Riješeno

Prijelaz s bonova na pretplatu

  • 12 August 2018
  • 4 odgovora
  • 741 pregled

Koliko traje da se nekog s bonova prebaci na pretplatu? Ja cekam vec vise od 2tj. Zvala sam i pisala sluzbi za korisnike vec nekoliko puta.

Vec razmisljam nac neko drugi rjesenje jer mi nisu isporucili ugovorenu uslugu.
icon

Najbolji odgovor od Danchy2011 14 August 2018, 17:07

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 7
Bedž +3
S bonova na pretplatu te prebacuju 15 dana? Ja sam se nekidan prebacila u obrnutom smjeru u 2 dana, a kad sam išla na pretplatu iz druge mreže ili natrag s bonova isto bi bila već sutra, preksutra prebačena. Zovi ih opet, ali stvarno zovi, stavi na zvučnik i nek svira tih 5-15 ili koliko minuta dok se netko ne javi. U ovim slučajevima se ne piše jer pisani prigovori se rješavaju kroz 15 dana... nema smisla čekat. Trebala si dignit frku već treći dan.
Da, mobotel sam primila 28.07. Kad sam se vracala na bonove s pretplate, prebacili su me za 15 minuta.
Zvala sam ih danas opet i opet je kao stavila hitnu pozurnicu premda vidi da ih ima vec nekoliko. U najgorem slucaju, sutra cu se zalit hakomu ako mi ne ukljuce pretplatu i trazit cu raskid ugovovora jer mi to nema vise smisla.
Sluzbi za korisnike sam pisala, tek toliko da ostavim pisani trag.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Svakako čudna i čini mi se nesvakidašnja situacija. Obično je zavlačenje u obrnutom smjeru. Sretno i javi kad te napokon prebace. Ako te prebace.
Napokon je saga prebacivanja na pretplaru rijesena, jutros su me prebacili, uz ispruke sl.za korisnike na mail i porukom.

Odgovori