Riješeno

Raskid ugovora!

  • 7 April 2021
  • 29 odgovora
  • 12987 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 29

Razina korisnika 3
Bedž +3

@zoranp situaciju nam kolege već provjeravaju, molim samo za malo strpljenja dok ti se ne jave povratno. 

Neka kolege pogledaju taj sms što mi je poslan i poslušaju razgovor prije nego ste mi poslali poruku. Ali imam sve snimljeno i sačuvane sve poruke ako vi slučajno nemate i objasnite mi ovo iz članka 14.

“Krajnji korisnik obvezan je platiti ukupan iznos svih preostalih mjesečnih naknada za ostatak razdoblja obveznog trajanja Ugovora ili naknadu u visini popusta na proizvode i usluge koje je ostvario, ako je plaćanje te naknade povoljnije za Krajnjeg korisnika.”

Što je za mene povoljnije od ova dva ha.

Preostale mjesecne naknade: 3.993,39 kn
Popusti na uredjaje i usluge: 2.130,00 kn

 

Zato sam i pitao koliki bi bili penali da ste rekli 4.488,33 kuna naravno da nebi raskidao ugovor ali vi rekoste 2.130,00 kn  ajde da ste se prevarili za 100-200 kuna ali za duplo ipak je neozbiljno i neodgovorno.

Bedž +1

@zoranp Kako smo i privatno dogovorili, sve je na provjeri pa ono što mogu je zamoliti za strpljenje. Čujemo se! 

To se riješi odmah ako se hoće a strpljenja nemam jer kao što napisah bio sam u Osijeku u vašoj poslovnici prije nego sam otišao u t-com i htio odmah platiti penale da budem miran upravo da nedođe do ovoga i da točno znam koliki su penali. Ali valjda je vama zanimljivije ovako, nije mi jasno u današnje vrijeme gdje sve možeš obaviti u 5 minuta vi mrljavite danima.

Odgovori