Riješeno

plaćanje računa

  • 5 December 2023
  • 6 odgovora
  • 258 pregleda

Pozdrav, zanima me nakon koliko bude vidljivo u aplikaciji da je račun plaćen?

Plaćen je jučer ujutro na tisku, još uvijek mi u aplikaciji stoji da je neplaćen, pa reko da nije nešto pošlo po krivu 😃 jer mi inače relativno brzo budu vidljive uplate za ostale račune, a tek sam prešla sa njemačkog broja na A1, nova sam u ovome pa ne zamjerite 😅

icon

Najbolji odgovor od A1_Magdalena 6 December 2023, 17:36

Pogledaj original

Odgovora 6

Ovisi kako kad. Jednom sam plaćo karticom preko interneta i bila je vidljiva uplata odma idući dan ja msm. Kad sam ja platio tkao racun na Petrolu mislim da je 2 radna trebalo da se proknjizi . A uglavnom oko 2 radna treba da se uplata prokznji. Mislim da ako platiš preko tekućeg od banke  njima  da je to najbrže . To je za par sati bilo vidljivo,al ja sam platio iz svoje banke u istu banku na njihov racun pa je vjv radi toga. Ako nakon 2 radna dana i dalje bude bilo da nije placen najbolje ti je obratit se njihovoj službi za korisnike i pošalji im dokaz o uplati 

Razina korisnika 1
Bedž +1

@Kristina031 knjiženje uplate vrši se obično unutar 24 sata od plaćanja, te bi u tom periodu uplata trebala biti vidljiva i u Moj A1 aplikaciji. Ako je ipak potrebna dodatna provjera molim te da nam se javiš OVDJE sa svojim podacima.

Hvala ljudi :) evo danas popodne je uplata bila vidljiva u aplikaciji!

Razina korisnika 4
Bedž +3

👏🏼 nismo ni sumnjali da će biti drugačije. Hvala tebi na strpljenju i razumijevanju! 😊 

15.12.2023 sam priključen do sada mi nije došao račun pa ako može pomoć da mi pošaljete i kome da se obratim

Razina korisnika 7
Bedž +3

15.12.2023 sam priključen do sada mi nije došao račun pa ako može pomoć da mi pošaljete i kome da se obratim

Spoji se sa pristupnim podacima koje si dobio na MojA1 app ili web, tamo ćeš vidjeti račun. Vjerojatno je po defaultu uključeno da ti stiže digitalno na mail. Ako nemaš pristupne podatke, zovi SZK sa prijavljenog broja.

Odgovori