Riješeno

Uvode mi optiku u ulicu a pod ugovorom sam još 6 mjeseci.

  • 8 April 2022
  • 4 odgovora
  • 181 pregled

Razina korisnika 1

Prekjučer su u ulici bili radnici koji su mi rekli da postavljaju optiku. Trenutno imam homebox samo internet, te sam pod ugovorom još ~6,7 mjeseci. Bi li se to moglo samo zamijeniti s A1 optikom kad bude postavljena, ili bi trebao platiti prijevremeno raskidanje ugovora? 

Ako bi trebao to platiti, bi li mi netko mogao okvirno reći koliko.

icon

Najbolji odgovor od A1_Leona 8 April 2022, 23:42

Pogledaj original

Komentiranje je onemogućeno za ovu temu.

Odgovora 4

To što radnici rade….nema veze s vremenskim rokom kad ćete i priključiti (ovisi koji si kućni broj, koja strana ulice, par ili nepar, ako si iza broja 28 onda te nikad nespajaju...imaju dosta šala kog ćespojiti)...drugim  riječima neće ove godine sigurno.

 

Razina korisnika 1

Pa ja sam u slijepoj ulici s 4 kuće ne znam bi li se trudili postavljati optiku u tu ulicu ako neće nikoga spojiti. 🤔 A I dvije ulice pored već imaju neko vrijeme dostupnu optiku. Valjda sam konačno došao na red i ja 🙂

Pa ja sam u slijepoj ulici s 4 kuće ne znam bi li se trudili postavljati optiku u tu ulicu ako neće nikoga spojiti. 🤔 A I dvije ulice pored već imaju neko vrijeme dostupnu optiku. Valjda sam konačno došao na red i ja 🙂

0800 091 091 nazovi i traži tehničku  podršku...nek  ti  provjere dostupnost optičke mreže. 

Razina korisnika 3
Bedž +3

@Vedran RS ako je, ili će biti, na tvojoj adresi dostupna optička infrastruktura, možeš zatražiti promjenu tehnologije neovisno o trenutno aktivnoj ugovornoj obvezi. Prilikom takve promjene stari ugovor se raskida/gasi bez naplate, a za novu uslugu ugovaraš nove uvjete i novu ugovornu obvezu 😄 Možeš nam OVDJE poslati svoju adresu, a mi ćemo provjeriti kakve su mogućnosti po pitanju spajanja optičke infrastrukture.