XY I ODE 30kn.

Jel neko zna broj tog lika, mail , mob, bilo što .

Gdje radi , jeli u A1 , ako je ? Gdje,  koji kat  , koja soba  , ulica broj  , bilo kaj

Ma htio bi vidjet tog lika u facu koji mi je ukrao 30kn

 

Pazite kad smo sklapali UGOVOR pošto sam bio u ISKON-u pismen putem su mi obečali da če mi ostati mail adresa iz iskona.

naravno to nisu ispoštovali i dogovarili smo prva 3mj. badava i MOZAIK I  tj 30manje

 

KA NEKI DAN DOBIM SMS NEKI XY UKINUO VAM JE MOZAIK I

 

Pa za kaj sam se ja borio je… pa Hrvatski sam branitelj invalid 80% i sad me neki XY     ZAJ…

 

SAMO VAS MOLIM INFORMACIJU O TOM LIKU 

 

MOLIM VAS

 

Lp

Zlatko

icon

Najbolji odgovor od nickno 11 March 2021, 13:28

Pogledaj original

Odgovora 35

Razina korisnika 6
Bedž +6

Hm? Jesi li zvao SZK? Nisam još nikad na Vipnetu/A1 dobila sms poslan od A1 a da se netko potpisao u njemu, uvijek bi na kraju pisalo "tvoj Vipnet/A1".

Ma ne.

Baš ono bezobrazno.

XY vam je ukinuo MOZAIK i onda neki glupi brojevi ko broj sa sudskog spisa.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pa zovi szk i reci da si dobio sms sa broja tog i tog, kaži što piše u njemu i pitaj kaj to znači.

A1 može nekome uskratiti uslugu, ali čisto sumnjam da takvu obavijest šalju sms-om,tako da to može biti neki scum, najbolje je da nazoveš szk i to prijaviš

EVO.

Jel iko ovo dobio

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Kameni, pretpostavljam da je tvoja usluga bila povezana s  uslugom gore navedenog korisnika.  Molim te da nam OVDJE pošalješ svoj OIB kako bi mogli napraviti detaljniju provjeru. 

Razina korisnika 6
Bedž +6

@Kameni , a kako si ti dogovorio MOZAIK I s A1? Valjda znaš da u taj svoj MOZAIK dodaješ ljude koje poznaješ i voliš (obitelj) i usluge koje koristite, a ne neke random prolaznike i zaposlenike A1!?

@A1_Manuela , kako nečija usluga može biti povezana s nepoznatim ljudima?! Nije valjda da se vaši prodajni agenti stvarno upisuju u nečiji MOZAIK samo da bi pridobili nove korisnike?

Ma nemam pojma ko je taj lik

Ali valjda bum rješio sa Manuelom.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Jesi čitao Uvjete korištenja Mozaika? 

Bez uvrede,A1, ali vi ste taj MOZAIK sklepali za kriminalce 🤣

Treba biti dobar pregovarač:rofl:

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pa vidim kak si se dobro pregovarao i ostao bez usluge od popusta 30 kuna. Ali očito imaš pravo na popust od 20 kuna, jer 30 kuna dobiš za 4 povezane usluge, kako ti je taj 4.izašao iz grupe, ostale su ti 3 usluge, pod uvjetom da si povezao fiksnu, novu mobilnu i internet ili homebox-flatbox. Piše ti lijepo u Uvjetima na koja povezivanja dobivaš popust.

Ali postoji jedna baš lijepa caka. Ti možeš povezati najviše 2 fiksna i 7 mobilnih brojeva bilo koje tarife, s tim da korisnik na bonove kojeg si povezao dobiva pravo na jedan besplatni family broj kojeg može neograničeno pozivati za 0 kuna unutar Hrvatske. I još jedna fina caka koja upućuje na moguću zloupotrebu- povezane mogu biti 2 osobe različitih prezimena i različite adrese. I eto tebi Nikole u grupi, a da pojma nemaš tko je to.

Da ne ulazima u sve detalje pregovora ,  nebi bilo fer ,raskida sa ISKON-om. ne ispoštovanoj jednoj na pismenoj točki i to vrlo važnoj , a koju sam  znao da mi neće moči ispoštovat .!!!

Pregovori su dugo trajali i sve super iskomunicirali , dok se nije pojavio taj SMS , nije stvar do 30kn   nego principa NEDAM:sunglasses:

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ja bih na tvom mjestu zguglala tog Nikolu, kaj misliš na temelju čega sam komentirala? 😉😋

Jesam ima jedan koji je pokro brdo love i više se ne spomije

 

U SZK ima jedan sa 3 različita broja  ali ista adresa zvao nije

Razina korisnika 6
Bedž +6

Dobro, nećemo više o tom nekom Nikoli, da nas A1 ne kazni 😛.

Pa imaš valjda nekog svog da ga dodaš u mozaik, pa da opet imaš popust 30 kuna ? Kak A1 kaže- ti slažeš mozaik, tu i tam ponekad i neka viša neobjašnjiva sila 😛

Imam 098

Razina korisnika 6
Bedž +6

Mora biti u A1 mreži..

Nego, interesantan je odgovor @A1 Marijane jednom forumašu kojem se bez znanja isto tako netko ubacio u mozaik grupu:

"Mozaik grupe ne pripadaju jednoj osobi te one nisu vezane s OIB-om. Samo vlasnik svojih usluga može zatražiti uključenje u bilo koju grupu ili izlazak iz nje. Ako se netko zabunom uključio u tvoju grupu, možeš kreirati novu grupu te tamo prebaciti svoje usluge. Ako grupa nosi naziv prezimena, moguće da je to razlog zabune. Također, prilikom ulaska u grupu, druga osoba ne dobiva niti ima uvid u tvoje podatke, već samo u naziv grupe. "

No comment.🙄

Tj.imam komentar. Izlaskom iz svoje grupe gubiš sve ostvarene popuste i vrijede popusti od nove grupe.

I kako se uopće pretražuju grupe Mozaika???

U 9mj prošle g. sam baš obnovio preplatu na još 24mj , nisam ni razmišljao o A1, dok mi nisu došli iz A1 ,  i nagovorili da po fer cjeni prjeđem  u A1 i ja otišao i sve 5 do ovog SMS-a. Ali nema frke sad sam se sjetio da mi je od frenda neki stric u A1 Austrija niki lik pri vrhu .Pa se ne zamaram više .Čekam račun , a onda bumo videjeli ko je taj lik.:sunglasses:

 

Razina korisnika 3
Bedž +1

Uh onda niš cekaj sljedeceg svetog nikolu 🤔

Ma ono kad se ulogiraš na web aplikaciju na PC , lap, na A1 , pa ulogiraš odeš pod svoj profil piše ti MOZAIK pa - neki broj.

 

MOZAIK 30 kn popusta na mj. naknadu fiksnog paketa

Evo meni između ostalog ovako piše.

Sveti Nikola ili Krampus bu nekom sad u 4mj. kad dođe račun.:innocent::japanese_ogre:

Razina korisnika 6
Bedž +6

🤔 meni se čini da su tebe dodali nečijoj grupi pa je sad on napustio grupu i zato si dobio taj sms. Tak vjerojatno ni on nije znao ili je isto tražio popust pa su vas spojili, bez da vi znate jedan za drugog (osim ako to nije taj iz szk).

Čovjek je doktor meicine radi na …  mislim da se ne bi time bavio.

Zvao sam čovjeka.

Razina korisnika 3
Bedž +1

Tako je dodani su ajmo rec ilegalno  jedan drugom u grupu sad je kameni ispao ,al to nije problem mogu ga opet dodati nekom drugom  . Ustvari to ilegalno je legalno tako su mu osigurali popust tih 30  kn . Ako  kameni nema koga za dodati moze ga neko drugi dodati i tako u krug. Dace sveti nikola nemas brige. Zna se ona snadji se druze. 🤝

Odgovori