Riješeno

Raskid ugovora!

  • 7 April 2021
  • 29 odgovora
  • 12989 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 29

Neka kolege pogledaju taj sms što mi je poslan i poslušaju razgovor prije nego ste mi poslali poruku. Ali imam sve snimljeno i sačuvane sve poruke ako vi slučajno nemate i objasnite mi ovo iz članka 14.

“Krajnji korisnik obvezan je platiti ukupan iznos svih preostalih mjesečnih naknada za ostatak razdoblja obveznog trajanja Ugovora ili naknadu u visini popusta na proizvode i usluge koje je ostvario, ako je plaćanje te naknade povoljnije za Krajnjeg korisnika.”

Što je za mene povoljnije od ova dva ha.

Preostale mjesecne naknade: 3.993,39 kn
Popusti na uredjaje i usluge: 2.130,00 kn

 

Zato sam i pitao koliki bi bili penali da ste rekli 4.488,33 kuna naravno da nebi raskidao ugovor ali vi rekoste 2.130,00 kn  ajde da ste se prevarili za 100-200 kuna ali za duplo ipak je neozbiljno i neodgovorno.

Razina korisnika 3
Bedž +3

@zoranp situaciju nam kolege već provjeravaju, molim samo za malo strpljenja dok ti se ne jave povratno. 

 

Na kraju računa piše da su se pozvali na

Naknada za prijevremeni raskid obracunata je u skladu s clankom 14. Opcih uvjeta poslovanja A1 Hrvatska d.o.o.

a on glasi

 

Članak 14.
Prijevremeni raskid
 

14.1. U slučaju da Krajnji korisnik jednostrano raskine Ugovor ili ako A1 raskine Ugovor krivnjom Krajnjeg korisnika prije isteka razdoblja obveznog trajanja Ugovora (što uključuje i raskid Ugovora u slučaju prijenosa broja), Krajnji korisnik obvezan je platiti ukupan iznos svih preostalih mjesečnih naknada za ostatak razdoblja obveznog trajanja Ugovora ili naknadu u visini popusta na proizvode i usluge koje je ostvario, ako je plaćanje te naknade povoljnije za Krajnjeg korisnika.

Odgovori