Riješeno

PRETPLATA NA PREVARU

  • 30 November 2021
  • 27 odgovora
  • 1454 pregleda


Prikaži prvu objavu
Komentiranje je onemogućeno za ovu temu.

Odgovora 27

Razina korisnika 1

Da, jučer je bila dodana gospođa s kojom nemam apsolutno nikakve veze, al ajd, to je riješeno da gospođa ostaje pošto nemam nikakve odgovornosti ni povezanosti s njom što se tiče plaćanja a ni osobni podaci nam nisu međusobno vidljivi.

A ovaj post od danas se odnosi na danas, jer mi je danas također došao SMS i email da je još jedna usluga dodana (znači jučer ta gospođa a danas ta nova govorna usluga), i zanemario sam SMS do trenutka kad sam dobio poziv od 0800 091 091 koji je bio zapravo odgovor na jučerašnje dodavanje gospođe u moj Mozaik, da bi kroz razgovor sasvim slučajno saznao da mi je dodatno aktivirana još jedna usluga na broj s kojim nemam apsolutno nikakve veze, a pogotovo kad sam čuo da je pretplata ugovorena na moje ime.

Razina korisnika 6
Bedž +6

🤔. Prvo si pisao da je neka nepoznata gospođa dodana u tvoju grupu, a sad da je netko s tvojim OIB-om registrirao pretplatu (da to ipak nisi ti u pitanju?-prešao na pretplatu i dodan si nekom mozaiku?) 🤔. Kaj se desilo i jedno i drugo?

Na A1 webu vidim da je moguće zatražiti Mozaik..e sad, nisam baš otvarala Uvjete korištenja, već sam samo pročitala kaj piše pod najčešća pitanja. A tamo piše da se u Mozaik mogu dodati dvije fiksne i 7 mobilnih usluga, da mogu biti najviše dva prezimena i dvije adrese, dakle, vjerojatno se misli na užu i širu obitelj (mama,tata,sin,kći, dida, baba,u tom stilu nekom).

E sad, kaj se dešava kada netko zatraži Mozaik i onda nikog ne doda?  Mislim da tu onda nastupa onaj Filip, Pero, Nero ili kak se već zove AI od A1 😋. Pa lipo počne spajati u grupe solo račune 🤣. Nitko od vas spojenih ne gubi ništa,tj. zajedno ostvarujete popuste. Valjda se baš ne zaigra toliko pa da spoji 5-7 neznanaca, budući da je usluga i predstavljena kao "Ti biraš,ti odlučuješ, kako će taj mozaik izgledati, a i da najviše mogu biti dva prezimena s dvije adrese"

Za krađu i zloupotrebu osobnih podataka najbolje se obrati policiji, hakom ti tu nemre pomoći