Riješeno

Uvode mi optiku u ulicu a pod ugovorom sam još 6 mjeseci.

  • 8 April 2022
  • 4 odgovora
  • 182 pregleda

Razina korisnika 1

Prekjučer su u ulici bili radnici koji su mi rekli da postavljaju optiku. Trenutno imam homebox samo internet, te sam pod ugovorom još ~6,7 mjeseci. Bi li se to moglo samo zamijeniti s A1 optikom kad bude postavljena, ili bi trebao platiti prijevremeno raskidanje ugovora? 

Ako bi trebao to platiti, bi li mi netko mogao okvirno reći koliko.

icon

Najbolji odgovor od A1_Leona 8 April 2022, 23:42

Pogledaj original

Komentiranje je onemogućeno za ovu temu.

Odgovora 4

Razina korisnika 3
Bedž +3

@Vedran RS ako je, ili će biti, na tvojoj adresi dostupna optička infrastruktura, možeš zatražiti promjenu tehnologije neovisno o trenutno aktivnoj ugovornoj obvezi. Prilikom takve promjene stari ugovor se raskida/gasi bez naplate, a za novu uslugu ugovaraš nove uvjete i novu ugovornu obvezu 😄 Možeš nam OVDJE poslati svoju adresu, a mi ćemo provjeriti kakve su mogućnosti po pitanju spajanja optičke infrastrukture. 

Pa ja sam u slijepoj ulici s 4 kuće ne znam bi li se trudili postavljati optiku u tu ulicu ako neće nikoga spojiti. 🤔 A I dvije ulice pored već imaju neko vrijeme dostupnu optiku. Valjda sam konačno došao na red i ja 🙂

0800 091 091 nazovi i traži tehničku  podršku...nek  ti  provjere dostupnost optičke mreže. 

Razina korisnika 1

Pa ja sam u slijepoj ulici s 4 kuće ne znam bi li se trudili postavljati optiku u tu ulicu ako neće nikoga spojiti. 🤔 A I dvije ulice pored već imaju neko vrijeme dostupnu optiku. Valjda sam konačno došao na red i ja 🙂

To što radnici rade….nema veze s vremenskim rokom kad ćete i priključiti (ovisi koji si kućni broj, koja strana ulice, par ili nepar, ako si iza broja 28 onda te nikad nespajaju...imaju dosta šala kog ćespojiti)...drugim  riječima neće ove godine sigurno.