Riješeno

Prijelaz s bonova na pretplatu

  • 12 August 2018
  • 4 odgovora
  • 743 pregleda

Koliko traje da se nekog s bonova prebaci na pretplatu? Ja cekam vec vise od 2tj. Zvala sam i pisala sluzbi za korisnike vec nekoliko puta.

Vec razmisljam nac neko drugi rjesenje jer mi nisu isporucili ugovorenu uslugu.
icon

Najbolji odgovor od Danchy2011 14 August 2018, 17:07

Pogledaj original

Odgovora 4

Napokon je saga prebacivanja na pretplaru rijesena, jutros su me prebacili, uz ispruke sl.za korisnike na mail i porukom.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Svakako čudna i čini mi se nesvakidašnja situacija. Obično je zavlačenje u obrnutom smjeru. Sretno i javi kad te napokon prebace. Ako te prebace.
Da, mobotel sam primila 28.07. Kad sam se vracala na bonove s pretplate, prebacili su me za 15 minuta.
Zvala sam ih danas opet i opet je kao stavila hitnu pozurnicu premda vidi da ih ima vec nekoliko. U najgorem slucaju, sutra cu se zalit hakomu ako mi ne ukljuce pretplatu i trazit cu raskid ugovovora jer mi to nema vise smisla.
Sluzbi za korisnike sam pisala, tek toliko da ostavim pisani trag.
Razina korisnika 7
Bedž +3
S bonova na pretplatu te prebacuju 15 dana? Ja sam se nekidan prebacila u obrnutom smjeru u 2 dana, a kad sam išla na pretplatu iz druge mreže ili natrag s bonova isto bi bila već sutra, preksutra prebačena. Zovi ih opet, ali stvarno zovi, stavi na zvučnik i nek svira tih 5-15 ili koliko minuta dok se netko ne javi. U ovim slučajevima se ne piše jer pisani prigovori se rješavaju kroz 15 dana... nema smisla čekat. Trebala si dignit frku već treći dan.

Odgovori