Riješeno

PRIJEVEREMNI RASKID UGOVORA

  • 9 February 2018
  • 2 odgovora
  • 1502 pregleda

Pozdrav, danas sam zvala službu za korisnike da mi izračunaju penale na prijevremeni raskid ugovora. Mjesečno plaćam oko 300-njak kuna mjesečno, a do isteka pretplate ima još 7 mjeseci. Gospođica s kojom sam razgovarala mi je rekla da ona ne zna točno, ali da je okvirno to iznos malo veći od 3000 kuna. Mene zanima kako je to moguće ako bi do kraja godine da plaćam redovno rate do isteka platila 2100 kuna?? I tko mi to može točno izračunati ako ona ne može?
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 9 February 2018, 13:55

Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 7
Bedž +3
Nazovi SZK i traži da ti naprave detaljni izračun penala za prijevremeni raskid i da ti pošalju crno na bijelo. Dotičnoj gospođici koja je to okvirno izračunala predloži da na Jelačić placu rasprostre dekicu i neka "okvirno" pogleda u kuglu i vidi kada će se okvirno opet zaposliti (naravno, kao nezaposlena). :D

A sad malo ozbiljnosti. Forum nije službeni kanala na kojem možeš potražiti takav odgovor, vjerojatno će se netko od moderatora ponuditi da pošalješ svoje podatke u inbox. Ali i to zna nekada trajati.

P.S. ne znam kako su te uspjeli otjerati na prijevremeni raskid budući vidim da si otvorila dvije iste teme ali svakako, sretno dalje. 😉
haha 🙂 hvala na odgovoru, otvorila sam ih slučajno jer mi je nakon prvog otvaranja bacilo grešku, ali izgleda da se ipak otvorilo, što sam skužila tek naknadno. Izgleda da se baš treba otići u centar jer se preko telefona ne može ništa riješiti.

Odgovori