Riješeno

Prekid ugovora

  • 27 February 2019
  • 6 odgovora
  • 1203 pregleda

Ugovor mi istice 25.3.2019; ukoliko bi ugovor htjela raskinut danas/sutra koliko bih platila penale, s obzirom da sam na nekoj promo M tarifi mislim, bez granica... plavam 140 kuna racun. LP
icon

Najbolji odgovor od A1_Anita 27 February 2019, 11:37

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 1
Pozdrav @Tejaos, za izračun penala potrebno je obratiti se Službi za korisnike na besplatni broj 0800 091091. Anita
Bolje ti je strpi se da ti iziđe pretplata, sigurno si uzimala i telefon....moj savjet.
Ne moram ga prekidat...samo ga ne želim produživat. A oni ga automatski produžuju... ne znam dal mogu to nekak ranije odradit, da mi ga ne produže...
0800 13 13 nazovi to ti je prodaja i probaj se dogovoriti.
Razina korisnika 1
@Tejaos , ne postoji automatsko produljenje ugovorne obveze 🙂 Ako ti ugovorna obveza istekne i ne napraviš raskid, ugovor dalje ide mjesec za mjesecom do sljedeće promjene bez obveze. Ako napraviš raskid broj se prebacuje na bonove. Savjetujem ti da kontaktiraš Službu za korisnike na 0800 091091 kako bi se provjerili detalji broja. Anita
Razina korisnika 7
Bedž +3
Brkaš lončiće, ugovorna obveza traje do dana isteka i od tog dana i dalje vrijedi ugovor za tarifu ali nisi više u obvezi i možeś ga prekinuti. Kad istekne UO, tarifa ti ide ista ali bez popusta, po punoj cijeni! Ugovor traje dok ga ne raskineš, s penalima (prije isteka) ili bez penala (na dan isteka UO). Moj savjet je da odeš do a1 centra (početkom ožujka) i ukoliko ne želiš više biti korisnik, zatraži prelazak na bonove sa danom isteka ugovorne obveze (tako da ti ostane broj, uplatiš neku siću bon tarifu i s tim brojem ideš gdje želiš). Tamo ti daju da nazoveš broj službe za zadržavanje koja će ti dati neku ponudu, nazoveš i njima ponoviš isto (da sa danom isteka uo želiš na bonove) i inzistiraš na tome. Ja sam tako napravio i na dan isteka ugovorne obveze su me prebacili na bonove.

Odgovori