Riješeno

za chill, prijenos gb

  • 17 August 2018
  • 28 odgovora
  • 21573 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 28

ali ovdje su iz vipa rekli drukcije, tj da ako aktiviras chill do 1.9 da je onda tih 4gb za stalno ?? ima li netko iz vipa da da pouzdanu informaciju?
https://forum.vipnet.hr/bonovi-30/za-chill-tarifne-jedinice-2103

i po ovome onda ispada da se moze prenositi 4gb u drugi mjesec?

imaju li poklonjeni megabajti nekakav gornji limit kao što to ima prijenos iz mjeseca u mjesec, na dvostruko vecu cifru?
Razina korisnika 6
Bedž +6
Ako si mislio na poklonjene gige,tj.kada netko tebi prenese ili ti pokloniš nekome,u tom slučaju gige se provjeravaju unosom koda *112*09# i stisneš tipku poziva, jer se poklonjene gige ne zbrajaju na tvoj račun i prvo se one troše, a imaš mjesec dana fore da ih potrošiš, tj.piše ti do kada kad ukucaš kod. Kad je meni frendica poklonila 2 gige vidjela sam naknadno da su u app Moj VIP pridodane na moje gige, nažalost ne postoji način sms provjere, tako mi rekoše oni iz szk
Razina korisnika 6
Bedž +6
Ako sam dobro skužila Za Chill ima 3 gige i Vipnet ti poklanja 1 gigu promotivno (ne znam do kad,tj.možda i za stalno), ono što ne potrošiš u mjesec dana, prenosi se u slijedeći mjesec, najviše možeš imati duplo, tj.8 giga u jednom mjesecu. Nema razlike koje prvo trošiš,jer su to sve gige iz tarife.
Da bi ti se nepotrošene gige prenijele u slijedeći mjesec morašimati dovoljno kuna na računu na dan kada ti se tarifa automatski produljuje, u slučaju deaktivacije tarife gubiš sav nepotrošeni promet

Odgovori