Riješeno

QR kod - čitljivost

  • 16 December 2022
  • 4 odgovora
  • 229 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 1 odgovor

Pozdrav,

 

Da li je netko do sad imao problem s (ne)čitljivosti QR koda kada pokušavate platiti e-račun pomoću aplikacije “m-foto plati”?

Pokušavam pod svim mogućim kutevima, naginjem ekran laptopa sim-tam, naginjem kameru mogitela ovak i onak ali jednostavno ne učitava ga. Istim telefonom plaćam sve ostale režije pomoću iste aplikacije i sve radi u trenu, jedino A1 kod neće pa neće…

Neki savjet…?

 

Fala ekipa,

 

Kristian

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaM 23 January 2023, 23:51

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 2
Bedž +2

Jednom mi se desilo to da sam skenirao uplatnicu za plačanje. kod je skeniran ali mi je bilo sve prazno  i morao sam ručno upisati iban  poziv na broj i iznos uplatnice

Razina korisnika 4
Bedž +3

Pozdrav @klecek 🖐🏻
Išla sam kod sebe testirati plaćanje računa putem mBanking opcije FotoNalog. Račun za 11/2022 mi je odmah prepoznalo bez da sam nešto morala posebno pozicionirati, ali recimo račun za 12/2022 mi na prvu nije prepoznao FotoNalog i kada sam prebacila sliku sa 100% na 200% i maaalo udaljila kameru uređaja, sken je odradio svoje pa ako imaš volje testirati moj način, probaj. 🙂

Bok @A1_IvanaM 

 

Probal sam s uvećanom slikom 200% i odradilo je bez problema. Fala ti na savjetu. Idući mjesec bum probal sa 150% uvećanjem slike 😎

Razina korisnika 4
Bedž +3

@klecek 💪🏻
Drago mi je da sam pomogla. 😊

Odgovori