pretplatničke tarife - povećanje internet prometa

  • 4 July 2023
  • 6 odgovora
  • 571 pregled

S obzirom na to da su vam pretplatničke tarife nenormalno poskupile u novije vrijeme, a koliko vidim i Mala+ i Dobra+ tarifa su ostale na 5 GB i 20 GB, zanima me mislite li povećati barem malo internet prometa kako biste nadoknadili svojim korisnicima uzdrmano povjerenje. 


Odgovora 6

Razina korisnika 6
Bedž +6

Prijeđeš na Savršenu, 6 eura je skuplja od Dobre+ i imaš flat internet. 

Razina korisnika 4

Netko tarifu Mala + plača  ovoliko,pa je prijelaz na Savršenu osjetno skuplji.

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ooo, ondak vam je i previše 5 giga u tarifi 😜. Kaj bi vi za 35 kn? Flat morti? 😜

Kak to da neki Malu+ plaćaju 4,65€, a sad joj je cijena 15€? 

Dokle god vas ima takvih kao ti, @mavukov , pa ni ja vama Malim plusićima ne bih dala više od 5 giga, a kamoli  škrti A1 🤣😜

Prijeđeš na Savršenu, 6 eura je skuplja od Dobre+ i imaš flat internet. 

 

Nije poanta u tome. Poanta jest ta da će se A1 ovakva politika prije ili kasnije obiti o glavu. Korisnik sam A1 bonova dugi niz godina i volio bih biti pretplatnik, ali nema šanse. Ovako prolazim jeftinije i dobivam nešto više. 

Pohvalno bi bilo kada bi A1 uz poskupljenja malo i povećao količinu internetskog prometa. Ne bi ih ništa koštalo, a pokazali bi da cijene svoje korisnike.  

Onda?
Vidim, izbjegava se dati smislen odgovor na moja razmišljanja. 😁

Razina korisnika 2
Bedž +3

@MarkoPula pozdrav, drago mi je da te zanima naša pretplatnička ponuda i žao mi je radi tvojeg nezadovoljstva. Možeš li mi samo javiti svoje podatke i broj mobitela OVDJE kako bismo mogli napraviti provjere vezano za promocije koje bi mogao ostvariti uz prelazak na pretplatu. Zaista se nadam kako ćemo uspjeti kreirati ponudu koja će ti odlično odgovarati. 

Odgovori