Riješeno

Tarifa "unaprijed na 6 mjeseci" sa NE reaktivira autromatski

  • 6 April 2024
  • 7 odgovora
  • 100 pregleda

Bok, naslov je skoro sve rekao, još da dodam DA, na računu ima dovoljno novaca za reaktivaciju.

icon

Najbolji odgovor od A1_Bruno 7 April 2024, 09:54

Pogledaj original

Odgovora 7

Nekim čudom ispravila se i informacija “tarifa je aktivna do” na “Moj profil” skrinu, usporedite sa prethodnom, dodan je mjesec dana (bilo je do 5.9. sada je do 3.10.) … 

 

Razina korisnika 1
Bedž +1

@Korisnik100, nema na čemu :) Drago mi je čuti da je sad sve u redu. Manuela

Evo, nakon Vaše provjere, nešto je ispravljeno, i sada vidim korigirano stanje:

0,93 €   /   3964 jedinica   /   6079 mb.

Hvala 

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Korisnik100 pozdrav, hvala ti puno na pruženim informacijama. Možeš li nam samo proslijediti svoj broj mobitela o kojem je riječ privatnom porukom OVDJE kako bismo mogli tako napraviti ovim putem detaljnije provjere vezano za tvoj slučaj. 


Ako unutar zadnjeg plaćenog mjeseca samostalno ponovno uključiš istu tarifu, prenijet će ti se nepotrošeni MIN/SMS/MB. 😊

Pozdrav, zahvaljujem na odgovoru,

pa eto ja sam ponovno uključio tu ‘OK tarifu’ (na 6 mj) dan-dva prije isteka stare OK tarife (na 6 mj) i kako se vidi po slikama imao sam 5GB i sada imam 3, dakle još sam ostao bez 2GB,

a imao sam i 3897 min a sada imam 2000 - tj. nije se ništa prenijelo 

i, drugo, što ne bi tarifa trebala biti aktivna do 5.10 a ne 5.9.24? 

Usput, slika 1 je prije reaktivacije, a 2 i 3 su slikane nakon ponovne aktivacije OK tarife na 6mj.

Hvala

 

 

 

Bedž

Pozdrav @Korisnik100. Nakon isteka plaćenog razdoblja (3 ili 6 mjeseci), produljuje ti se ista tarifa, ali na razdoblje od 30 dana i sa standardnom cijenom tarife za 30 dana korištenja uz prijenos nepotrošenih MIN/SMS/MB.
1 i 3 dana prije isteka unaprijed plaćenog razdoblja, stići će obavijest o produljenju po regularnoj cijeni.
Prije produljenja po punoj cijeni, možeš putem Moj A1 aplikacije ponovno odabrati istu ili neku drugu tarifu uz plaćanje unaprijed, pri čemu ćeš iskoristiti i popust od 10% ili 20% za plaćanje unaprijed.
Ako unutar zadnjeg plaćenog mjeseca samostalno ponovno uključiš istu tarifu, prenijet će ti se nepotrošeni MIN/SMS/MB. 😊

Kako sam shvatio, kada isteče 6 mj tarife, automatski se aktivira tarifa (prethodni tip tarife , u ovom slučaju OK-tarifa) ALI na mjesec dana - i onda naravno nema onog popusta.

 

Ja sam se napravio pametan, pa dan prije aktivirao opet na 6 mj, I izgubio sve sačuvane jedinice (GB i Min)

 

Ako bi mi netko mogao reći što je tu bio pametan izbor za napraviti?  😐

Odgovori