Riješeno

Solidna tarifa + Mobilni net


Razina korisnika 1

Ako bih uz Solidnu tarifu htio aktivirati opciju mobilnog interneta (80GB mjesečno), zanima me šaljete li novu SIM karticu ili USB stick u tom slučaju. Naime, s obzirom na to da bi mi opcija služila kao dodatak pretplatničkoj tarifi, ne bi mi trebalo niti jedno niti drugo pa me zanima ako bih to trebao napomenuti na prodajnom mjestu. Lp!

icon

Najbolji odgovor od A1_Daniel 5 May 2024, 11:01

Pogledaj original

Odgovora 3

Bedž

Pozdrav Davide, imaš mogućnost aktivirati uslugu s ili bez ugovorne obveze. Ako se odlučiš za ugovornu obvezu, imaš prednost popusta na cijenu uređaja. No, ako ti uređaj nije potreban, jednostavno možeš odabrati uslugu bez ugovora.

Ako koristiš uslugu kao dodatak svojoj Solidnoj tarifi, preporučio bih ti da razmotriš promjenu na Savršenu+ tarifu. Ova tarifa uključuje neograničene pozive/SMS poruke te neograničeni podatkovni promet po cijeni od 28,90 eura mjesečno. Što misliš o ovoj opciji? Daniel

Razina korisnika 1

Pozdrav Davide, imaš mogućnost aktivirati uslugu s ili bez ugovorne obveze. Ako se odlučiš za ugovornu obvezu, imaš prednost popusta na cijenu uređaja. No, ako ti uređaj nije potreban, jednostavno možeš odabrati uslugu bez ugovora.

Ako koristiš uslugu kao dodatak svojoj Solidnoj tarifi, preporučio bih ti da razmotriš promjenu na Savršenu+ tarifu. Ova tarifa uključuje neograničene pozive/SMS poruke te neograničeni podatkovni promet po cijeni od 28,90 eura mjesečno. Što misliš o ovoj opciji? Daniel

 

Hvala ti na odgovoru, molim te za još jedno pojašnjenje.
U vašem cjeniku https://ssc.a1.hr/documents/10307706/1468151995/708_Cjenik-A1-mobile-Hrvatska_od-01-06-2024.pdf?_gl=1*1gbg27l*_up*MQ..&gclid=CjwKCAjw3NyxBhBmEiwAyofDYWSgMPfHFZim7bVuMG2HlL9GVEIe79iS5Og89zOuLQhvUsT_j7pwNhoCxuQQAvD_BwE, koji će početi vrijediti od 1. 6., navedeno je na 18. stranici sljedeće:

Promocija 6 mjeseci popusta na mjesečnu naknadu mobilne tarife
Od 13.10.2023., u sklopu posebnih kampanja, dostupna je promotivna ponuda Promocija 6 mjeseci popusta na mjesečnu naknadu mobilne tarife. Novi pretplatnici
koji sklope ugovor uz obvezno trajanje od 24 mjeseca i ugovore navedenu promotivnu ponudu ostvaruju pogodnost korištenja tarifa Solidna, Bolja, Savršena+ i
Apsolutna bez plaćanja mjesečne naknade tijekom prvih 6 mjeseci od sklapanja ugovora, uz obvezu plaćanja Naknade za Promociju 6 mjeseci na mjesečnu naknadu
mobilne tarife u iznosu od 0,10 EUR.

 

Reci mi molim te -- da li je moguće ugovoriti gore navedenu promotivnu ponudu u A1 Centru? Ili ako ne, na koji drugi način?

Razina korisnika 4
Bedž +3

Promocija 6 mjeseci popusta na mjesečnu naknadu mobilne tarife
Od 13.10.2023., u sklopu posebnih kampanja, dostupna je promotivna ponuda Promocija 6 mjeseci popusta na mjesečnu naknadu mobilne tarife. Novi pretplatnici koji sklope ugovor uz obvezno trajanje od 24 mjeseca i ugovore navedenu promotivnu ponudu ostvaruju pogodnost korištenja tarifa Solidna, Bolja, Savršena+ i Apsolutna bez plaćanja mjesečne naknade tijekom prvih 6 mjeseci od sklapanja ugovora, uz obvezu plaćanja Naknade za Promociju 6 mjeseci na mjesečnu naknadu mobilne tarife u iznosu od 0,10 EUR.
Javi nam se sa svojim podacima (ime i prezime, OIB i kontakt broj) OVDJE i napiši da si zainteresiran za ovu ponudu i za koju tarifu, molim te. Hvala! 🙂

Odgovori