Riješeno

Raskid ugovora bez plaćanja penala do 9.3.2023

  • 23 February 2023
  • 2 odgovora
  • 344 pregleda

Poštovanje, htio bih preći na telekom pošto su uveli optiku kod nas i prilikom toga promjeniti na koga glasi račun. Dečki iz telekoma su mi rekli da imamo pravo raskinuti uslugu kod bilo kojeg operatera do 9.3.2023. ,no dao sam si malo truda da malo prosurfam, ali ne mogu naći da to vrijedi kod bilo kojeg drugog operatera osim u telekomu. Molim za pomoć

icon

Najbolji odgovor od nickno 23 February 2023, 17:12

Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 4

zahtjev.za.raskid-privatni@a1.hr                                                                                                                                                Tu napiši što trebaš.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Od primitka pisane obavijesti o mijenjanju Općih uvijeta zbog uvođenja indeksne klauzule koje su operateri poslali u siječnju zajedno s računom, mislim da je Hakom odredio dva mjeseca roka u kojem korisnici zbog te klauzule (čitaj-povećanje cijene usluge zbog inflacije) smiju bez penala otkazati postojeće ugovore i prijeći kod drugog operatera. Samo uzmi u obzir da sa potipisivanjem novog ugovora ti automatski pristaješ na to da ti tokom godine zbog inflacije operateri mogu povećati cijenu usluge 10-12%, ovisno o operateru. Ali, budući da je sada došlo do promjene Općih uvijeta svi oni koji to žele, mogu raskinuti postojeće ugovore bez penala u roku dva mjeseca od primitka obavijesti. 

Dakle, možeš tražiti raskid ugovora bez penala zbog promjene Općih uvijeta. To je bitno navesti. Traži raskid zbog promjene Općih uvjeta.

https://novac.jutarnji.hr/novac/aktualno/udar-telekoma-na-gradane-kada-se-moze-raskinuti-ugovor-bez-naknade-a-kada-ne-15292530

 

Odgovori