Riješeno

Pogodnosti za starog korisnika

  • 18 September 2023
  • 11 odgovora
  • 426 pregleda

Poštovanje,

 

Vaš sam dugogodišnji korisnik (10 god na trenutnoj lokaciji) i zanima me imate li kakve dodatne pogodnosti za starog korisnika u vidu 50% popusta na pretplatu fiksnih usluga ako potpišem ugovor na 2 god. Trenutno plaćam 43 EUR TV+Internet, plus korisnik sam Tomato mobilne prepaid usluge.

Upgrade na 2Gbit + 5EUR popust me ne zanima što mi je Vaša djelatnica u poslovnici htjela ponuditi. Također rečeno mi je da ako prekinem ugovor (hipotetski) i za koji dan-tjedan budem htio se prijaviti za uslugu da će mi isto biti onemogućeno. Je li to istina, također možete li mi citirati gdje u općim uvjetima poslovanja isto piše da ako otkažem uslugu ne mogu je ponovno zatražiti?

Ugovorno nisam vezan već neko vrijeme (sigurno 2-3 godine+)

 

l.p.

Veljko

icon

Najbolji odgovor od nickno 18 September 2023, 23:56

Pogledaj original

Odgovora 11

Baš me zanima odgovor.

Razina korisnika 6
Bedž +6

@tormento , evo,nađi se tu

 

Razina korisnika 2
Bedž +3

@tormento pozdrav. Uvjete korištenja naših fiksnih usluga možeš proučiti na linku https://tinyurl.com/yr5c9rnc. Ako želiš da tvoju ponudu provjerimo još jednom, slobodno nam se javi OVDJE s kratkim zahtjevom te svojim podacima. 

Ostvarujem li popust ako sam 2021. ugovorio sve tri usluge (Turbo internet + TV + FON), a ukinuo sam FON uslugu jer je A1 prekršio ugovor (nisu me upisali u registar Ne zovi sukladno zahtjevu i primao sam pozive njihovih prodajnih partnera)?

 

Ugovor bi trebao produljit idući mjesec (zasad imam Turbo int i TV), mogu li po tome ostvarit neki popust ili je recimo poželjno da dodam FON u novi ugovor (novi broj) da ostvarim popuste?

I to bi bilo to?

Razina korisnika 6
Bedž +6

@Zefo , zadnji odlomak pod točkom 5n nudi mnogo mogućnosti za cjenkanje 🤭😋

Koliko sam shvatio veći popust dobiješ ako prebaciš na novog člana -nekoga u kućanstvu..

odjavis sa svog imena,prebaciš na ženu,,za 2 godine obrnuto..

 

korisnik sam već više od 15god, ali neki popust dobiti od njih je ravno dobitku na lutirji..

doslovno me guraju da prijeđem na Telemach koji će sad uvoditi optiku u zgradi..

a ako prijeđem ja ,prijeći će i veći dio zgrade(12 stanova)

A  to znači da ću prebaciti i mobilne pretplate i pretplatu od  bneta(

moju  odmah i nakon toga i drugu pretplatu od bnneta(koja glasi na majčino ime)

a za produžetak ugovora i obavezu na 2 godine cijena je 45€..TOP POPUST.

Sad samo čekam da Telemach završi uvođenje optike do kraja…

a onda by by A1,,,

 

Znači glava boli od toliko, običnom puku, zapetljanih uvjeta korištenja. Može jednostavan odgovor, moliti ću Vas. Ako odjavim uslugu, vratim router, opremu i potpišem prestanak usluge, mogu li za koji dan, tjedan ponovno tražiti sklapanje usluge kod A1 kao novi korisnik?

Razina korisnika 6
Bedž +6

@tormento ,pa bokte, već si mogao pismenim putem upitati A1 kada možeš nakon raskida ugovora ponovno podnijeti zahtjev za ugovor. Ovaj forum nije službeni način putem kojeg ti A1 mora odgovoriti, a svakako njihov odgovor i obrazloženje stavi ovdje.

Lijepo im napišeš kaj si i tu napisal.

"Želim ovu novu pogodnost 50% prvih 12 mjeseci za Mega ili GigaNET. Kada mogu steći pravo na to nakon raskida postojećeg ugovora s vama, jer mi ne pašu pogodnosti koje imate za postojeće korisnike."

Razina korisnika 6
Bedž +6

@tormento , i još nešto. Ako ti A1 pruža usluge preko infrastrukture drugog operatera, nemaš uopće pravo na 50% popusta ni kao novi korisnik.

Razina korisnika 2
Bedž +3

@TomislavB pozdrav, žao mi je radi iskazanog nezadovoljstva. Možeš li mi samo javiti podatke od vlasnika usluge i kontakt broj mobitela privatnom porukom OVDJE kako bih mogao napraviti detaljnije provjere vezano za promocije koje bi mogao ostvariti. Zaista se nadam i vjerujem kako ćemo uspjeti kreirati ponudu koja će ti odgovarati te da ćemo tako vratiti tvoje povjerenje.

Odgovori