Riješeno

Super Homebox 400 GB

• 30 September 2021
  • 3 odgovora
  • 162 pregleda

https://www.a1.hr/privatni/internet/super-homebox
Nakon potrošenih 400 GB internet prometa, brzina se spušta na 2 Mbit/s.

Da li postoji neka opcija, slicno kao na Savrsenoj, da posaljes SURFAJ, ili da kupim, da se vrati brzina na max.

icon

Najbolji odgovor od Kavopija 6 October 2021, 23:31

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 1
Bedž +1

Pozdrav @Damjan556677. Na Super Homebox tarifi nemamo u ponudi dodatne opcije za brzi internet nakon potrošenih 400 GB. 

Razina korisnika 5

Pozdrav @Damjan556677. Na Super Homebox tarifi nemamo u ponudi dodatne opcije za brzi internet nakon potrošenih 400 GB. 

Malo istražujem i ja neke opcije. 

Ako dobro shvaćam, ako uzmem mobilnu tarifu Savršena je li internet doista neograničen ?

*Nakon potrošenih 100GB internet prometa, brzina se spušta na 2 Mbit/s, a za nastavak korištenja dodatnih 50 GB po brzini do 400 Mbit/s potrebno je poslati SMS na 13125 s ključnom riječi SURFAJ.

Što nakon 150 GB ? kraj ili i dalje ide opcija, dok god treba ? 

Pitam jer ako je doista neograničena, koja je svrha homeboxa jer si mogu dijeliti internet s mobitela dok god trebam. 

Ako je ipak ograničena, zašto se reklamira internet kao neograničen ? 

Razumijem da je neograničen po 2 mbita, ali to je baš rekao bih na granici lažnog reklamiranja ? 

A i sama usluga homebox, molim info, ako mi je maximalna dostupna mobilna brzina na internetu na 4G mreži. izmjerena na mobitelu 375 mbit/s (download) koji to homebox ruter može dati istu tu brzinu ? Pitam jer je većina rutera ograničena na 150 mbit/s. 

Dakle koji homebox ruter daje maximalnu propusnu 4G brzinu ?

Razina korisnika 1
Bedž +1

Pozdrav @Gorlock,

Dodatnih 50GB u Savršenoj se može aktivirati neograničeno puta mjesečno besplatno.

Brzina Homeboxa najviše ovisi o broju uređaja u blizini i o poziciji u objektu, najbolje je da se nalazi u neposrednoj blizini prozora. Što se tiče routera po meni se čini najbolji ZTE-ov, ali minimalna i maksimalna brzina nisu utvrđene niti garantirane što se tiče Homeboxa.

Lijepi pozdrav.

Odgovori