Riješeno

Savršena+ tarifa i A1 TV

  • 8 December 2023
  • 6 odgovora
  • 312 pregleda

Uskoro si mislim srediti kućni internet na način da ću kupiti skuplji i kvalitetniji 4G-5G router. Uzeo bih Savršenu+ tarifu i A1 TV putem Xplore TV aplikacije.  Cijena Savršene+ tarife mi je jasna, ali me buni cijena TV paketa. Na ovom linku https://www.a1.hr/privatni/televizija mi piše da je cijena osnovnog paketa 14 eura, a svaki idući paket košta dodatnih 5 eura. S obzirom na to da bih uzeo svaki od tri osnovna TV paketa, ako dobro shvaćam sveukupno bi me koštalo 24 eura mjesečno.

 

No kada idem ovdje --- https://www.a1.hr/privatni/mozaik --- i povežem Savršenu+ i TV uz mobilnu, piše mi da je mjesečna cijena TV-a uz mobilnu 6,50 eura.
 

Molim vas da mi pojasnite koja od navedenih cijena je ujedno ispravna.


Druga stvar koja me zanima --- uz filmski, obiteljski i sportski paket, postoje li možda još neki paketi ili je to sve?

icon

Najbolji odgovor od A1_Filip 8 December 2023, 23:06

Pogledaj original

Odgovora 6

Što se tiče routera, kakvo vam je mišljenje o ovome? https://www.ronis.hr/huawei-5g-cpe-pro-2-wireless-router-gigabit-ethernet-dual-band-24-gh/524119/product/

Razina korisnika 2
Bedž +3

@DavidPula večer! 

Drage volje ću pojasniti proces odabira TV usluge uz mobilnu, Savršenu+ tarifu 🙂 Prilikom odabira Osnovnog TV paketa, biraš jedan od tri dostupna TV paketa: Obiteljski, Sportski, Filmski. Druga dva TV paketa možeš odabrati u sklopu usluge dodatnih TV paketa. To su ujedno i svi TV paketi koji su ti dostupni za aktivaciju.

Mjesečna naknada za Osnovni TV paket iznosi 14 EUR, dok mjesečna naknada za svaki pojedini dodatni TV paket iznosi 5 EUR, što nam daje ukupnu naknadu u iznosu 24 EUR, kako si i naveo 🙂

Prikazana naknada u iznosu 6,50 EUR odnosi se na prethodnu TV uslugu koja više nije dostupna, izlaskom nove ponude. Hvala ti na skretanju pažnje! 

@DavidPula večer! 

Drage volje ću pojasniti proces odabira TV usluge uz mobilnu, Savršenu+ tarifu 🙂 Prilikom odabira Osnovnog TV paketa, biraš jedan od tri dostupna TV paketa: Obiteljski, Sportski, Filmski. Druga dva TV paketa možeš odabrati u sklopu usluge dodatnih TV paketa. To su ujedno i svi TV paketi koji su ti dostupni za aktivaciju.

Mjesečna naknada za Osnovni TV paket iznosi 14 EUR, dok mjesečna naknada za svaki pojedini dodatni TV paket iznosi 5 EUR, što nam daje ukupnu naknadu u iznosu 24 EUR, kako si i naveo 🙂

Prikazana naknada u iznosu 6,50 EUR odnosi se na prethodnu TV uslugu koja više nije dostupna, izlaskom nove ponude. Hvala ti na skretanju pažnje! 

 

Hvala ti puno. Još me nešto zanima - da li bih imao ikakav popust zbog povezivanja u Mozaik?
I ako nazovem vaš odjel za prodaju, koliko je vjerojatno da ću dobiti ikakav popust kao novi korisnik?

Razina korisnika 1
Bedž +3

MOZAIK pogodnosti ovise o broju povezanih usluga. Ako imaš npr. pokućni internet i mobilnu pretplatu, te dvije usluge možeš povezati i ostvariti popuste. Dodatne opcije (poput TV usluge) koje možeš uključiti u sklopu mobilne pretplate ne računaju se kao zasebne stavke s kojima se može povezati u MOZAIK. Ako želiš, slobodno nam se javi privatnom porukom pa ćemo napraviti provjeru ponude za tebe. 😉 Poruku nam možeš poslati ovdje.

Razina korisnika 3
Bedž

Ovaj router ti nema priključak za vanjske antene, pa ako ti je na lokaciji slab signal, nećeš moći priključiti vanjske antene i dobiti bolji signal, a time i veće brzine.

Imaš o tome ovdje 

 

Razina korisnika 1
Bedž +1

@DavidPula promocije bismo trebali provjeriti po tvojim podacima, možeš li nam se javiti ovdje sa svojim podacima?

Odgovori